One Piece: Pirate Warriors 3 در سال 2015 به غرب خواهد آمد

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نام یگانه هستی و نیستی
One-Piece-Pirate-Warriors-3_2014_09-01-14_002.jpg

“The worldwide popularity of One Piece continues to grow due to the franchise’s fantastic action, storytelling, and character development,” Chris Gilbert, senior vice president of sales and marketing at Bandai Namco Games America, said in a prepared statement. “One Piece: Pirate Warriors 3’s magical blend of hijinks and humor with Dynasty Warriors’ frenetic gameplay style has produced a truly satisfying experience that One Piece fans will surely look forward to enjoying in the summer of 2015.”
Chris Gilbert معاون بخش فروش و ارزیابی Namco Bandai در مصاحبه ای با IGN گفت :
سری بازی One Piece با حفظ و ارتقاع هیجان , داستان و افزایش تعداد کاراکترها محبوبیت خود را دو چندان خواهد کرد . OP: PW3 با مخلوطی از خنده و شوخی به علاوه کارهای شگفت انگیز و شگردهای کاراکترها یک گیم پلی ناب را به طرفداران این سری به طوری که انها را راضی بکند , تحویل خواهد داد تا در تابستان 2015 نهایت لذت را از بازی ببرند .
اصل مطلب :
One Piece: Pirate Warriors 3 will launch in western regions in summer 2015 on the PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita and PC via Steam, Bandai Namco Games America announced today.
این بازی در تابستان 2015 برای PS4,PS3 و صد البته برای استیم نیز منتشر خواهد شد .
منبع

پ.ن: من خودم OP رو تا قسمت 600 نگاه کردم تازه خیلی هم خوشم میاد ازش :d

آخرین ویرایش:

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
اون از Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 این هم از این دیگه چی میخواین ای pc باز های انیمه بین :d چه میکنه این استیم :bighug: [h=2]
[/h]

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
این بازی در تابستان 2015 برای PS4,X1,PS3,X360 و صد البته برای استیم نیز منتشر خواهد شد .
PS4,PS3,VITA,PC

:-o
به به! واقعا انتظار همچین چیزی را نداشتم!! @Akiba
بیا تاپیک بخش پی سی را هم افتتاح کن!:biggrin1:​

واگذارش میکنم به تو وان پیس فن، PC گیمر :x >:)

نکته : اونایی که فقط انیمه میبینند فعلا دنبال عکس و اینا نرن که ...! :d

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
اقا خسته شدم این قدر بازی از Naruto و One Piece و Dragon Ball ساختند.نمیشه سازنده های ژاپنی قید این سه تا رو بزنند و بیان از Fairy Tail و Beelzebub بازی بسازند و تو غرب بیارنشون؟!؟:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر