Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

خیلی وقت نیست که مانگای Naruto تمام شده. Bandai Namco به تازگی شماره جدیدی از این سری رو در مجله جامپ برای PS4 معرفی کرد.

اطلاعات زیادی رو راجع بازی نگفتن ولی از Screenshot ها معلومه که تو خفن ترین حالت ممکنه و تا آخر داستان رو پوشش داده:d

اطلاعات بیشتری تو Jump Festa 2015 میدن که 20 و 21 دسامبر برگزار میشه و شرکت کننده ها میتونن برا اولین بار بازی رو انجام بدن

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 در سال 2015 برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

(اگه مانگا نخوندین پیشنهاد میشه هیچ عکسی رو نبینین)

نظر خودم: ایول به شدت دلم میخواست شماره بعدی بازی رو بدن که مانگا هم تموم شده و اینکه نسل جدید و کیفیت خفن و این حرفا :d

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Announced For PS4 - Siliconera

آپدیت:

بازی برای PS4 - XBOX ONE - PC برای غرب تایید شد

گفته شده که گرافیک بازی باورنکردنیه و از انیمه هم بهتره. همراه با مبارزات سریع

mode های مختلفی هم برای versus هم تو آنلاین هم آفلاین گذاشتن

Dubbed the “final massive strike” of the Storm series, the game promises “unbelievable graphics that go beyond anime-quality” and “blisteringly fast gameplay.”

The game will feature one-on-one multiplayer modes in both online and offline play.

اسکرین شات و Box Art های بازی:

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 confirmed for PS4, Xbox One, and PC in the west - Gematsu

سایت%:8-}8>28ازی هم راه اندازی شده

NARUTO-ナルト- 疾風伝 ナルティメットストーム4 | バンダイナムコゲー ムス公式サイト

چند ثانیه از گیم پلی بازی از طریق nico nico پخش شده و یکی ضبط کرده و تو یوتیوب گذاشته

لینک مستقیم:

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bahramffx

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمیدونم دیگه این اخبار رو برا کیا میزارم :d فقط Akiba و m.a.tین که انگار این صفحه رو نگاه میکنن فقط :((

به هر حال یه سری اطلاعات (یه سریاش تکراری) اومده میزارم:

• داستان تا پایان مانگا و حتی تا آخر فیلم The Last رو پوشش میده. ( پس اوکی شد دیگه کل کاراکترا به صورت The Last هم داریم :d )

• بازی برا PS4 و XONE و PC میاد فقط (میدونستیم)

• باس فایتای خیلی مادر بگرید و بزرگی داریم توش مثل مبارزه Ten Tails و Team 7

• بازیکنا مثل قبل میتونن Ultimate Jutsu و Awakening و Drive Type رو باهم تو یه مبارزه استفاده کنن. ( یعنی دیگه نمیخواد اون شیوه مسخره انتخاب بین یکیشون رو داشته باشیم خیلی خوبه :(( )

• کاراکتر اصلیمون رو میتونیم هر وقت خواستیم با ساپورتمون عوض کنیم و با اون مبارزه رو ادامه بدیم (میدونستیم)

• Team Ultimate Jutsu های جدیدی داره

• guard break و counterattack هم دارن بالانس میکنن (زحمت نکشن این بازی بالانس نمیخواد وگرنه یه سری کاراکترا رو کامل باید حذف کنن مثل دیدارا و مادارا و . . ..)

• Hanabi Hyuga هم شخصیت قابل بازی جدید هست که سرعتیه

• Onlineش هم دارن بهبود میدن بهش

• مبارزه رو دیوار هم مثل شماره یک بازی قابل انجامه و حتی بهبود هم یافته (میدونستیم)

• تعداد کاراکترا هم بیشتر از Revolution خواهد بود (اینو چند روز پیش گفته بودن)

اگه اینجا دیگه پست و نظر ندین تا آخر عمرتون نفرینتون میکنم

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
یه "آیا می دانستید؟" میگم که دل فرشاد هم نشکنه:>

آیا می دانستید در کل مجموعه Ninja Storm تا حالا اتفاق نیافتاده m.a.t وارد مبارزه ای بشه که طرف مقابل انسان باشه و پیروز از اون مسابقه خارج بشه؟b-)

ما در فایتینگ در این حد خفنیم:-b

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یه "آیا می دانستید؟" میگم که دل فرشاد هم نشکنه:>

آیا می دانستید در کل مجموعه Ninja Storm تا حالا اتفاق نیافتاده m.a.t وارد مبارزه ای بشه که طرف مقابل انسان باشه و پیروز از اون مسابقه خارج بشه؟b-)

ما در فایتینگ در این حد خفنیم:-b

(بالاخره یکی پیدا شد یه پستی بده :(( )

تهرانی؟ :d پاشو بیا شکست رو بهت نشون میدم چه مزه ای داره :d (جملم از این خفنا بود که کاراکتر باحاله به مقابل میگه ها XD )

با کدوم کاراکترا بیشتر بازی میکنی؟ 3:

- - -ویرایش - - -

راستی یادم رفت تو پست قبلیم بنویسم که چند روز پیشم تایید شد که تعداد کاراکترا بیشتر از Revolution هست ^~^

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
کسی اطلاعی نداره که تا وقتی که بازی تو پاییز عرضه میشه انیمه هم تموم میشه یا نه؟؟؟؟ یک ساله می گیم الان تموم میشه ولی نه می بینیم خبری نیست...:D
ناروتو هم تموم داره میشه:(ـــــــــــــــــ
این چند سالی که انیمه ناروتو رو دنبال کردم بیشتز از یک منظور نداشته:D
اونم اینه که هیچ ادم بدی تو دنیا وجود نداره و اگه دیدید یکی بد هستش بدونید علت بد بودنش اینه که تو گذشته یا بچگی سختی های بزرگی کشیده و برای همینه که شخصیتشون عوض شده:))

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
(بالاخره یکی پیدا شد یه پستی بده :(( )

تهرانی؟ :d پاشو بیا شکست رو بهت نشون میدم چه مزه ای داره :d (جملم از این خفنا بود که کاراکتر باحاله به مقابل میگه ها XD )

با کدوم کاراکترا بیشتر بازی میکنی؟ 3:

- - -ویرایش - - -

راستی یادم رفت تو پست قبلیم بنویسم که چند روز پیشم تایید شد که تعداد کاراکترا بیشتر از Revolution هست ^~^

جمله رو کاملاً برعکس خوندی:))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
جمله رو کاملاً برعکس خوندی:))

جریان بخشش لازم نیست اعدامش کنید شده خوب بنویس منظورت خودت بودی آدم فکر میکنه منظورت از پیروز نشدن همون "انسان"یه که تو جملت گفتی :))

مصاحبه این مردک مسخره رو پیدا کردم :)) یعنی آخرته باحاله :)) حتما حتما ببینید یه جاییش میرسه میزنین تو در و دیوار خودتونو از شدت پارگی:

/watch?v=twQyd8sTpWY

Last edited by a moderator:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
شایعه در شده در رابطه با محتویات نسخه Day 1 و نسخه های ویژه بازی
[LTR]Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 game

The Last: Naruto the Movie Naruto DLC Character

The Last: Naruto the Movie Sasuke DLC Character

The Last: Naruto the Movie Hinata DLC Costume

The Last: Naruto the Movie Sakura DLC Costume

3D Metal Case (Limited Edition and Collector’s Edition only)

Storm Legacy artbook (Collector’s Edition only)

17 cm The Last: Naruto the Movie Naruto figure (Collector’s Edition only)

17 cm The Last: Naruto the Movie Hinata figure (Collector’s Edition only)[/LTR]

اهم امیدوارم استیل بوک درست و حسابی داشته باشه این چند وقته Square دو تا استیل بوک زد با روحیاتم بازی کرد دیگه هیچ استیل بوکی برام قشنگ نیست :(( یکی برا KH 2.5 که بدون شک قشنگ ترین استیل بوکیه که دیدم یکی هم برا Type-0 امیدوارم اینا هم یه کاری کنن باحال باشه :( یا دست کم مثل Revolution نباشه :| خیلی زشت بود در حد همون Storm 1 هم باشه خیلی خوبه :d

و اینکه من به شخصه فکر میکنم اشتباهه این شایعه چون کاراکترای The Last رو از همون تریلر اول معرفی کردن نمیان برا DLC رو معرفی کنن که

در ضمن تا الان این محتویات پیش خرید و اینا همشون چیزایی بودن که بقیه بعدن نمیتونستن بخرنش :| مثل همین بازی قبلیشون که اینا بود:

من کل DLC هارو خریدم تو هیچ کدوم نبودن -___- همشونم در حد لباس بودن نه 4 تا کاراکتر

توروخدا این همه کاراکتر خفن آخه چرا مجسمه از این 2 تا ؟؟؟؟ :(( تازه همینشم مشکوکه چون بازی کل تمرکزش رو داستان تا آخر مانگاست بعد بیان مجسمه فیلم The Last ؟؟ ولی بازم بگم من بدم میاد از اینا :| هم هیناتا هم ناروتو :| مثل قبل باشه بهتره یه کالکتور برا آدم خوبا (ناروتو) یکی هم آدم بدا (ساسکه) که اینجا ساسکه از آدم بدی در میاد و یه مادارایی چیزی بندازن تنگش :d

حتی من میگم اصلا مجسمه های هاشیراما و مادارا بزارن بهترین گزینست ^~^

البته انقدر کیفیت مجسمه هاشون بد هست که آدم هرچی باشه فرقی نکنه براش :d

Naruto Storm 4: Release Date, Collector’s, Day 1 Edition [RUMOR] | Saiyan Island

آخرین ویرایش:

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
من بدم میاد از اینا هیناتا هم ناروتو:|
هر دو تا رو عشقه:>
باز ساسکه رو نام نمیبردی یه چیز ولی چون اونم مثل همین بالایی هاست:d
مگه اینکه به خاطر قیافش بخوای:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
هر دو تا رو عشقه:>
باز ساسکه رو نام نمیبردی یه چیز ولی چون اونم مثل همین بالایی هاست:d
مگه اینکه به خاطر قیافش بخوای:|

ناروتو که کلا یکی از مسخره ترین شخصیت اصلی های تاریخه و شکی درش نیست :d با اون جملات دوستانش که شیطان رو به گوگولی مگولی تبدیل میکنه :|

هیناتا هم برا من فقط یه Level از نظر تنفر پایین تر از ساکوراست :| یعنی وقتی پین زد لهش کرد من آرزو میکردم همونجا بمیره :d

یعنی از ساسکه خوشت میاد؟ جمله دومت رو درست متوجه نشدم :d

کلا داشتم میگفتم کالکتورا مثل این سری قبل باشه خیلی بهتره (فکر کنم سر Storm 3 بود که 2 نوع بود)

هنوزم از کالکتور نسخه مادارا و هاشیراما حمایت میکنم :d

مخصوصا اینکه از هیچ کدوم اینا فیگور نیمه با کیفیت هم حتی ندیدیم :((

ویرایش:

حرفم رو راجع به فیگور مادارا پس میگیرم :d

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
هیناتا هم برا من فقط یه Level از نظر تنفر پایین تر از ساکوراست :| یعنی وقتی پین زد لهش کرد من آرزو میکردم همونجا بمیره :D
نمیشه خودت با پای خودت از تاپیک خوت! بری بیرون؟ :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمیشه خودت با پای خودت از تاپیک خوت! بری بیرون؟ :|

تاپیک خودمه :d میندازمت بیرونا :d (منم همچین قدرتی ندارم >_< باید این قابلیت رو اضافه کنن 3: )

آخه هیناتا چی داره؟ همش اون گوشه موشه ها بود هی با اون صدای رو اعصابش آروم میگفت: "ا . . ام . . . ن . . نا . . . . ناروتو-ک.ون" حرف زدن بلد نیست :d

همین طرز حرف زدن و بی خاصیت بودنش خیلی رو اعصابم بود -___-

تنها دلیلی که از ساکورا بدترش نمیکنم اینه که ناروتو رو دوست داره اگه کسایی که دوست داشتن عوض میشد اما شخصیتاشون همین بود بدون شک داغون ترین دختر انیمه ای بود :d

- - -ویرایش - - -

بهترین ورژن هیناتا برا فیلم Road To Ninja بود :d

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
ناروتو که کلا یکی از مسخره ترین شخصیت اصلی های تاریخه و شکی درش نیست :d با اون جملات دوستانش که شیطان رو به گوگولی مگولی تبدیل میکنه :|

هیناتا هم برا من فقط یه Level از نظر تنفر پایین تر از ساکوراست :| یعنی وقتی پین زد لهش کرد من آرزو میکردم همونجا بمیره :d

یعنی از ساسکه خوشت میاد؟ جمله دومت رو درست متوجه نشدم :d

کلا داشتم میگفتم کالکتورا مثل این سری قبل باشه خیلی بهتره (فکر کنم سر Storm 3 بود که 2 نوع بود)

هنوزم از کالکتور نسخه مادارا و هاشیراما حمایت میکنم :d

مخصوصا اینکه از هیچ کدوم اینا فیگور نیمه با کیفیت هم حتی ندیدیم :((

ویرایش:

حرفم رو راجع به فیگور مادارا پس میگیرم :d

قبول دارم ناروتو رو مخه ولی ساسکه هم دست کمی ازش نداره هر دوتاش برن بمیرن بین این دوتا من ناروتو رو انتخاب مبکنم لول
ولی هیناتا خیلی دختر خوبیه خیلییییییییییییی با مردنش چی عایدت میشه نمیدونم -_-
ساسکه به اندازه کافی اکشن فیگور داره مثلا اینا رو ببین
33322522276009935285.jpg

63400651264024792326.jpeg

ولی هیناتا چیزی نداره:(
ناروتو و ساسکه دیگه تکراری شده
همون هاشیراما و مادارا بذارن بهتره

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
قبول دارم ناروتو رو مخه ولی ساسکه هم دست کمی ازش نداره هر دوتاش برن بمیرن بین این دوتا من ناروتو رو انتخاب مبکنم لول
ولی هیناتا خیلی دختر خوبیه خیلییییییییییییی با مردنش چی عایدت میشه نمیدونم -_-
ساسکه به اندازه کافی اکشن فیگور داره مثلا اینا رو ببین

ولی هیناتا چیزی نداره:(
ناروتو و ساسکه دیگه تکراری شده
همون هاشیراما و مادارا بذارن بهتره

خب ساسکه که بحثی نیست که دومین کاراکتر منفور و مسخره دنیای مانگا و انیمست :d

انقدر دختر خوبیه که حال آدم بهم میخوره :d

من هر دوتا این فیگورای ساسکه رو دارم :d البته دومی تو راهه ^~^

حالا که بحث فیگور شد بگم که بهترین فیگورای سری ناروتو رو ایتاچی داره که کاملا مناسب بهترین کاراکتر ناروتو هم هست :d :

از این 800 تا تولید شده و 339 یورو هست که اگرم پولش رو داشته باشید بازم نمیشه خرید چون کلی باید پول شیپینگ بدین چون به شدت بزرگ و سنگینه. وزن: 13 کیلو :d

XD

یعنی این فیگورش به شدت قشنگه هنوز نیومده بیرون حتما میخر 3:

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,358
نام
محمد
خب ساسکه که بحثی نیست که دومین کاراکتر منفور و مسخره دنیای مانگا و انیمست :d
اونوقت مقام اول کی باشن ؟ سخته آدم باور کنه یکی احمق تر ازش هم وجود داره!:-":))
دیگه ناروتو هر چی باشه،حداقل فکر نکنم از شخصیت اصلی ضایعی مثل ایچیگو بدتر باشه! :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر