Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

خیلی وقت نیست که مانگای Naruto تمام شده. Bandai Namco به تازگی شماره جدیدی از این سری رو در مجله جامپ برای PS4 معرفی کرد.

اطلاعات زیادی رو راجع بازی نگفتن ولی از Screenshot ها معلومه که تو خفن ترین حالت ممکنه و تا آخر داستان رو پوشش داده:d

اطلاعات بیشتری تو Jump Festa 2015 میدن که 20 و 21 دسامبر برگزار میشه و شرکت کننده ها میتونن برا اولین بار بازی رو انجام بدن

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 در سال 2015 برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

(اگه مانگا نخوندین پیشنهاد میشه هیچ عکسی رو نبینین)

نظر خودم: ایول به شدت دلم میخواست شماره بعدی بازی رو بدن که مانگا هم تموم شده و اینکه نسل جدید و کیفیت خفن و این حرفا :d

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Announced For PS4 - Siliconera

آپدیت:

بازی برای PS4 - XBOX ONE - PC برای غرب تایید شد

گفته شده که گرافیک بازی باورنکردنیه و از انیمه هم بهتره. همراه با مبارزات سریع

mode های مختلفی هم برای versus هم تو آنلاین هم آفلاین گذاشتن

Dubbed the “final massive strike” of the Storm series, the game promises “unbelievable graphics that go beyond anime-quality” and “blisteringly fast gameplay.”

The game will feature one-on-one multiplayer modes in both online and offline play.

اسکرین شات و Box Art های بازی:

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 confirmed for PS4, Xbox One, and PC in the west - Gematsu

سایت%:8-}8>28ازی هم راه اندازی شده

NARUTO-ナルト- 疾風伝 ナルティメットストーム4 | バンダイナムコゲー ムス公式サイト

چند ثانیه از گیم پلی بازی از طریق nico nico پخش شده و یکی ضبط کرده و تو یوتیوب گذاشته

لینک مستقیم:

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bahramffx

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من دیروز اینجا یه خبر گذاشتم تو آخرین پست هم اسم منه اما نشون نمیده :|

بازم میزارم

Obito ورژن Zetsuییش معرفی شد :

Naruto-Storm-4-Scan-10.jpg

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا بساط رو جمع کنید که تریلر جدید ناروتو ترکوند :d

Naruto Storm 4 Trailer 3, New Screenshots, Language Options | Saiyan Island

حتما تو لینک برید و ببینید خیلی خفن بود

این ساسکه بیشرف چقدر حرکاتش جذابه. یعنی خداییش بهترین move هارو تو بازی داره

خداروشکر دیگه از نشون دادن باس فایتا کشیدن بیرون (دیگه همش داشتن باس فایت نشون میدادن)

مبارزه ها هیجان انگیز تر شده مخصوصا اینکه میتونی یارت هم کنترل کنی گیم پلی رو خیلی هیجان انگیز تر میکنه

و اینکه انگار هرکی 2 تا Ultimate Jutsu داره :d یکیش که تو حالت معمولی میزنه یکی هم تو Awakening میزنه :d

ولی این هم تیمی رو کنترل کردن یه مشکلی رو میاره که باید دید چجوری حلش میشه کرد و اونم زدن Infinite Combo بدون کم شدن Chakra یعنی داری کوبو میزنی بدون Cancel کردن کومبوت یارت رو بیاری بعد با یارت بزنی و همینجوری تکرار کردن (البته وقتی که دیگه طرف چوب موباش تموم شده باشه :d )

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
خدا کنه حالت مبارزه رو یکم متنوع کنن خیلی تکراری میشه من همه ی قسمتاشو تموم کردم ولی این آخری بخاطر هاشیراماش خیلی حال کردم :d:>

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خدا کنه حالت مبارزه رو یکم متنوع کنن خیلی تکراری میشه من همه ی قسمتاشو تموم کردم ولی این آخری بخاطر هاشیراماش خیلی حال کردم :d:>

از همین خبر ها و تریلر جدیده کاملا معلومه که خیلی بهتر شده

قبول دارم قبلیاش (من همه Storm ها غیر 3 رو بازی کردم) بعد از یه مدت کاملا خسته کننده میشد و جذاب نبود دیگه

ولی تو جدیده چند تا چیز خیلی خیلی بهترش کرده :

1- اینکه هر 3 نفر تو گروه رو میتونی کنترل کنی. تو تریلر هم چندتا حرکت زد که نشون داد با این قابلیت کارای خیلی خفنی میشه انجام داد :d مخصوصا اون تیکه که مادارا و اوبیتو نینجوتسو هاشونو میزنن :d

2- بازگشت به حالت قبلیش که همه حالتا باهم هستن مثل Awakening و Ultimate Jutsu این خیلی خوب شد

3- برگردوندن Wall Fighting اینم به مبارزه تنوع میده

4- تخریب محیط و آسیب دیدن کاراکتر پاره شدن لباس ها بر اثر ضربات

کلا تا اینجای کار که خیلی ازش راضی بودم

کاشکی یه قابلیت Customize هم بزارن :d مثلا بشه لباس کاراکتر رو رنگش رو عوض کرد یا یه سری آیتم هارو بهشون اضافه کرد (نه مثل Revolution که مزخرف بود این قسمتش )

اگرم به جرف من گوش بدن و Multiple Ninjutsu بزار یه چیز رویایی میشه. مثلا تو مسابقه مثلا میگم L1 رو فشار بدی و با D-pad نینجوتسو رو انتخاب کنی و بزنیش خیلی باحال میشه

چون الان یکم مسخرست مثلا مادارا یا ناگاتو برمیداری که پروردگار نینجوتسو هان اینا ولی تو طول مبارزه فقط یه نینجوتسو میتونن بزنن

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد

قبول دارم قبلیاش (من همه Storm ها غیر 3 رو بازی کردم) بعد از یه مدت کاملا خسته کننده میشد و جذاب نبود دیگه

1- اینکه هر 3 نفر تو گروه رو میتونی کنترل کنی. تو تریلر هم چندتا حرکت زد که نشون داد با این قابلیت کارای خیلی خفنی میشه انجام داد :d مخصوصا اون تیکه که مادارا و اوبیتو نینجوتسو هاشونو میزنن :d

2- بازگشت به حالت قبلیش که همه حالتا باهم هستن مثل Awakening و Ultimate Jutsu این خیلی خوب شد

کاشکی یه قابلیت Customize هم بزارن :d مثلا بشه لباس کاراکتر رو رنگش رو عوض کرد یا یه سری آیتم هارو بهشون اضافه کرد (نه مثل Revolution که مزخرف بود این قسمتش )

اگرم به جرف من گوش بدن و Multiple Ninjutsu بزار یه چیز رویایی میشه. مثلا تو مسابقه مثلا میگم L1 رو فشار بدی و با D-pad نینجوتسو رو انتخاب کنی و بزنیش خیلی باحال میشه

چون الان یکم مسخرست مثلا مادارا یا ناگاتو برمیداری که پروردگار نینجوتسو هان اینا ولی تو طول مبارزه فقط یه نینجوتسو میتونن بزنن
آره خیلی میتونن گسترشش بدن خدا کنه ایدفعه یه چیز باحال ازش در بیاد

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411

خیلی ایده با حالی داری من خودم دوست داشتمم که کلش کردنو بزارن و جوگو رو هم مدل جنگ با رای کاگه رو درست کنند

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خیلی ایده با حالی داری من خودم دوست داشتمم که کلش کردنو بزارن و جوگو رو هم مدل جنگ با رای کاگه رو درست کنند

کلش کردن رو سازندش گفت چرا برداشتن

گفته بود الان که کلی تکینکای مختلف همه دارن برا همین یه سریا کلش کردن بی معنی میشه و نمیشه انجام داد چون مثلا یه کاراکتر خودش مردونه میره جلو که بزنه ولی یکی از راه دور میزنه برا همین نمیشد پیاده سازی بشه

یه سری ویدئو از بازی کردن ملت تو E3 دیدم به نکات جالبی برخوردم :d

وقتی میری تو Awakening Mode هر 3 نفر تو گروه باهم میرن :d یعنی فکر کن گروهت بین این 4 نفر 3 نفر رو انتخاب کن:

Itachi - Madara - Sasuke - Shisui

باهم سوسانو فعال کنن ببینیم طرف کاری میتونه بکنه :d

و اینکه یه نکته بد :( کل اعضای تیم Health Barشون مشترکه یعنی الان با مادارایی داری کتک میخوری جونت کم میشه وقتی با اوبیتو سوئیچ میکنی بازم همون Health Barئه :((

اینجوری خوب نیست خدا کنه یه قسمت بزارن که بتونیم جون رو از 100درصد برا هر 2 تیم بیاریم 200درصد

خداروشکر دیگه مثل Revolution موقع Awakening دنیا رو مواد مذاب بر نمیداره :d و اینکه Awakening اونایی که خیلی گنده بود مثل مادارا کوچیک شدن که تو صفحه جا بشن :d

و اینکه بازی Roundی شده :d

اول هر مبارزه هم دیگه واینستادن همدیگه رو ببینن تا مبارزه شروع بشه یه صحنه باحال نشون میده بعد مبارزه شروع میشه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اوه اوه تریلر جدیده :d

Naruto Storm 4 Trailer 4, European Collector***8217;s Edition, Pre-Order Bonus | Saiyan Island

حتما ببینید

یه سری خبر اومد و کاراکتر معرفی شد خبراشنو نزاشتم اما تو این تریلر هستن دیگه :d یه کوچولو هم از گیم پلی Kaguya نشون دادن

یه چیز فوق خوشحال کننده که از چند نمایش قبل معلوم شده کاهش به شدت زیاد جرقه تو بازی :d خیلی خوب شده الان

و اینکه عجب کالکتور خفنی داره استیل بوکش خیلییییی قشنگه این که برا اروپاست ببینیم برا آمریکاش هم عین همینه یا . . . . :|

باید پول جمع کنم :d

کاور بازی هم خیلی قشنگه

فقط یکی نیست بهشون بگه توروخدا چی فکر میکنید با این فیگورای بی کیفیت تو کالکتورتون :| گول این عکسم نخورید چند بار قبل هرچی نشون دادن محصول نهایی 10 برابر بی کیفیت تر بوده :| فقط الکی باید یه پولی براش بدیم :|

NSUNS4_BeautyShot_EN_1280.jpg

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بشتابید که دموی بازی اومد :d

برا PSN فقط رو اروپا اومده و آمریکا فعلا معلوم نیست من که زدم دانلود بشه تا ببینم چی میشه :d

826 مگه و متاسفانه فقط مبارزه هاشیراما و ماداراست :( دلم میخواست مثل Revolution باشه و چندتا کاراکتر باشه که بتونیم عین آدمیزاد باهم مبارزه کنیم :( من Sasuke ورژن بزرگ شدشو میخوام T^T چندتا گیم پلی دیدم خیلی خفن بود >.<

قبلا هم گفتم ساسکه هرچقدر کاراکتر مزخرفی باشه اما همیشه تو بازیا جز 1-2 تا بهترین کاراکتراست :d خیلی حرکاتش خفنه

20 دقیقه دیگه دانلودش تموم میشه ><

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,499
نام
mohammad
بشتابید که دموی بازی اومد :d

برا PSN فقط رو اروپا اومده و آمریکا فعلا معلوم نیست من که زدم دانلود بشه تا ببینم چی میشه :d

826 مگه و متاسفانه فقط مبارزه هاشیراما و ماداراست :( دلم میخواست مثل Revolution باشه و چندتا کاراکتر باشه که بتونیم عین آدمیزاد باهم مبارزه کنیم :( من Sasuke ورژن بزرگ شدشو میخوام T^T چندتا گیم پلی دیدم خیلی خفن بود >.<

قبلا هم گفتم ساسکه هرچقدر کاراکتر مزخرفی باشه اما همیشه تو بازیا جز 1-2 تا بهترین کاراکتراست :d خیلی حرکاتش خفنه

20 دقیقه دیگه دانلودش تموم میشه ><
وقتی بازی 45 روزه دیگه میاد ایا ارزش دان داره؟:D حالا بازی کن ارزش داشت به ما هم بگو:D

ای خدا چه گیری کردیما...:D بازی منتشر میشه اخر سر این انیمش تموم نمیشه موندم چیکار کنم:((
17-18 ماه هستش این جنگشون با مادارا طول کشیده:((
نسل سوخته ما هستیم نه اونایی که برای یه توپ رو هوای سوباسا فقط یک هفته صبر کردند:D

انقدر هم از ساسکه بد نگو:D عشقمه من:D نه تیپشا شخصیتش رو می گم:D یعنی اگه دنیای حال اونطوری بودا من یکی می شدم مثل خودش:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب تموم شد :| خیلی کوتاه بود >.<

خیلی کار بدی کردن که دمو رو مثل Revolution ندادن چون کل جیزایی که به بازی اضافه شده رو با همین حالت versus میشه فهمید و Story Battle ها چیز جدیدی ندارن تقریبا

ولی بگم که گرافیک برا یه بازی ناروتو بسی خوب هست :d همچنان فشفشه ها آزار دهندن >.<

دوربین خیلی باحال تو محیط میچرخید حس خوبی میداد

و اینکه خود مبارزه 10000 ها بار بهتر از خود انیمست :d خیلی عالیه واقعا حال میکردم تو مبارزه :d

یه چیزی که خیلی مسخره و خنده داره حالت چهره کاراکتراست XDDD یه سری وقتا که جوگیر میشن حالت چهرشون خیلی مسخره میشه :))

بازم میگم کاشکی دمو رو با 4 تا کاراکتر با حالت versus میزاشتن

- - -ویرایش - - -

وقتی بازی 45 روزه دیگه میاد ایا ارزش دان داره؟:D حالا بازی کن ارزش داشت به ما هم بگو:D

ای خدا چه گیری کردیما...:D بازی منتشر میشه اخر سر این انیمش تموم نمیشه موندم چیکار کنم:((
17-18 ماه هستش این جنگشون با مادارا طول کشیده:((
نسل سوخته ما هستیم نه اونایی که برای یه توپ رو هوای سوباسا فقط یک هفته صبر کردند:D

انقدر هم از ساسکه بد نگو:D عشقمه من:D نه تیپشا شخصیتش رو می گم:D یعنی اگه دنیای حال اونطوری بودا من یکی می شدم مثل خودش:D

اممم نمیدونم اگه حجم نتت برات زیاد مهم نیست بد نیست بزن دانلود بشه :d ارزش که نداشت راستشو بخوای اما بازم خوبه باعث میشه هایپت برا بازی دوباره بزنه بالا :d

من حتما پیش خربد میکنم هروقت بیاد رو استور آمریکا :| دیگه چیکار کنم مجبورم به خاطر مسخره بازیشون (شخصیتای انحصاری پیش خرید) باهاشون راه بیام >.<

من 4 ساله دیگه انیمش رو نمیبینم :d شایدم بیشتر :)) از موقع مبارزه ساسکه با دانرو رو ندیده بودم تا همین اوایل تابستون که یه خورده ازش رو سریع مبارزه هارو دیدم و دوباره ول کردم :d مانگاش خیلی بهتر بود :d

همونطور که از اسم یوزرم پیداست من قدیما (دوران جاهلیت) خودم عشق ساسکه بودم اما اونموقع تا اوایل شیپودن دیده بودم (برمیگرده به سال 2008 اینا ) دیگه اونموقع بود که وقتی تو جایی عضو میشدم یوزرم همیشه NoctisSasuke بوده و بعد از اینکه دیدم چقدر این بشر رو اعصابه دیگه برا عوض کردن یوزر خیلی دیر شده بود و از اون به بعد هم همیشه با این یوزر همه جا عضو میشدم :d

ولی بازم با اینکه ازش بد میگم اینهمه, شخصیت No.1م تو صف انتظار برا بازی کردن باهاشه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
لیست کامل کاراکترهای بازی نیمده؟ :| من تیتر خبرها رو که دنبال کردم،نهایت 20تا اسم هم ندیدم:-" :)) یه جورایی از لیستم با این اوصاف خط خورده! :-"

توی همون یدونه ناروتویی که بازی کردم ( Generation ) ، ساسکه کلا جزو کاراکترهایی بود که اصلا دوست نداشتم باهاش بازی کنم! مگر بخش داستانی که اجباری بود و یا برای باز کردن چیز میزا! :d توی J-Star هم فکر کنم هنوز باهاش بازی نکردم:)) (2تا بخش داستانی رو تموم کردم + چندتا دیگه از بخشای بازی...:-" )
چیه این ساسکه آخه :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دمو رو استور آمریکا هم اومده

یه خبر بد :| بازی برا ریحن 1 فقط فیزیکی عرضه میشه :| چیکار کنیم؟ :|

- - -ویرایش - - -

لیست کامل کاراکترهای بازی نیمده؟ :| من تیتر خبرها رو که دنبال کردم،نهایت 20تا اسم هم ندیدم:-" :)) یه جورایی از لیستم با این اوصاف خط خورده! :-"

توی همون یدونه ناروتویی که بازی کردم ( Generation ) ، ساسکه کلا جزو کاراکترهایی بود که اصلا دوست نداشتم باهاش بازی کنم! مگر بخش داستانی که اجباری بود و یا برای باز کردن چیز میزا! :d توی J-Star هم فکر کنم هنوز باهاش بازی نکردم:)) (2تا بخش داستانی رو تموم کردم + چندتا دیگه از بخشای بازی...:-" )
چیه این ساسکه آخه :|

تو کدوم بازی ناروتو دونه دونه کاراکترا رو با تیتر خبر معرفی کردن؟ :d

گفتن از Revolution بیشتر کاراکتر داره

ساسکه بهترین گیم پلی کل بازیای ناروتو رو داره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر