PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
این که خشونت بازی کم شده مشخصه، 4 تا داد زدن که خشونت نیست، من با هیچ قسمتی ازش مشکل نداشتم بجز اینکه از دشمنا آب پرتغال میومد نه خون:D
نا سلامتی خدای جنگه، این موضوع حذف نسبی خون(میدونم از بعضی موجودا خون میاد)هیچ ربطی به تغییرات دیگه ی بازی نداره و به نظرم بی خودی این تغییر رو ایجاد کردن:-??

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
ویدءو چیز خاصی نبود. کلا تا حال چیز "خاصی" ندیدم از بازی. ویژوآلم پایینتر از استانداردهای سانتا مونیکاست. ما الان دیگه آنچ و هورایزنو دیدیم و از اونا پایینتر بودن برای یه مین اینستالمنت گاد آو آر این نسلی سرشکستگی‌ه. مگه اینکه که دنیاش خیلی بزرگ و جذاب باشه و مکانیکاشم پیپیده و بدیع و متنوع باشه که تا حالا هیچی از هیچکدوم نشون نداده باشن. البته که با همین چندتا نمایش از لحاظ گرافیک و کامبت جزو خفنترین اکشن ادونچرای سینماتیکی هست که تا حالا بوده ولی بحث سر انتظار از یکی از (مطلقا؟) محبوترین آی پی های سونی ه. خوب و عالی بودن کافی نیست. به نظرم سر متا(و بازخورد طرفدارا) اگه به لبه های یه شاهکار نرسه اذیتش می کنن چون بحث سر همون انتظاره‌ست. گرافیک چیز خاصی نیست، کامبت چیز خاصی نیست، جهان‌باز سولزبورنی‌طور چیز خاصی نیست، المانهای نقش آفرینیش چیز خاصی نیست و داستان چیز خاصی نیست... . چیز خیلی خاصی نبودن برای گاد آو وار جدید یعنی متای ۸۴ ۸۵ و اینم برای مین اینستالمنت گاد آو وار یعنی پایینتر از انتظار. اینارو با چیزایی که تا حالا دیدیم همه دارم می گم. مگه اینکه تا حالا هیچی نشون نداده باشن. بازم تو روزای آینده منتظر چندتا نمایش دیگه م می مونم. تا اینجا که عالی چرا ولی بوی شاهکار نمی ده بازی.

پ.ن: استایل رنگ و ورنگ بازی هم اصلا برام جذاب نیست. که این سلیقه ای‌ه.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
ویدءو چیز خاصی نبود. کلا تا حال چیز "خاصی" ندیدم از بازی. ویژوآلم پایینتر از استانداردهای سانتا مونیکاست. ما الان دیگه آنچ و هورایزنو دیدیم و از اونا پایینتر بودن برای یه مین اینستالمنت گاد آو آر این نسلی سرشکستگی‌ه. مگه اینکه که دنیاش خیلی بزرگ و جذاب باشه و مکانیکاشم پیپیده و بدیع و متنوع باشه که تا حالا هیچی از هیچکدوم نشون نداده باشن. البته که با همین چندتا نمایش از لحاظ گرافیک و کامبت جزو خفنترین اکشن ادونچرای سینماتیکی هست که تا حالا بوده ولی بحث سر انتظار از یکی از (مطلقا؟) محبوترین آی پی های سونی ه. خوب و عالی بودن کافی نیست. به نظرم سر متا(و بازخورد طرفدارا) اگه به لبه های یه شاهکار نرسه اذیتش می کنن چون بحث سر همون انتظاره‌ست. گرافیک چیز خاصی نیست، کامبت چیز خاصی نیست، جهان‌باز سولزبورنی‌طور چیز خاصی نیست، المانهای نقش آفرینیش چیز خاصی نیست و داستان چیز خاصی نیست... . چیز خیلی خاصی نبودن برای گاد آو وار جدید یعنی متای ۸۴ ۸۵ و اینم برای مین اینستالمنت گاد آو وار یعنی پایینتر از انتظار. اینارو با چیزایی که تا حالا دیدیم همه دارم می گم. مگه اینکه تا حالا هیچی نشون نداده باشن. بازم تو روزای آینده منتظر چندتا نمایش دیگه م می مونم. تا اینجا که عالی چرا ولی بوی شاهکار نمی ده بازی.

پ.ن: استایل رنگ و ورنگ بازی هم اصلا برام جذاب نیست. که این سلیقه ای‌ه.
موافقم با حرفات، روی مخ ترین چیز هم این بچه ست واسم و البته اینکه تا الان همش این رنگ بندی محیطو دارم میبینم واسه گیم پلی واقعا خسته کننده شده. بنظر من اقای کوری بارلاگ انگار یه مدت زیادی از بازی و ... دور بوده و یهویی چشمش به لست اف اس افتاده و حسابی ازش خوشش اومده و خیلی جوگیر شده و واسه این شماره از گاد اف وار کاملا نظر شخصیشو دخالت داده تو همه ی المان های بازی. که تا جای ممکن خواسته حس و حال لست اف اسی بگیرن پلیرها (از صحنه های احساسی بگیر تا حس پدر پسری و اموزش و جنگ و ...) و از اون ور هم مطمئنم که نمایش لست اف اس 2 اینقدری فک برانداز خواهد بود که بازی هایی مثل این خیلی زود از چشم خواهند افتاد. البته برای بارها گفتم که اینا رو با توجه نمایش های بازی تا الان دارم نظر میدم. و همچنان منتظر سورپرایزهای خفن از بازی هستم...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نکته منفی بازی health bar دشمنان هست، از حس سینمایی بازی کم میکنه
اگه آپشن حذف داشته باشه عالی میشه.
دشمنای معمولی هم یه کم زیادی کند به نظر میرسن.
اکشن نیمه دوم ویدیو خارق العاده بود مخصوصا بعد از آپگرید تبر
یکی از بچه ها به نقل از منتقد یوروگیمر بهم گفت مثل اینکه میشه off ش کرد
.............
به سلامتی بازی رو در حد رایز اوردن پایین ! دوستان یه ۳۰ روز دیگه تحمل کنید ! بچه های مهمان تاپیک رو احترام بزارید ! بعد از برداشتن امبارگو دیگه نمیان اینجا دلمون براشون تنگ میشه

آخرین ویرایش:

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام
لطفا کسی هست پاسخ بده به سوالم
قیمت این بازی به محض انتشار چند تومان هست ؟؟؟
بعد از یکی دو ماه بخوام بفروشم چقدر قیمتش افت میکنه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام

۵۰۰ میخری بعد ۲ماه ۱۰۰ میخرن ازت :D
فعلا مشخص نیستش اما یو۴ روز انتشار تا ۲ ۳ روز ۴۳۰ بود و ملتم میخریدن ! گاو رو خدا بخیر کنه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
سلام

هفته ی اول تو ایران مخصوص بر و بچه های شو آف کن هست به این صورت که قیمت بین 400 تا 500 میچرخه و این جماعت میرن میخرن توی اینستاگرام یا توییتر عکسا رو که آپلود کردن کم کم قیمتا میاد پایین و هفته دوم سوم به قیمت 200 تا 250 قابل تهیه هست.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
۵۰۰ میخری بعد ۲ماه ۱۰۰ میخرن ازت :D
فعلا مشخص نیستش اما یو۴ روز انتشار تا ۲ ۳ روز ۴۳۰ بود و ملتم میخریدن ! گاو رو خدا بخیر کنه
420 قیمت Special بود ، 290 ریجن A رو میدادن .

پ ن : لطفا دوستان قیمت پرت از خودتون ندین ، دوس دارین اگر این قیمت باشه زنگ بزنم بگم بهشون :|. یه جوری جو میدین که حتما به قیمت سیصدو خورده ای راضی هستین .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: agent 360

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
نمیخوام غر بزنم، ولی خداییش خیلی ضایست کریتوس برای 3 متر بالا رفتن پسرش رو بفرسته بالا براش طناب/زنجیر بندازه.
اينجوري بخواي حساب كني تو Gow 3 هر چي خداي ناميرا بود مي كشت ! ولي در چوبي قفل رو نمي تونست باز كنه ! سخت نگير خيلي !

همونطور كه پيش بيني مي شد گيم پلي بازي سولزوليزه شده ! در نتيجه ممكنه طرفداراي خيلي متعصب سري ناراضي باشن . ولي چاره اي نيست براي پيشرفت و تغيير بايد از يه جايي استارت زد .

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
به بازی اصلا امید ندارم، داستان رو نمیدونم ولی بازی بنظر نمیاد چیز موفقی باشه
اره کاملا مشخصه همشم بخاطر ضعف عناوینیه که بارلاگ ساخته و قرار بوده بسازه همشون مضخرفن=))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من از اکثر بخش های دمو به شدت راضی بودم، از نوع مبارزات و اون حالت سنگین و جالبی که داره و شدت ضربات قشنگ حس میشه، تا دشمن ها و گرافیک و حتی صداگذاری که به نظر خیلی عالی میرسه. البته هنوز در مورد دوربین اندکی مشکوک هستم و تا خودم بازی کنم نمیتونم نظری بدم. :D
گفتم تقریباً، به خاطر این بود که پسرک هنوز روی اعصابم هست! :| هر کاری میکنم به دلم نمیشینه و اینجا هم انقدر زر زر میکرد که ... :D حالا شاید توی خود بازی بهش عادت کنیم و تبدیل بشه به یه کاراکتر جالب، ولی کلاً دوست داشتم همچین چیزی توی بازی وجود نداشته باشه و Kratos تنها سراغ ماجراهای جدید بره.

نمیخوام غر بزنم، ولی خداییش خیلی ضایست کریتوس برای 3 متر بالا رفتن پسرش رو بفرسته بالا براش طناب/زنجیر بندازه.
اون صحنه برای منم یه جوری بود! :D البته چیز مهمی نیست، ولی ناخودآگاه یاد نسخه های قبلی افتادم که کریتوس 5 متر می پرید هوا. حالا شاید بشه گفت مثلاً پیرتر شده و نمیتونه راحت بپره، ولی مبارزاتش با جک جونورها نشون میده هنوز خیلی انرژی داره!

دوستان عزیز ،اینا فقط یک نوع از دشمن ها هستن.حتما دشمن های دیگه ای هم وجود دارن که به جای مذاب ،خون فوران کنه ازشون:D
دقیقاً! هر چند وقت یه بار این بحث راه می افته و دوباره باید این پست رو بیارم بالا! :D

در مورد خشونت و رنگ خون هم دیدم دوستان نگران هستن. :D اون خون نارنجی و آب پرتقال فقط مخصوص یکی دو مدل از دشمن ها هست که به نظر میرسه خون ـشون حالت مواد مذاب داره. از طرف دیگه یه سری از دشمن ها هم آبی رنگ هستن و مثلاً خون یخی و آبی و اینا دارن. اینا باید توجیه داستانی داشته باشه و شاید برای لوکیشن های خاصی باشه. ولی خون قرمز خوش رنگ هم داریم و خشونت هم مثل همیشه بالاست! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر