XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
میزان موفقیت یه کنسول فقط به سخت افزار نیست. کنسول بازی یه تجربه هست که مجموعه ای از خیلی فاکتورها است و باعث محبوبیت یه کنسول میشه.
از نظر سخت افزار شاید xbox قویتر بود ولی به هیچ وجه نتونست اون تجربه خوش گیمینگ رو فراهم کنه
پ.ن 1: تجربه کار با گیمپد xbox یکی از کابوسهای نسل 6 من بود
پ.ن2 : بعضی ها دیگه شورش رو در آوردن. چرند گفتن هم حدی داره. پول داشتم و پول نداری و پول و پول و پول.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
میزان موفقیت یه کنسول فقط به سخت افزار نیست. کنسول بازی یه تجربه هست که مجموعه ای از خیلی فاکتورها است و باعث محبوبیت یه کنسول میشه.
از نظر سخت افزار شاید xbox قویتر بود ولی به هیچ وجه نتونست اون تجربه خوش گیمینگ رو فراهم کنه
پ.ن 1: تجربه کار با گیمپد xbox یکی از کابوسهای نسل 6 من بود
پ.ن2 : بعضی ها دیگه شورش رو در آوردن. چرند گفتن هم حدی داره. پول داشتم و پول نداری و پول و پول و پول.

نه اصلا صحبت شورشو درآوردن نیست . نمیدونم چرا صحبت هر کنسولی میشه غیر از کنسولا سونی گیم پد اون کنسول ها رو زیر سوال میبری؟ عادت شده برات؟ مثل کنسول wii که کنسول خونگی برنده نسل هفت شد با فروش بالا 100 میلیون کنسول اونم بخاطر گیم پدهاش یعنی ویموت و نانچاک اما خودت تو تاپیک wii گفتی ویموت و نانچاک گوشکوبه . یا گیم پد gamecube فلانه یا ....... باشه اصلا سونی خداس آفریننده انسان بقیه نوکر و خادمن حالا خیالت راحت شد

واقع بینی بهتر از داستان سرایه . تو چنتا پست بالاتر گفتم : (( بحث درست انجام دادن خیلی بهتر از , از روی تعصب صحبت کردنه ))

مثال امروزی ترش یه تبلت 200 هزار تومنی با تبلت 1 میلیون تونی یکیه؟ اگه یکیه بگو؟ (( هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری ))

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
عکس با روح روان ادم بازی می‌کنه یعنی‌ واقعاً برای اون زمان خیلی‌ زیبا بود

xbox_sys_halo_edit.jpg

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عکس با روح روان ادم بازی می‌کنه یعنی‌ واقعاً برای اون زمان خیلی‌ زیبا بود

xbox_sys_halo_edit.jpg

آره داداش واقعا قشنگه :x

همونطور که دیدی آیدی MEHRDAD.F زجمت کشید بررسی گرافیکی بازی ها گذاشت اصلا لازم به توضیح هیچی نیست همه چی مثل روز روشنه

من که باهاش زندگی کردم روش ویندوز xp نصب کرده بودم کیبورد و موس وصل کرده بودم برام شده بود یه pc تمام عیار

اون زمان هارد دیسک 8 گیگ داشت که من خودم هارد 60 گیگی کامپیوترمو گذاشتم روش راحت کار میکرد داشبورد خیلی قشنگی داشت

سی پیو 733 مگاهرتزی - گرافیک 233 مگاهرتزی - رم 64 مگی اونم با فرکانس 200 مگاهرتزی و ............

بازی هاشم عالیه واقعا

الانم بخوای بخری قیمتی ندارن

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
آره داداش واقعا قشنگه :x

همونطور که دیدی آیدی MEHRDAD.F زجمت کشید بررسی گرافیکی بازی ها گذاشت اصلا لازم به توضیح هیچی نیست همه چی مثل روز روشنه

من که باهاش زندگی کردم روش ویندوز xp نصب کرده بودم کیبورد و موس وصل کرده بودم برام شده بود یه pc تمام عیار

اون زمان هارد دیسک 8 گیگ داشت که من خودم هارد 60 گیگی کامپیوترمو گذاشتم روش راحت کار میکرد داشبورد خیلی قشنگی داشت

سی پیو 733 مگاهرتزی - گرافیک 233 مگاهرتزی - رم 64 مگی اونم با فرکانس 200 مگاهرتزی و ............

بازی هاشم عالیه واقعا

الانم بخوای بخری قیمتی ندارن
الان دیگه غول نسل ۸ ایکس‌باکس وان و دارم راستش و بخوای اون زمان هم با کنسول ماکرو آشنایی نداشتم وگرنه بجای پلی‌استیشن ۲ حتما ایکس‌باکس می‌گرفتم
البته همهٔ این صحبتم سلیقه‌ای و نظر هست و من به شخص ترجیح میدم زیر سایه اسم ماکروسافت باشم تا جای دیگه

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
كلا تعريف و تمجيد از كنسولهايي بجز سوني تو اين سايت حرام است

از اين مسئله كه بگذريم ارزش ايكس باكس اورژينال رو كسايي ميدونن كه اونو داشتن !!! مگر نه اون زمان نينجا گايدن روايكس باكس قشنگ يك نسل با ps2 فاصله داشت كاريي به هاف لايف ، دووم ،هيلو و فاركراي و اختلاف فاحش بازيهايه مولتي ندارم كه بحثش مفصله
الان هم چند بار دوستان اشاره كردن و من هم ميگم ps2 زمان خودش شاهكار بود منتهي اينجا بحث چيز ديگريست

• Like
Reactions: che-jaleb

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
اینجا مشخصات سخت افزاری xbox و ps2 هست میتونید ببینید و خودون قضاوت کنید

The Emulator Zone - XBox Emulators
Xbox (console) - Wikipedia, the free encyclopedia

PlayStation 2 - Wikipedia, the free encyclopedia
The Emulator Zone - Playstation 2 Emulators

اینم عکس ایکس باکس اورجینال باندل halo

خوب معلومه چرا بعضی ها مخالفت میکنن چون اون زمان که ps2 اسلیم آکبند 150 هزار تومن بود من خودم ایکس باکس اوریج خریدم 410 هزار تومن

هر کسی که پول جنس بهتر خریدنو که نداره از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری

اگر منظورت با منه که باید بگم من هیچ وقت مستقیم یا غیر مستقیم نگفتم قدرت این دو کنسول با هم برابرند و اگر در قوی‌تر بودن اکس‌باکس شک داشتم دلیلش نبود مدارک کافی و معتبر بود، یک کاربری میزان clock rate پردازشگرها رو با هم مقایسه کرد و چون ماله اکس‌باکس بیشتر بود گفت اکس‌باکس قوی‌تره، که این موضوع رو توضیح دادم، در جای دیگه هم با ذکر اطلاعاتی از یک منبع گفتم با استناد به اطلاعات این منبع حتی PS2 قدرت CPU بیشتری داشت ولی GPUهاشون معلوم نبود پس نمی‌شد قضاوت درستی کرد، شما برو یک‌بار دیگه پست‌های منو بخون، در صفحهٔ قبل هم که کاربر MEHRDAD.F توضیحاتی خوب به همراه عکس گذاشتند حرفشونو قبول کردم و به این نتیجه رسیدم که اکس‌باکس قوی‌تر از PS2 بوده، اما همونطور که قبلا هم گفتم قوی‌تر بودن اکس‌باکس نمی‌تونسته بیشتر از 10, 15 و دیگه نهایتا 20 درصد بوده باشه، ضمن اینکه این اکنسول از پردازنده‌ای با معماری x86 استفاده می‌کنه که پورت بعضی بازی‌های PC براش مثل DOOM 3 و Far cry راحت‌تر از پلی استیشن 2 بوده که از پردازنده‌ای با ممعماری MIPS استفاده می‌کرده، در مورد دلایل موفقیت PS2 یا شکست خوردن اکس‌باکس بهتره در این تاپیک اصلا صحبتی نشه چون کاملا بی‌ربط به تاپیکه، این تاپیک طبق عنوان و توضیحات استارتر جایی برای تعریف و تمجید از اکس‌باکس هست، پس بهتره صحبت‌های غیر مرتبط با تاپیک نکنیم.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
[MENTION=89254]ehsanservat[/MENTION]
تو هنوز گیر اون تاپیک wii هستی؟ اون گوشکوب رو برای اون بازی مثال زدم نه برای دسته. چون ویموت توی اون بازی واقعا همونطوری بود که گفتم.
تجربه کار با گیمپد xbox خوب نبود. مایکرو هم این رو فهمید و توی 360 اصلاحش کرد و تجربه خوبی ارایه داد و خیلی خوش دست تر شد.
در اینکه سونی خداس هم شکی نیست خخخخ
آره واقع بینی بهتر هست. پس بهتره واقع بین باشیم و صرف سخت افزار نگیم چه کنسولی بهتر هست. گفتم که معیار بهتر بودن تجربه ایجاد شده توسط کنسوع هست که خوب مایکرو نتونست این کار رو بکنه
در مورد اون پی نوشت هم منظورم ربطی به xbox نداشت. بهتره دیگه ادامه ندیم توام ادامه نده و از بالا به بقیه نگاه نکن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
الان دیگه غول نسل ۸ ایکس‌باکس وان و دارم راستش و بخوای اون زمان هم با کنسول ماکرو آشنایی نداشتم وگرنه بجای پلی‌استیشن ۲ حتما ایکس‌باکس می‌گرفتم
البته همهٔ این صحبتم سلیقه‌ای و نظر هست و من به شخص ترجیح میدم زیر سایه اسم ماکروسافت باشم تا جای دیگه

خود من ایکس باکس اوریج خریدم و بعدش ایکس باکس 360 فالکو خریدم که بهم وفا نکرد

فن مایکرو نیستم اما دنیا مایکرو و سونی و نینتندو تجربه کردم تو همین نسل شیش هم دریمکست داشتم هم ایکس باکس اوریج هم پلی 2 هم گیم کیوب اما منی که این کنسول تجربه کردم میگم ایکس باکس اوریج بهترین بود

الانم پول زیادی ندارم کنسول بخرم اما پول جور شه حتما xbox one یخرم

كلا تعريف و تمجيد از كنسولهايي بجز سوني تو اين سايت حرام است

از اين مسئله كه بگذريم ارزش ايكس باكس اورژينال رو كسايي ميدونن كه اونو داشتن !!! مگر نه اون زمان نينجا گايدن روايكس باكس قشنگ يك نسل با ps2 فاصله داشت كاريي به هاف لايف ، دووم ،هيلو و فاركراي و اختلاف فاحش بازيهايه مولتي ندارم كه بحثش مفصله
الان هم چند بار دوستان اشاره كردن و من هم ميگم ps2 زمان خودش شاهكار بود منتهي اينجا بحث چيز ديگريست

موافقم

درسته قبول دارم من خودم ایکس باکس اوریج داشتم اصلا یه هیبت و زیبایی داشت که نگو به خودم افتخار میکردم که ایکس باکس دارم اون زمان وقتی کنسول در آوردم از جعبه دیدم دسته هاش بیسیمه - پشت دسته چفت داره بازش کنی هدست برای بازی ها آنلاین داره و ...... اصلا ذوق مرگ شده بودم

همون زمان من یه فلش 16 مگابایتی زولتریکس خریده بودم 45 هزار تومن بعد کنسول من خودش 8 گیگ هارد دیسک داشت

اگر منظورت با منه که باید بگم من هیچ وقت مستقیم یا غیر مستقیم نگفتم قدرت این دو کنسول با هم برابرند و اگر در قوی‌تر بودن اکس‌باکس شک داشتم دلیلش نبود مدارک کافی و معتبر بود، یک کاربری میزان clock rate پردازشگرها رو با هم مقایسه کرد و چون ماله اکس‌باکس بیشتر بود گفت اکس‌باکس قوی‌تره، که این موضوع رو توضیح دادم، در جای دیگه هم با ذکر اطلاعاتی از یک منبع گفتم با استناد به اطلاعات این منبع حتی PS2 قدرت CPU بیشتری داشت ولی GPUهاشون معلوم نبود پس نمی‌شد قضاوت درستی کرد، شما برو یک‌بار دیگه پست‌های منو بخون، در صفحهٔ قبل هم که کاربر MEHRDAD.F توضیحاتی خوب به همراه عکس گذاشتند حرفشونو قبول کردم و به این نتیجه رسیدم که اکس‌باکس قوی‌تر از PS2 بوده، اما همونطور که قبلا هم گفتم قوی‌تر بودن اکس‌باکس نمی‌تونسته بیشتر از 10, 15 و دیگه نهایتا 20 درصد بوده باشه، ضمن اینکه این اکنسول از پردازنده‌ای با معماری x86 استفاده می‌کنه که پورت بعضی بازی‌های PC براش مثل DOOM 3 و Far cry راحت‌تر از پلی استیشن 2 بوده که از پردازنده‌ای با ممعماری MIPS استفاده می‌کرده، در مورد دلایل موفقیت PS2 یا شکست خوردن اکس‌باکس بهتره در این تاپیک اصلا صحبتی نشه چون کاملا بی‌ربط به تاپیکه، این تاپیک طبق عنوان و توضیحات استارتر جایی برای تعریف و تمجید از اکس‌باکس هست، پس بهتره صحبت‌های غیر مرتبط با تاپیک نکنیم.

نه عزیز با تو نبودم خود طرف میدونه من با کی ام

@ehsanservat
تو هنوز گیر اون تاپیک wii هستی؟ اون گوشکوب رو برای اون بازی مثال زدم نه برای دسته. چون ویموت توی اون بازی واقعا همونطوری بود که گفتم.
تجربه کار با گیمپد xbox خوب نبود. مایکرو هم این رو فهمید و توی 360 اصلاحش کرد و تجربه خوبی ارایه داد و خیلی خوش دست تر شد.
در اینکه سونی خداس هم شکی نیست خخخخ
آره واقع بینی بهتر هست. پس بهتره واقع بین باشیم و صرف سخت افزار نگیم چه کنسولی بهتر هست. گفتم که معیار بهتر بودن تجربه ایجاد شده توسط کنسوع هست که خوب مایکرو نتونست این کار رو بکنه
در مورد اون پی نوشت هم منظورم ربطی به xbox نداشت. بهتره دیگه ادامه ندیم توام ادامه نده و از بالا به بقیه نگاه نکن

تاپیک wii یه مثال بود از مورد انتقاد قرار دادن کنسولا دیگه توسط تو ;)

میدونم گیم پد همه کنسوا بدرد نخوره فقط سونی که 3 نسل گیم پد هاش یکی بود تو نسل 4 یکمی عوض کرد بهترینه :d

موفق باشی

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
هنوز هم میگم تجربه ارایه شده مهم هست نه سخت افزار
پ.ن 1 : واقعا بحث کردن با کسانی که نمیدونن با خودشون چند چندن کار احمقانه ای است. از طرفی ps2 رو سلطان کنسولها میدونن و براش تاپیک میزنن از طرف میان گیم پد سونی رو ترول میکنن.
پ.ن 2 : وقتی میاید زیرپوستی سونی رو ترول میکنید انتظار نداشته باشید کسی براتون کف بزنه.

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
@ehsanservat
پس بهتره واقع بین باشیم و صرف سخت افزار نگیم چه کنسولی بهتر هست. گفتم که معیار بهتر بودن تجربه ایجاد شده توسط کنسوع هست که خوب مایکرو نتونست این کار رو بکنه

:-bچون گیم پدشو تغییر داده نتیجه می‌شه که گیم پدش بدرد نمیخورده و ماکرو خودش به این نتیجه رسیده و تغییر داده ؟:-bپس گیم پد پلی‌استیشن که ۴نسل تغییر پیدا کرده یعنی‌ پرفکت بوده ؟:-o
بقول فامیل دور من دیگه واقعاً حرفی‌ برای گفتن ندارم:))
راجع اون قسمت دوم نظرتون هم من کاملا موافقم در مورد سخت افزار که دلیل برتری نیست چون حرف شما کاملا تو این نسل و نسل پیش ثابت شده که داشتن بلوری تو نسل قبل کهps3 داشت نتونست دلیل برتری بر ایکس‌باکس۳۶۰ بشه که پلی‌استیشن3 نزدیک به ۴ ۵ سال بلوری بدون استفاده داشت

و تو این نسل هم سی‌پی‌یو ایکس‌باکس وان و سفارش سازی‌هایی‌ که روی gpu وcpu صورت گرفته بود (به عنوانه مثل move engage) حرف شمار و ثابت کرد
امیدوارم همهٔ ps فن‌ها مثل شما باشن

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
[MENTION=115391]PDPR[/MENTION]
من گفتم تجربه ام از کار با اون گیم پد برام مثل کابوس بود. ولی اون جمله ای که شما گفتی!!!!

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
هنوز هم میگم تجربه ارایه شده مهم هست نه سخت افزار
پ.ن 1 : واقعا بحث کردن با کسانی که نمیدونن با خودشون چند چندن کار احمقانه ای است. از طرفی ps2 رو سلطان کنسولها میدونن و براش تاپیک میزنن از طرف میان گیم پد سونی رو ترول میکنن.
پ.ن 2 : وقتی میاید زیرپوستی سونی رو ترول میکنید انتظار نداشته باشید کسی براتون کف بزنه.

شما سخت افزار رو بی اهمیت میدونین و یک طرفه از ps2 حمایت میکنین.
هر کدوم از این کنسولا تجربه خاص خودشو دارن ولی همون طور که دوستان گفتن فاکتور های زیادی در موفقیت اون کنسول وجود داره و بحث تنها سخت افزار نیست.
خواهشا از کنسول مورد علاقتون حمایت یک طرفه نکنین.
اگه از حرفام ناراحت شدین عذر میخوام
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر