فیفا 15:کاپ کریسمس |پست اول خوانده شود|

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
چرا من به هركى pm ميدم نمياد بازى كنه؟!؟ راستى من سريع ترين گل تاريخ مسابقات رو به نيكان تو دقيقه ١ زدم :d ، رضا ادد كن دوباره به ياد قديم ببرمت ، هر چند كه واقعا جلو مسى نميشه بازى كرد !

من بعد از 4 ساعت TLOU بازی کردن یهو میام با شما بازی می کنم بالاخره باید از تو فاز اون در بیام یا نه؟ بخاطر همین هنوز رو فرم نبودم که گل خوردم بعدش جبران کردمش :)

محمد رضا هم خب بازیش خوبه منم اون گلو که خوردم یه سری اشتباهات مکرر پشتش اومد که باعث شد اون گلارو بخورم :D

بعدم من از جام اول که تو تابستون بود غیر قابل قیاس هستم...!

پ.ن: دیگه کی با من بازی داره؟! ادد کنید بگید بهم این فریمور جدید ری‌ــــــــــ‌ده به TLOU نمی تونم بازیش کنم قفل شدم رو فیفا :( :|

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
من بعد از 4 ساعت TLOU بازی کردن یهو میام با شما بازی می کنم بالاخره باید از تو فاز اون در بیام یا نه؟ بخاطر همین هنوز رو فرم نبودم که گل خوردم بعدش جبران کردمش :)

محمد رضا هم خب بازیش خوبه منم اون گلو که خوردم یه سری اشتباهات مکرر پشتش اومد که باعث شد اون گلارو بخورم :D

بعدم من از جام اول که تو تابستون بود غیر قابل قیاس هستم...!

پ.ن: دیگه کی با من بازی داره؟! ادد کنید بگید بهم این فریمور جدید ری‌ــــــــــ‌ده به TLOU نمی تونم بازیش کنم قفل شدم رو فیفا :( :|

خدایی خدایی,جدا از شوخی,پیشرفتت معرکه بود
واقعا نسبت به قبل بازیت عالی عالی شده,دمت گرم

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
خدایی خدایی,جدا از شوخی,پیشرفتت معرکه بود
واقعا نسبت به قبل بازیت عالی عالی شده,دمت گرم

خیلی چیزا پیش محمدرضا و بقیه یاد گرفتیم و ارتقاش دادم شدم این :D

پ.ن: یادم رفت بگم دیویژن 1 هم به اتمام رسید فردا عکسشو میگیرم میذارم الان خیلی ذوق مرگ شدم :D :D

- - -ویرایش - - -

اتفاقا رضا فقط کافیه بزنی اینیستا ناکار کنی تا بازیش نصفی افت کنه

به به داداش حامد چطوری؟ جون تو ظهر یادم به اون موقا می افتاد که تلو بازی می کردی من هنوز نمی دونستم آنلاین داره :))))))

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
خیلی چیزا پیش محمدرضا و بقیه یاد گرفتیم و ارتقاش دادم شدم این :D

پ.ن: یادم رفت بگم دیویژن 1 هم به اتمام رسید فردا عکسشو میگیرم میذارم الان خیلی ذوق مرگ شدم :D :D

- - -ویرایش - - -

به به داداش حامد چطوری؟ جون تو ظهر یادم به اون موقا می افتاد که تلو بازی می کردی من هنوز نمی دونستم آنلاین داره :))))))

چاکرم نیکان جان..ما که دستگاه فروختیم رفت

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
اگه کنسله ب مام بگین ما ک هر موقع انلاین میشم هیشکی نی وقتیم هست طرف واس دوستانه بازی کردن وقت داره ولی واس لیگ نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
اگه کنسله ب مام بگین ما ک هر موقع انلاین میشم هیشکی نی وقتیم هست طرف واس دوستانه بازی کردن وقت داره ولی واس لیگ نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

والا داش نیما:|
منم هروفت آن میشم یا کسی نیست یا میگن تایم نداریم و به کسی قول دادیم:| /:)نمیدونم مگه 2 تا بازی چقد طول میکشه که قولشون به هم میخوره:):-$

اعصاب واس آدم نمیزارن:|
من به این خوش اخلاقی تالا عصبی دیده بودین؟:|/:))x
:d

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
خواهشا بر نخوره ب کسی برو بکس درس حسابیم هس ولی بچه هم زیاد پیدا میشه طرف میاد ثبت نام میکنه بعدش یهو یادش میوفته ک وقت نداره والا ماهم روزی 10 تا معامله نکنیم روزمون شب نمیشه ولی وقتی میای قول میدی دیگه باید سر حرفت باشی
شایدم تقصیر خودمه ک پیش از اندازه ارزش میذارم هم ب لیگ هم ب طرفینم

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
خواهشا بر نخوره ب کسی برو بکس درس حسابیم هس ولی بچه هم زیاد پیدا میشه طرف میاد ثبت نام میکنه بعدش یهو یادش میوفته ک وقت نداره والا ماهم روزی 10 تا معامله نکنیم روزمون شب نمیشه ولی وقتی میای قول میدی دیگه باید سر حرفت باشی
شایدم تقصیر خودمه ک پیش از اندازه ارزش میذارم هم ب لیگ هم ب طرفینم

شما نباس انقد واسه یه لیگ حساسیت به خرج بدی مرد حسابی :| تو همه جاما اینجوری بوده! چیزی که از پایه فرهنگ نشده الانم انتظاری ازش نیست برادر من!

من نمی دونم شماها کِی آن می شید یا برنامه خودمم درست راست نیست واسه همین وقتی میرم تو یه بازی حال و حوصله ندارم بیام بیرون :D

مثلاً منم گفتم کی با من بازی داره کسی عین خیالش نیست که اصن این پست ارسال شده... :| یا مثلاً کسایی مث ژوزه یا ممدرضا میان دری وری میگن :D :D :D

حالا کِی بزنیم؟! رسماً باید بریم نسل بعد! :D این تاپیک بغلی که جام فیفا زده 1 ساعته 30 نفر میان عضو میشن بعد اینجا بعد از 1 هفته 10 12 نفر میاد :D

و من الله توفیق :)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
شما نباس انقد واسه یه لیگ حساسیت به خرج بدی مرد حسابی :| تو همه جاما اینجوری بوده! چیزی که از پایه فرهنگ نشده الانم انتظاری ازش نیست برادر من!

من نمی دونم شماها کِی آن می شید یا برنامه خودمم درست راست نیست واسه همین وقتی میرم تو یه بازی حال و حوصله ندارم بیام بیرون :D

مثلاً منم گفتم کی با من بازی داره کسی عین خیالش نیست که اصن این پست ارسال شده... :| یا مثلاً کسایی مث ژوزه یا ممدرضا میان دری وری میگن :D :D :D

حالا کِی بزنیم؟! رسماً باید بریم نسل بعد! :D این تاپیک بغلی که جام فیفا زده 1 ساعته 30 نفر میان عضو میشن بعد اینجا بعد از 1 هفته 10 12 نفر میاد :D

اتفاقا تنها کسی که دری بری نمیگه منم l-)من تاریخ عضویتم 2010 بوده کلا با این پست 708 تا پست ارسال کردم،تو 2 ساله اومدی 638 تا پست دادی :d من دیگه حرفی ندارم :-":|

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima

خوب دوست عزیز تو ک لیگ یا کاپ واست حساسیتو ارزشی نداره خوب نباید شرکت کنی من علاقه دارم پیگیرم هستم عاشق حساسیتم هستم وقتیم حرف میزنم روش هستم توی ی کاپ بود با یکی بازی داشتم یا فیتال بود یا ی مرحله پایین تر اومدیم بزنیم طرف گفت 3 -0 بزن واس خودت منم گفتم من اومدم اینجا ی بازی درست و حسابی بزنیم دور هم حال کنیم اگه اینجوری بود مگه ..خولم ک بیام خودم کاپ بی ارزش را بندازم در کل وقتی گیمر نیستی نیا ک وقت دیگرانم بگیری ب درست یا کارت برس ک هی نیای پست بزاری من نمیتونم بیام کنکور پزشکی دارم ... از این ..شعرا

- - -ویرایش - - -

درضمن همین امروز مگه آن نبودی من دیروز بهت گفتم بیا نیومدی امروز شما میگفتی

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605

خخخخخخخخخخخخخخخخخ
اقا من میدونم این از چی دردش گرفت هی به من میگه بیا تلو منم محلش نمیدم:d:d:d
تنها باری که دیدم یه لیگ منظم بود اونم روی فیفا ۱۳ اگه اشتباه نکنم
سینا و یکی دونفر دیگه یه سایت جدا گرفتن واسه برگزاری مسابقات اول باید پلی اف شرکت میکردی تا برسی به لیگ.اصلی که اکثرا بازیشون عالی بود
محمدرضا هم خالی زیاد میبنده,دری وری هم زیاد میگه:d:d:d
تنها کسی هم که تمام بازیهاشو انجام داد من بودم

آخرین ویرایش:

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
اقا من میدونم این از چی دردش گرفت هی به من میگه بیا تلو منم محلش نمیدم:d:d:d
تنها باری که دیدم یه لیگ منظم بود اونم روی فیفا ۱۳ اگه اشتباه نکنم
سینا و یکی دونفر دیگه یه سایت جدا گرفتن واسه برگزاری مسابقات اول باید پلی اف شرکت میکردی تا برسی به لیگ.اصلی که اکثرا بازیشون عالی بود
محمدرضا هم خالی زیاد میبنده,دری وری هم زیاد میگه:d:d:d
تنها کسی هم که تمام بازیهاشو انجام داد من بودم

اره دیدم چقد همه ی بازیاتو انجام دادی :|
تایم ندارم :| :lol:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر