Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

خیلی وقت نیست که مانگای Naruto تمام شده. Bandai Namco به تازگی شماره جدیدی از این سری رو در مجله جامپ برای PS4 معرفی کرد.

اطلاعات زیادی رو راجع بازی نگفتن ولی از Screenshot ها معلومه که تو خفن ترین حالت ممکنه و تا آخر داستان رو پوشش داده:d

اطلاعات بیشتری تو Jump Festa 2015 میدن که 20 و 21 دسامبر برگزار میشه و شرکت کننده ها میتونن برا اولین بار بازی رو انجام بدن

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 در سال 2015 برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

(اگه مانگا نخوندین پیشنهاد میشه هیچ عکسی رو نبینین)

نظر خودم: ایول به شدت دلم میخواست شماره بعدی بازی رو بدن که مانگا هم تموم شده و اینکه نسل جدید و کیفیت خفن و این حرفا :d

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Announced For PS4 - Siliconera

آپدیت:

بازی برای PS4 - XBOX ONE - PC برای غرب تایید شد

گفته شده که گرافیک بازی باورنکردنیه و از انیمه هم بهتره. همراه با مبارزات سریع

mode های مختلفی هم برای versus هم تو آنلاین هم آفلاین گذاشتن

Dubbed the “final massive strike” of the Storm series, the game promises “unbelievable graphics that go beyond anime-quality” and “blisteringly fast gameplay.”

The game will feature one-on-one multiplayer modes in both online and offline play.

اسکرین شات و Box Art های بازی:

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 confirmed for PS4, Xbox One, and PC in the west - Gematsu

سایت%:8-}8>28ازی هم راه اندازی شده

NARUTO-ナルト- 疾風伝 ナルティメットストーム4 | バンダイナムコゲー ムス公式サイト

چند ثانیه از گیم پلی بازی از طریق nico nico پخش شده و یکی ضبط کرده و تو یوتیوب گذاشته

لینک مستقیم:

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bahramffx

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یادم رفت همین رو بپرسم! تو اسکن بود، تو سایتشونم بود ولی به خاطر زبون شیوای ژاپنی نفهمیدم دقیقا قضیش چیه :D
ساسکه؟ 8-|
خیلی نامردن که کاکاشی رو میخوان DLC بدن :(( البته چیزی نگفتن ولی کاملا قابل پیش بینیه:-"

منم نفهمیدم فک کردم تبلیغ فیلم بود :d

آره ساسکه اما نه به خاطر شخصیتش به خاطر قدرتای خفنی که آخر سر پیدا کرده بود خدایی خفن بود دیگه :d

امیدوارم گای رو ویلچر رو بدن بیرون 5 دلارم باشه میگیرم :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چیزایی که از بازی میخوام:

محیط های بزرگتر و اینکه مثلا تو محیط درخت و این چیزا هم باشه که آتیش بگیرن و خلاصه تخریب بشن

کاراکترا وقتی زیاد ضربه میخورن لباسشون کثیف یا پاره بشه (که این انگار شده با توجه به اسکرین شات توجه کنین)

و . . . .
Famitsu, is reporting the game will have characters and stages that change as the battle progresses on so players can feel the exhilaration of an immersive experience. From our understanding, that means changing facial expressions, deteriorating clothing, and stage destruction
بیا چندتا از خواسته های من از PW3 رو هم بگو،شاید فرجی شد ! :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بیا چندتا از خواسته های من از PW3 رو هم بگو،شاید فرجی شد ! :d

Eeee ??

چه سریع :d

کاشکی ازشون میخواستم بهم 10 میلیون ین بدن :d

امیدوارم تو Jump festa یکی بتونه دزدکی فیلم بگیره از بازی

یا خودشون یه تریلر با فاصله زمانی کم بدن :(

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تو nico nico چند ثانیه (خیلی کم) بازی رو نشون دادن اینم لینکش ولی چیز تیوبه :d

لینک

تا حذف نکردن بگیرین :d

خوبه من که حال کردم :d برا من قابل قبوله بازم نمیشه از این تشخیص داد کیفیتش پایینه زمانشم کم

بدترین قسمتشم این فشفشه ها هستن که انگار تو همه فایتینگا دارن میان :| اون از تکن اینم از این که به هر ضربه کلی فشفشه روشن میشه :| خیلی ایده مسخره ایه واقعا دلم میخواد برش دارن. موندن چیکار کنن بازی نسل بعدی به نظر بیاد میگیرن فشفشه میچسبونن بهش :|

قسمتی که مادارا نینجوتسو میزنه قشنگه جزئیات زیاد شده (بایدم میشد)

دوربین یکم تغییر کرده انگار چون همونجا که نینجوتسو زد هاشیراما داشت رد میشد دوربین زاویشو آخرش یکم داشت عوض میکرد. یه جورایی سینمایی شده شایدم تخیلات منه >_<

اگه توجه کنین تو زمین سلاح هم هست که میتونیم برداریم :d

اینم گیف از نینجوتسو مادارا (مادارا همیشه خفن میباشد)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فشفشه چیه؟:D
Particle Effect رو میگی؟ در واقع دم دستی ترین چیزی ـه که باهاش میشه پز نسل بعدی بودن رو داد:D

عجیب امیدوار کننده است. فقط این کاراکترهای لعنتی رو بالانس کنن:D

لینک مستقیم بالایی:
http://03.00ll00.com/iTube/16689515...ama vs Madara Boss Battle Gameplay Teaser.mp4

آره دیگه Particle حکم فشفشه داره اینجا :d

آخه خیلی مسخرست یه جوری داره گند میزنه به حالت بازی

بالانس؟؟؟ ناروتو؟؟؟؟؟ شوخی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ :d کلا همین بالانس نبودنش معلومه که ناروتوئه

فک کنم نا بالانس ترین بازی فایتینگ دنیاست XD

اگه بخوان بالانس کنن به یه 10 سالی وقت نیاز دارن که رو بیشتر از 100 تا کاراکتر کار کنن و بالانسشون کنن

بابت لینک هم ممنون ^_^ میزارمش پست اول 3:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
برای بالانس کردن کافیه فقط دیدارا حذف بشه :-" :d (با توجه به G میباشد همه ی گفته هام :d )
البته Masked Man و کمی هم کیبا ، آن بالانس بودن...یعنی در اصل Ultimate Jutsoـشون خیلی راحت به دشمن میخورد(با شانس 95%ـی! :d )
ولی خوب اون دیدارا لعنتی فقط پرنده ول میداد و نمیزاشت آدم نفس بکشه:|
اما مشکلی نیست >:) مهم اینه که حال بده! >:) اون Survival هم حتما باشه و یکم سخت ترش کنند :d با تیم 10 همه رو به خاک و خون میکشیدم! :d انقدر رفتم که خسته شدم و از عمد باختم تا فقط ثبت بشه:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
برای بالانس کردن کافیه فقط دیدارا حذف بشه :-" :d (با توجه به G میباشد همه ی گفته هام :d )
البته Masked Man و کمی هم کیبا ، آن بالانس بودن...یعنی در اصل Ultimate Jutsoـشون خیلی راحت به دشمن میخورد(با شانس 95%ـی! :d )
ولی خوب اون دیدارا لعنتی فقط پرنده ول میداد و نمیزاشت آدم نفس بکشه:|
اما مشکلی نیست >:) مهم اینه که حال بده! >:) اون Survival هم حتما باشه و یکم سخت ترش کنند :d با تیم 10 همه رو به خاک و خون میکشیدم! :d انقدر رفتم که خسته شدم و از عمد باختم تا فقط ثبت بشه:|

دیدارا بره ten ten رو میخوای چیکار کنی؟ اون یارو میزوکاگه هه که ادوتنسه شده بود رو چیکار میکنی؟ بانو تماری چی؟ و . . . :d همه اینا از این بیشعورایین که از راه دور میزنن :d

دیدارا هم یه حرکت یاد گرفتم همین امروز با Itachi به X,Yش دادم :d اون ایتاچی که نینجوتسوش یه Clone از خودشه و آروم راه میره اونو بزنی همه پرنده های دیدارا میخوره به اون Cloneئه و تو اونجا راحت میتونی چاکرات رو پر کنی و هر کار دیگه ای :d کمال آرامش رو داشتم ^_^

Awakening بعضیا واقعا ستمه :| مثل همه سوسانو ها مخصوصا جدیدا برا مادارا که نینجوتسوش به حریف بخوره (احتمالش کمه) از یه Ultimate Jutsu هم بیشتر جون کم میکنه

آره Survival یکی از بهترین بخشاشه همیشه مخصوصا تو این Revolution آخرین مبارزش باید با 10 نفر (از جینچیوریکی 1 دم تا 10 دم) میجنگیدی و هر کدومشون یه ضربه بهت میزد (هرطور که شده) Seal میشدی و نمیتونستی از چاکرا استفاده کنی :| خیلی حال کردم با این

بخض چند نفر همزمان تو زمین هم بزارن مثل R ولی تو R تو بخش آفلاین نداشتش >_<

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اینا توی G زیاد رو اعصاب نبودن، راحت میشد زدشون :D
Awakeningها اون هاچیبی و امثال 8دم( فکر کنم سوسانو ایتاچی ) رو من خودم اصلا نمیتونستم باهاشون بازی کنم:| مشکل خاصی هم نداشتم با حریفی که استفاده میکرد :D خفن ترینش مربوط به ناروتو توی حالت 3-4 دمش بود:-" به فنا میداد:-" و به فنا میدادیم :D

البته اینم بگم من کلا چند دست بیشتر مولتی نزدم:-" چیزایی که گفتم بر اساس AI خود بازی و بازیه خودم میباشد :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اینا توی G زیاد رو اعصاب نبودن، راحت میشد زدشون :D
Awakeningها اون هاچیبی و امثال 8دم( فکر کنم سوسانو ایتاچی ) رو من خودم اصلا نمیتونستم باهاشون بازی کنم:| مشکل خاصی هم نداشتم با حریفی که استفاده میکرد :D خفن ترینش مربوط به ناروتو توی حالت 3-4 دمش بود:-" به فنا میداد:-" و به فنا میدادیم :D

البته اینم بگم من کلا چند دست بیشتر مولتی نزدم:-" چیزایی که گفتم بر اساس AI خود بازی و بازیه خودم میباشد :D

AI رو که ول کن در حد بز میفهمه رو حالت Very Hardش مثل Normal رو به Easy میمونه اصلا چالش خاصی نداره

سوسانو ایتاچی که ماشالله فقط دایره بزنه تو دو تا حرکت دفاعت رو میشکونه بعدشم با هر ضربه به متهملینات مستضفینت میده (کلمه ساختگیه تو گوگل سرچ نکن :d )

البته تو آنلاین استفاده نمیشه چون برا آنلاین یه سری خیلی حرفه این این چیزا روشون کارساز نیست :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یکی این عکسا رو برا من ترجمه کنه :D ، بیشتر شبیه جشن و سروره، به قول فرشاد فشفشه فشفشه فشفشه :-"
یه 4تا عکس از شیکامارو بدن فشفشه ش کمتر باشه :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
همگی باهم:

de faaaak

اولین تریلر از بازی اومد:

Naruto Storm 4 Trailer | Saiyan Island

- - -ویرایش - - -

کسایی که مانگا نخوندن خواهش اینجا نیان وگرنه بدجور اسپویل میشن

کیفیت تریلر خیلییی پایینه احتمالا با کیفیت بالاترشو میخوان موقع Jump festa نشون بدن که فردا و پس فرداست

ولی عجب مبارزه خفنی نشون داد از مادارا و هاشیراما

جدا فک کنم هرچی صفحه پیش گفتم انگار داره به حقیقت میپیونده

انگار ramen فروشه رو هم گذاشتن تو بازی :)) (هیچ منبعی برا این حرفم ندارم)

اما ظاهرا هست باید صبر کنیم من که بدجوری میخوامش :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
با هزار ذوق و شوق تا تریلر رو گذاشتی گرفتمش( 720P) بعد که دانلودش تموم شد و اجرا نمودمش : :|
:d
به نظر تریلر خفنی میاد(غیر از اون یارو که انگلیسی صحبت میکرد و گند میزد به حس و حال تریلر:)) :d )، ولی خوب...هیچی معلوم نبود! امیدوارم فردا کیفیت خوبش بیاد :d

راستی فرشاد،وان پیس نمیبینی؟ :-" اگر میبینی تاپیک ما رو از تنهایی در بیار:))
Jojo هم اگر میبینی تاپیکش رو بزن :d بردیا در دسترس نیست:((

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
با هزار ذوق و شوق تا تریلر رو گذاشتی گرفتمش( 720P) بعد که دانلودش تموم شد و اجرا نمودمش : :|
:d
به نظر تریلر خفنی میاد(غیر از اون یارو که انگلیسی صحبت میکرد و گند میزد به حس و حال تریلر:)) :d )، ولی خوب...هیچی معلوم نبود! امیدوارم فردا کیفیت خوبش بیاد :d

راستی فرشاد،وان پیس نمیبینی؟ :-" اگر میبینی تاپیک ما رو از تنهایی در بیار:))
Jojo هم اگر میبینی *9m(.27پیکش رو بزن :d بردیا در دسترس نیست:((

منم موقع دانلود کلی ذوق داشتم اما غیر از اولش که ناروتو و ساسکه رو نشون میده چیز دیگه ای نتونستم ببینم :d

وانپیس رو چند وقتیه شروع کردم دیدن هنوز اولاشم (قسمت 132) :d اصلا هم دلم نمیخواد نزدیک تاپیکش بشم تا اسپویلده بشم >_<

JoJo هم نمیبینم فک نکنمم ببینم -____-

بله تریلر هم برداشته شد از رو یوتیوب :d

برا کسایی که نمیتونن ببینن مهم نیست چون ما هم چیزی ندیدیم با اون کیفیت داغون اما چندتا اسکرین شات میزارم:

امیدوارم شخصیتارو ارتقا بدن از لحاظ modeling و این حرفا چون فرق زیادی با نسل قبل نداشته به نظرم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر