PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

برای بار سوم که داشتم میرفتم به قسمتی رسیدم که تازه سیندری arrow های جدید بعد از کشتن دراگون به اترئوس میده . بعد که میری پیش جادوگر تا میمیر رو زنده کنه . وقتی تیر ها رو میبینه کله میکنه واسه تیرها و میندازتشون تو آتش --> دلیلش رو الان فهمیدم ::: چون تنها کسی که میدونه نقطه ضعف بالدور چیه خودشه . و این تیرها نقطه ضعف بالدور هست و داره یجورایی از شکست بالدور در آینده جلوگیری میکنه ولی نمیدونه که بخش کوچیکی از اون تیرها هنوز به لباس اترئوس وصل هست .
جالب بود برام . ایولل

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
با تاخیر فراوان بالاخره بازی تموم شد، یه چنتا نکته و مساله داستانی!:D
البته شاید این بحث‌ها قبلا داخل تاپیک گفته شده باشه ولی من توانایی خوندن ۳۰۰ صفحه رو ندارم!:D
چیزی که آخر بازی مشخص شد آترئوس همون لوکی داخل افسانه‌های نورس هست، با اسم مادر laufey که مشخصا همون همسر کریتوس هست، بازی دقیقا طبق افسانه‌های نورس نزدیک شدن رگناروک و اومدن زمستان طولانی رو با قتل بالدر رقم می‌زنه فقط اینجا یه چنتا بی‌جواب هست، اول این‌که توی افسانه‌ها وقتی که هلا حاضر نمیشه بالدر رو برگردونه و خدایان از برگشتنش ناامید میشن اون زمستون شروع میشه ولی مساله اینه که الان حتی هلا دنیا هم نیومده داخل تایم‌لاین بازی، یعنی هیچ‌کدوم از سه‌تا بچه‌های اصلی لوکی به دنیا نیومدن (ورد سرپنت هم از آینده برگشته وگرنه توی تایم‌ بازی دنیا نیومده) و می‌دونیم هم بدون اینا قرار نیست رگناروک بشه، پس چرا این‌قدر زود با مرگ بالدور زمستان طولانی شروع میشه وقتی لوکی هنوز بچست؟!
حتی وقتی فنریر (گرگی که فرزند لوکی هست) رو داخل ازگارد زندانی می‌کنن تنها کسی که حاضر میشه با فدا کردن دستش فنریر رو ببنده تیر هست، جالبه داخل بازی تیر مرده و فنریر هنوز دنیا نیومده، کلا تایم‌لاین بازی سوالات زیادی رو مطرح می‌کنه که متاسفانه واسه جواب دادنش خیلی باید منتظر باشیم اما مسلما به وقتش جواب‌های فک براندازی خواهیم گرفت!

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
با تاخیر فراوان بالاخره بازی تموم شد، یه چنتا نکته و مساله داستانی!:D
البته شاید این بحث‌ها قبلا داخل تاپیک گفته شده باشه ولی من توانایی خوندن ۳۰۰ صفحه رو ندارم!:D
چیزی که آخر بازی مشخص شد آترئوس همون لوکی داخل افسانه‌های نورس هست، با اسم مادر laufey که مشخصا همون همسر کریتوس هست، بازی دقیقا طبق افسانه‌های نورس نزدیک شدن رگناروک و اومدن زمستان طولانی رو با قتل بالدر رقم می‌زنه فقط اینجا یه چنتا بی‌جواب هست، اول این‌که توی افسانه‌ها وقتی که هلا حاضر نمیشه بالدر رو برگردونه و خدایان از برگشتنش ناامید میشن اون زمستون شروع میشه ولی مساله اینه که الان حتی هلا دنیا هم نیومده داخل تایم‌لاین بازی، یعنی هیچ‌کدوم از سه‌تا بچه‌های اصلی لوکی به دنیا نیومدن (ورد سرپنت هم از آینده برگشته وگرنه توی تایم‌ بازی دنیا نیومده) و می‌دونیم هم بدون اینا قرار نیست رگناروک بشه، پس چرا این‌قدر زود با مرگ بالدور زمستان طولانی شروع میشه وقتی لوکی هنوز بچست؟!
حتی وقتی فنریر (گرگی که فرزند لوکی هست) رو داخل ازگارد زندانی می‌کنن تنها کسی که حاضر میشه با فدا کردن دستش فنریر رو ببنده تیر هست، جالبه داخل بازی تیر مرده و فنریر هنوز دنیا نیومده، کلا تایم‌لاین بازی سوالات زیادی رو مطرح می‌کنه که متاسفانه واسه جواب دادنش خیلی باید منتظر باشیم اما مسلما به وقتش جواب‌های فک براندازی خواهیم گرفت!

احتمالا خود آترئوس هم در زمان سفر میکنه (نشونه اش هم به صدا در آمدن شیپور وقتی که آترئوس بیهوش شده بود)
یا اینکه طبق افسانه های نورس جلو نمیرن و بازم سوپرایز دارن

• Like
Reactions: Grey Warden

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
سلام دوستان.
یه سوال داشتم.عزیزانی که عکس گذاشتن چه جوری تونستن به این لول و آرمور و ... دست پیدا کنن؟من یه بار بازی رو تموم کردم ولی لول 5 هستم.تو این عکسا مثلا قدرت و دیفنس و این جور چیزا تا ته پر شده.واسه من تا نصف هم نیومده.کار خاصی باید کرد ؟ جای خاصی از نقشه باید رفت؟
YouTube تو این موارد خیلی کمک میکنه!!:Dیه سرچ بزن شک نکن چیزی که میخوای رو بهت میگه!!:D

• Like
Reactions: big mama jan

S@EEDTNT

کاربر سایت
Apr 2, 2014
30
نام
SAEED
سلام من تازه بازی رو تو گیم نت تموم کردم یکی دوتا سوال داشتم در مورد داستان

معلوم میشه والدر در اصل دنبال زن کریتوس بوده سوال منم اینه اولی والدر چرا دنبال زن کریتوس بوده دومی چرا بعد مرگش اومده؟؟

ممنون میشم جوابم بدین:>

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
دوستان این رو باید از کجا گیر بیارم.تک تک مناطق رو گشتم ولی اصلا از این خبری نبود!!!!!
این آیتم خیلی کمیابه، تو نیفل هایم باید از توی صندوق ها پیدا کنی (صندوق های طلایی و نه تابوت ها یا صندوقچه های چوبی)، حالا کدوم صندوق ها (اگر که والکری رو کشته باشی هربار که وارد نقشه میشی، دوتا منطقه هست همیشه که بن بست هستن) باید تو صندوقچه های این دوتا منطقه بگردی. اما نکته اینه که این آیتم رو رندوم میده، یعنی باید هی بری بگردی هی بیایی بیرون تا بالاخره آیتم رو بگیری. و زمانی میتونی به گرفتنش امیدوار باشی که وقتی وارد مپ شدی دشمنهات همون دروگرها و نایتمر ها باشن و تو اون دوتا لوکیشن بن بست هم علاوه بر اینها یه ترول باشه. فقط اگر صندوقچه رو یافتی و توش این آیتم بود، سعی کن نمیری یا از کل نقشه خارج نشی، یعنی برای برگردوندن سلامت و .. نیایی پیش سیندری، بری بالا تو ورکشاپ و دوباره فارم کنی ( چون با بیرون اومدن یا مردن دشمن ها و آیتم ها تغییر میکنه)، به طور میانگین فک کنم ۵ تا بهت بده از این آیتم تو چند دوره فارم متوالی، بعد دوباره باید با آزمون و خطا و تکرار ببینی کی بهت میده باز. امیدوارم کامل منظورم رو توضیح داده باشم.

• Like
Reactions: mohsen2012

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

معلوم میشه والدر در اصل دنبال زن کریتوس بوده سوال منم اینه اولی والدر چرا دنبال زن کریتوس بوده دومی چرا بعد مرگش اومده؟؟

والدر دیگه کیه؟ اون بالدر نبود احیانا؟:D
اونطور که من فهمیدم اودین فرستادش که آخرین جاینت (که همون آتریس هست) رو بدزده بیاره پیش خودش تا بتونه راه ورود به یوتونهایم رو بفهمه. اودین به بالدر میگه که اگه به اونجا راه پیدا کنه میتونه اون طلسم حس نکردن رو از بین ببره. منتهی اودین دروغ گفته بهش. :D

علت اینکه بعد از مرگ Faye سر و کله بالدر پیدا میشه هم اون درختای اول بازی هستن که کریتوس قطع میکنه. اونا در واقع یه جور محافظ بودن برای همین تا قبلش کسی پیداشون نکرده بود.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

ببینین بالدر لزوما دنبال زن کریتوس نبوده، اون دنبال آخر جاینت بوده و اصلا نمی‌دونسته کیه یا چه شکلیه، وقتی حفاظ‌ها برداشته میشه میاد اونجا و اولین نگاه که کریتوس رو می‌بینه فکر می‌کنه اون آخرین جاینت هست، حتی دقت کنید میگه نوع شما فکر می‌کنه خیلی بهتره و این حرف‌ها، در اصل اصلا منظورش به یونانی بودن کریتوس نیست و فکر می‌کنه اون جاینته حتی از قد و هیکل کریتوس هم تعجب نمی‌کنه و مطمئن میشه اون جاینته، یعنی کریتوس رو با فی (همسرش) اشتباه می‌گیره و حتی وقتی می‌بینه دوتا تخت‌خواب داخل خونه هست تعجب می‌کنه!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
:D
h140_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B6_%DB%B1%DB%B3%DB%B2%DB%B4%DB%B1%DB%B4.png

استریمر مورد علاقه من هستن ایشون :D هنوز مطلع نیستم منم مورد علاقشم یا خیر !

استریم در جریان آنونس بازی TLOU P2 . گریه کرد . اونموقعها میخواستم توی تاپیکش ویدئو رو بزارم ولی به دلیل پوشش نامناسب سه سوته آپارات پاکش میکرد .

eoiv_screenshot_۲۰۱۸۰۹۱۶-۱۶۲۳۵۹_crop_881x501.png

آخرین ویرایش:

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
یه سوال داستانی:D

وقتی آترئوس بیمار بود و داشتیم میرفتیم سمت هل، Mimir به کریتوس میگه که یک نفر World Serpent رو صدا زده. تا جایی که یادمه تنها کسی که زبون World Serpent رو میفهمید خود Mimir بود، پس کی بود که این کارو کرد؟ و به چه دلیل؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه سوال داستانی:D

وقتی آترئوس بیمار بود و داشتیم میرفتیم سمت هل، Mimir به کریتوس میگه که یک نفر World Serpent رو صدا زده. تا جایی که یادمه تنها کسی که زبون World Serpent رو میفهمید خود Mimir بود، پس کی بود که این کارو کرد؟ و به چه دلیل؟
متاسفانه مشخص نیست و باید منتظر ادامه سری باشیم ولی احتمالی که هست اینه خود آترئوس باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر