PlayStation ゴジラ Godzilla | PS4

Namco Bandai بازی جدید Godzilla را در تاریخ 18 December در ژاپن فقط برای PS3 عرضه می کند. نسخه های PS4 و PS3 برای آمریکای شمالی و اروپا در تابستان 2015 عرضه خواهد شد. شما می توانید Demo بازی را از Store Japan با حجم 501MB برای PS3 دانلود کنید. در این دمو 3 stage به همراه یک tutorial stage وجود دارد. در نسخه اصلی 20 stage اصلی در destruction mode هست که با از بین بردن ژنراتور های G-Force و ساختمان ها و نیروهای ارتشی و Kaiju های مختلف قدرت godzilla را افزایش داده و skill های جدیدی را برای او باز می کنید. mode های دیگری نیز در بازی وجود دارند مثل Mission Mode که هدف نابود کردن شهرهای مختلف و diorama mode که ساختن عکس ها و فیلم هایی از نابود شدن شهر ها و نبردهای godzilla با kaiju های دیگر است و king of monsters mode که فقط نبرد godzilla با دشمنان kaiju خود.
نظر من بعد از بازی کردن دمو:
1. کنترل godzilla خوب ولی کند است که البته دقیقا حس حرکت godzilla را القا کرده و به نظر من یک نکته مثبت به حساب می آید gameplay هم کند بود ولی نبردها متوسط بودند.
Control Layout : استیک سمت چپ
LS18x18.png
برای حرکت به جلو و عقب و حرکت strafe به چپ و راست. استیک سمت راست
RS18x18.png
برای تغییر دوربین. L1 و
R_1.png
برای دور زدن godzilla.
square18x18.png
برای زدن کمبو ها و melee attack.
L2.png
برای thermonuclear pusle EMP attack.
Cross18x18.png
برای rush attack.
circle18x18.png
برای grab attack.
Triangle18x18.png
برای thermonuclear atomic breath، با زدنش بصورت مستقیم شلیک می کند و نگه داشتنش از چپ به راست شلیک می کند.
2. خود godzilla مدل و نعره و حتی افکت های صدای انفجارها از سری دوران Heisei Series بود ( فیلم هایی که از Return of Godzilla و Godzilla VS. Biolante شروع شد ) و حس نوستالژیک خوبی القا کرد.
3. متاسفانه گرافیک بسیار بد و مثل بازی های سال 2002 روی PS2 هست.
med_Godzilla_OG_1417789020.jpg

med_Jet_Jaguar_1417789021.jpg

med_King_Ghidorah_2_1417789021.jpg

med_Mechagodzilla_1417789021.jpg

med_Mothra_1417789022.jpg

• Like
Reactions: ps3_360_wii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
كاش يه چيز حداقل متوسط از توش در بياد كه قابل بازي باشه :d
ولي ميگي گرافيك در حد PS2يعني متا 30 كه مفتشم گرونه :d
خود گيم پلي هم كه چيز عجيب و جذابي نداره !!

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
ایول گودزیلا رو دوست داشتم همیشه ، حتما میره تو لیست خرید.
انحصاری PS خیلی خوبه ، فقط چرا انقدر دیر ارائه میشه؟!!
واسه من که این هیولا های رنگارنگ جذاب هستن.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
امروز بازی رو تهیه کردم.
نه افتضاحه که از بازی زده بشید
نه شاهکار لذت بخش
همینجوری بازی کن دل دل کنار بازیها دیگه بد نیست.
گرافیکش پایین هست ولی تو ذوق بزن نیست.
گیم پلی هم متوسط رو به بالا هستش.
مشکل بزرگ و اساسی بازی ، سرعت کارکترها هستش که اصلا چابک نیستند انگار داری با حلزون قطع نخاع شده به جنگ میری.خیلی کند و عذاب آور و کسالت بار هستند.اگر کمی هیولاها رو چابکتر طراحی میکردند ، من میگفتم با فاکتور گرفتن گرافیکش بازی عالی هستش.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
همینجوری بدون استدلال میشه پست داد و گفت این خوبه اون بده ، لطفا درست و منطقی بنویسید با این بخش بازی مشکل دارم چون این ایراد رو داره و از این بخش خوشم اومد چون این نقطه قوت داشت.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
به نظر من کلا ۶۰$ برای این بازی زیاده ، اگه ۲۰ الی ۳۰$ بوود خیلی بهتر میشد :d
واقعا هم زیادیه برای این بازی البته تو ایران چون قانون قیمت گذاری درستی نیست من 170 خریدم!!(آکبند رجین 2 بریتانیا)
اما از اون بازیهای انحصاری PS هستش که بوی رایگان شدن برای + رو میده یا یه تخفیف تپل 70 ، 80 درصدی بهش میخوره.مطمئنم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واقعا هم زیادیه برای این بازی البته تو ایران چون قانون قیمت گذاری درستی نیست من 170 خریدم!!(آکبند رجین 2 بریتانیا)
اما از اون بازیهای انحصاری PS هستش که بوی رایگان شدن برای + رو میده یا یه تخفیف تپل 70 ، 80 درصدی بهش میخوره.مطمئنم.
امیدوارم این بازی هیچ وقت برایه پلاس نیاد D:

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین

داداشم مردونه عجب دلی داری که 170 دادی جا این بازی:d
الان فقط باید صبر کرد تا 10 شهریور :x
شوخی کردم داداشم مبارکت باشه

• Like

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487

یا علی چطوری میخوای پس فردا بفروشیش

• Like

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543

دوسال گذشت بازی رایگان نشد پیش بینی اشتباه کردی :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر