اتصال بهPSNاز طریق سیمکارت 4Gیا3G(اینترنت نسل سوم و چهارم)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من رو ۳-۴ مدل روتر سیم کارت خور که پورت فورواردینگ و نت تایپ ساپورت بودن انواع پورت و ای پی رو تست کردم و تقریبا تو ۱۰۰ تا سایت در موردش مطلب خوندم اما هیچ کدوم فایده نداشت...کسی اماری ازش رو این مودم روتر ها داره و یا پورت و ای پی خاصی خوشحال میشیم به اشتراک بزاره
الان مشکل شما چیه ؟

iman_generous

کاربر سایت
Jan 15, 2008
1
من می خوام این بحث رو کامل تموم کنم بدون دلیل و مدرک که نمیشه همچین حرفی زد حرف شما بر خلاف علم!گوشی در حالتDefaultتنظیمات NatوUPNPنداره و به هیچ وجه امکان پذیر نیست و چنین حرفی قابل قبول نیست اینطور بود این نرم افزار ها با روتینگ گوشی هرگز به وجود نمیومدند
برای ورود به دنیای گیم همه چیز به Natمربوط میشه دوست عزیز همه چیز رو فراموش کن فقط Natمهمه اگر هم تونستید بازی کنید با کسایی بازی کردید که مثل خودتون هستند
شما زمانی که با بدون نرم افزار به Ps4وصل میشید به شماNat Type 3
اول از همه باید معنی Nat مشخص بشه:Open or Type 1 NAT – Nothing is getting between you and your connection to Destiny. You get the best experience using voice chat, joining games, and matchmaking with players.
Note: Open or Type 1 NAT may not be possible in many configurations, especially if you don’t control all of the hardware between you and your internet access.
Moderate or Type 2 NAT – This is the most common configuration. You may experience longer matchmaking times, issues with voice chat, or other problems.
Strict or Type 3 NAT – Strict or Type 3 NATs often indicate your console network settings are restrictive. With Strict/Type 3 NAT types, we have a harder time giving you the best possible experience, including voice chat with all players in your Fireteam. A Strict NAT or Type 3 NAT is not recommended and may cause noticeable problems.
توضیح نت 3:شما بسختی میتونید بازی کنید صداها و بازی برای شما دردسر ساز خواهند شد و این پیشنهاد ما به شما نیست
منبع:سایت Bungie
در فروم معتبر droid
Does anyone know if it is possible to access more advanced settings with Mobile Hotspot؟
Answer:
The problem is that smartphones do not have a UPnP routing option. The NAT (as far as I know currently) will not be open due to this
Mobile Hotspot - Open NAT Type? | Android Forum at DroidForums.net
حالا شما میگی natهمینجوری بازه آخه مگه میشه؟دنیا داره میگه نمیشه شما میگی میشه!دنیا وقت گذاشته مودم روتر مخصوص سیمکارت و نرم افزار درست کرده برای حل این مشکلات بعد شما میگی میشه!=))
من دلیل پافشاری شما رو نمیدونم کسی می خواد بدونه واقعا nat باز داره باید تصویر تست اینترنتش کاملا مثل زیر باشه حتی هیچ ارور مبنی بر گمشدن پک های آی پی وجود نداشته باشه
32814469726236899472.jpg

الان اگه شما عکس هم بزاری من دیگه باور نمیکنم و چیزی رو که بر خلاف علم باشه باور پذیر نیست من ترم آخر مهندسی نرم افزار شما رو نمیدونم ما باید این ویژگی رو داشته باشیم که فقط در رابطه با چیزی که ازش آگاه هستیم نظر بدیم و اینکه علم رو نمیشه دور زد
امیر جان، شما بخشی را درست میگویید و بخشی را نه
من در خوابگاه زندگی میکنم و PS4 دارم اینجا و اینترنت موبایلم را با HotSpot وصل کردم به PS4 و خودش NAT 2 داد و راحت Battlefield V و ‌The Last of Us remastered رو آنلاین با بر و بچ بازی کردم. گویا منطقه به منطقه فرق میکنه و بستگی به مراکز مخابراتی داره. البته امروز 23 تیر 1401 پس از یک سال، نمیدونم چرا NAT failed میده!
اون بحث شما راجع به اختراع نرم افزار و سخت افزار ها هم برای استفاده در شرایط مختلف هست. کسی که در آمریکا راحت تو اکثر وب سایت ها میتونه بره، براش کلماتی مثل فیلتر شکن و یا vpn غریبه هست و یا کسی که در چین نمیتونه سایت گوگل رو باز کنه و یک جستجوی عادی انجام بده، اگر بهش بگیم ما تو ایران راحت در گوگل سرچ میکنیم، باورش براش سخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر