XBOX غول نسل ششم

گفتگو در 'XBOX' ایجاد شده توسط a.messi10, ‏Dec 23, 2014.

?

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

1. Black

8.3%
  2. Doom 3

9.2%
  3. Farcry

7.5%
  4. Forza Motorsport

5.0%
  5. Grand Theft Auto: San Andreas

9.2%
  6. Half-Life 2

11.7%
  7. Halo 2

30.0%
  8. NBA 2K7

0.8%
  9. Ninja Gaiden

16.7%
  10. PES 5

1.7%
  1. Rezahajizadegan

کاربر سایت

سلام احسان جان.
    نقدهای بی غرض و آنتی فن شما رو همیشه دوست دارم.کامل و با حوصله و درست هستند.
    هروقت نباشی جات خالیه.
    من اوایل عرضه PS3 یکی خریدم اون موقع هنوز هک نشده بود و متاسفانه چراغ زد و بعدش 360 خریدم که زندگی کردم باهاش بعدا اونو فروختم و PS4 خریدم و الان چون تو خرجش موندم ، فروختم و باز PS3 خریدم.من اون موقع که 360 داشتم ، همش حسرت PS3 میخوردم ولی تو بعضی بازیها الان حس میکنم 360 بهتر بود ، بازیها مشترک منظورم هستش.البته انحصاری های PS3 واقعا چیز دیگه هستند از همه لحاظ گیم پلی ، گرافیک ، داستان...
    راستش XBOX هیچ وقت نداشتم ولی حتما اونم از لحاظ فنی از PS2 بهتر بوده.

پیوست:راستی هزار و دویست و مین پستم هم مال شما شد احسان. ;)

ehsanservat و Sony+ این نوشته را Like کرده اند.
  2. ehsanservat

کاربر سایت

البته این سایت که لینک دادم گاهی افت سرعت داره خودم شاهد بودم - اما گاهی هم سرعتش انقدر بالا میره که حد نداره و حتی چند باری دیدم از متوسط سرعت دانلود خودم بالاتر رفته
    انگار یا زمان خاصی داره یا باید عضو بشی و ریجستر کنی شاید

پس هنوز نخریدی کنسول , بنظرم صبر کن تا یه مورد خوب با متعلقات خوب و کامل + حتما کپی خور سخت افزاری باشه گیرت اومد بخری
    نه خراب بشو نیست کنسول xbox original - من 2 تا ایکس باکس داشتم یکشو 14 سال پیش خریده بودم هنوز مثل ساعت کار میکرد یک بارم کارش به تعمیر نرسید - اما ps2 فت و اسلیم که داشتم همیشه تعمیرگاه بودن
    هر دوتا xbox original خودم که تازگیا فروختم
    فروش Xbox Original
    فروش xbox original

بزار برسه دستت ببین چه غولیه :x
    حتی از نظر جسته اندازه 6 تا ps2 اسلیمه - وزن کنسول انقدره که باهاش میشه پرس سینه زد :D

r.t.1.n این نوشته را Like کرده است.
  3. ehsanservat

کاربر سایت

سلام رضا جان
    ممنون لطف داری :D
    منم مثل خودت تو نسل قبل همین بلا سرم اومد کلا از کنسول ها اول ds خریدم بعد psp خریدم وقتی کنسول ها اومدن , خواستم ps3 بخرم گفتن میسوزه چراغ زرد میده نخرید
    منم خوشحال از اینکه پولم به باد نرفته xbox 360 خریدم امان از اینکه تو خواب غلت بودم اونم نگو سری فالکو سه چراغ میده :))
    wii لانچ شد wii خریدم بعد دوباره یه 360 ارکید برد جاسپر خریدم --- ps3 هم یه super slim 12gb دارم

تو نسل قبل با اینکه ps3 قویتر بود اما انقدر چیدمان سخت افزاریش پیچیده بود که تمام بازیا ها مولتی روی xbox 360 بهت در میومدن - آخر نسل اوضاع برگشت تونستن بازی ها بهتری برای ps3 منتشر کنن - انحصاری هاشم عالی بود

تو نسل قبل تر از اون یعنی 6 کلا اوضاع فرق میکرد مایکروسافت تازه وارد تو دنیا کنسول ها بود دیرم لانچ شد نسبت به بقیه - اما با یه غول اومد از نظر سخت افزاری هم مقایسه کنی قدرت ایکس باکس چندین برابره ps2 بود - بازم مایکروسافت موفق شد چون فروشش یعنی از 2002 تا 2005 از فروش کنسول نینتندو ( کنسول ساز با سابقه و دیرینه ) بیشتر شد و اون زمان اکثر هارد کور گیرم ها و عاشقا گرافیک این xbox original خریدن

پ ن : خوشا به سعادتم =D>:)>-

Rezahajizadegan این نوشته را Like کرده است.
  4. king_6270

کاربر سایت

دوستان عزیز از همین تریبون اعلام میکنم کسی ایکس باکس سراغ داشت خبر بده

و یه تشکر ویژ] از داش احسان عزیز بکنیم که خیلی کمکم کرد برادرانه

We Are Xbox Fans

ehsanservat این نوشته را Like کرده است.
  5. akbar.wesker

کاربر سایت

نام:
    اکبر
    سلام دوست عزیز
    09370664926

6. mahmood2020

کاربر سایت

نام:
    محمود
    ایشالا بخری ایکس باکس که کتسول خفنیه چون دوتاشو دارم از دست نده کنسول رو بازیهای خفنی داره

king_6270 و ehsanservat این نوشته را Like کرده اند.
  7. ehsanservat

کاربر سایت

فدات داداش لطف داری
    ایشاله xbox original برات سال ها کار کنه و ازش لذت ببری

آره واقعا کنسول خفنیه , نه فقط از نظر قدرت بلکه از نظر خاص بودن
    یه حس خاصی داره عاشق این کنسولم

8. ehsanservat

کاربر سایت

بازی دینو کراسیس 3 خیلی عالیه که نسخه سوم انحصاری xbox اوریج شد کیفیت بازی خیلی خیلی بالاس از هر لحاظ

چنتا اسکرین شات بازی

Democracy این نوشته را Like کرده است.
  9. highlight

کاربر سایت

درود بر دوستداران این کنسول گرانقدر. می بینم حسابی مشغول و فعال تاپیک جلو رفته. ممنون از همه بویژه آقا احسان.خسته نباشید. اکس باکس کلاسیک واقعا کنسول ارزشمندیه. بازیهای انحصاری هم به تعداد کافی داره و مهمتر اینکه در حالت کپی خور، با ارتقای هارد هم قادر به اجرای بازیهای خودش هست و هم یه دستگاه کامل شبیه ساز کنسولهای قبلی.

wii baz, ehsanservat و Democracy این نوشته را Like کرده اند.
  10. king_6270

کاربر سایت

امروز یه تاریخ جدید از کنسول رو تجربه کردم آقا احسان عزیز برای من پاشدن رفتن بازار تهرانو گشتن و یه ایکس باکس تمام کمال کپی سخت افزاری ترو تمیز و سالم و تست کرده برام ردیف کرد و با راهنمایی های خوبش دوتا تبدیل دسته پلی2 به ایکس باکسم خریدم

اول گفتم تیپاکس اما گفت پستش کنم امنیتش بیشتره تکون تکون نمیخوره خلاصه خیلی راضیم ازین که با این تاپیک اشنا شدم و با ذدوستان گلی همچون شما موقه که رسید دستم آن باکسینگشو میذارم اینجا برای دوستان

Im starting New age of gaming Life

11. ehsanservat

کاربر سایت

خودت که تو ضیمنه کنسول XBOX ORIGINAL از همه قدیمی تری و استاد حساب میشی , همه اطلاعات از هک و سخت افزار و نرم افزار و ...... این کنسول داری >:D<
    خود من خیلی از سوال هامو همیشه از خودت پرسیدم :x
    مرسی داداش لطف داری :x آره واقعا کنسول خاص و ارزشمندیه یکی از خاص ترین کنسول ها عمرمه

12. ehsanservat

کاربر سایت

فدات داداش لطف داری کاری که نکردم , همیشه میرم پشت شهرداری و پایتخت و .......... خوب این بار برای تو هم پرسوجو کردم و دستگاهی که میخواستی برات پیدا کردم
    عکس گرفتم فرستادم و خریدم
    ایشالاه مبارکت باشه ازش لذت ببری :x

king_6270 این نوشته را Like کرده است.
  13. king_6270

کاربر سایت

بیصبرانه منتظر روشن کردن و بازی کردنشم

14. residen

کاربر سایت

مبارکتون باشه ، چقدر خوشحال شدم وقتی دیدم آقا احسان براتون این کار ارزشمند رو کردند :)

راستی آقا احسان قبلا توی فروم پارس گیمرز نبودید ؟

15. ehsanservat

کاربر سایت

امیدوارم از این کنسول خاص و دوست داشتنیی لذت ببرن , منم کار نه مهم نه بزرگی کردم بلاخره دوستیم و در عالم دوستی هر کاری از دستمون بر بیاد انجام میدیم
    من تو خیلی خیلی از فروم ها ایرانی و فارسی بودم :D من از قبل از سال 80 وارد دنیا اینترنت شدم تو خیلی از سایت ها و فروم ها عضو بودم 8-> تو پارس گیمرز هم عضو بودم سابق

residen این نوشته را Like کرده است.