1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

God of War

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Akiba, ‏Dec 7, 2014.

1. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    بعد از کش و قوس های فراوان،بین فن ها:-" سر ریبوت،یا ادامه! یا تغییرات تا چه حد! و همینطور معرفیه یکهوییه GOW و لیک های اخیر، بالاخره به صورت رسمی God Of War معرفی شد!

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
    زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

Kratos :
    Now you are ready
    ? Boy : For What
    ...Kratos : A new Begining

در مورد بازی میشه گفت ادامه-ریبوت هست! گیم پلی کاملا تغییر کرده،جهان بازی همینطور! اما کریتوس ما همون کریتوسه! جنگجویی اسپارتانی! اما در اسکاندیناوی...
    البته از نظر گیم پلی بازی کاملا ریبوته! BoCـه کریتوس حذف شده و جاش رو به یک تبر داده! اما همچنان گیم پلی سنگین خودش و QTEـهای خشن خودش رو داره! همچنین در بازی المان های RPG هم دیده میشه!
    گفته شده از اول تا آخر بازی کنترل کریتوس رو در دست داریم ، همچنین با اینکه بازی بزرگ تر شده،اما Open World نشده!

---

God of War - E3 2016 Gameplay Trailer | PS4
    720p || 1080p

---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!
    با تشکر از دوست عزیز @Hamed 3594 برای قرار دادن لینک گیم پلی بازی
    و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

آخرین ویرایش: ‏Jul 26, 2017
    ZeroBoy, mikelwar, Paradise Lost و 121 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    امین
    God of War director explains why entire game has no camera cuts

Akiba, morteza75, Mr Robot و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    Sajjad
    rafael grassetti که نقش Sr. Staff Character Artist رو تو سانتا داره با استفاده از تکنولوژی و یه سری تکنیک که خودش اونارو کشف کرده (یا هرچیزی) ریش کریتوس ، مو حیوانات رو هم به صورت Real time Rendering در بیاره.احتمالا برای اولین بار تو صنعت
    کوری به شدت از تیم و سانتا تعریف میکنه معلومه افراد کاربلدی داخل استودیوئن.از لحاظ فنی و تکنیکی هم تنها استودیویی که میتونه با ناتی داگ مقایسه بشه همین سانتاست در بعضی موارد ناتی بهتره و در بعضی موارد هم سانتا.

آخرین ویرایش: ‏Jun 22, 2017
    agent 360, Saint.Frantic, Akiba و 29 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

یه چیز این بازی که واقعا عالیه فیزیکشه . واقعا بندرت تو صنعته گیم همچین چیزی پیش میاد میشه گفت فیزیکش تو بعضی جهات از gta v و دلست هم بالاتره .
    دوستان یه سوال ، بنظرتون تو این سری کریتوس بال داره یا نه ؟

5. کاربر سایت

نام:
    شهاب
    یه چیزی که تو تریلر توجه منو جلب کرد او دوشمن شوالیه بود اقا جریان اون چیه جود به مردم نورث نمی خوره شوالیه با او آرمورش

Jack cooper این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

آمار بگیرید انحصاریهای سونی رشد امید به زندگی رو بین فن هاش تا نزدیکای 100 سال افزایش داده:Dمثلا وقتی تو ترافیکِ تابستونی گیر میکنید میبینید که بیشتر افراد اعصاباشون خورده و در حال دادُ فریادن" اما خوب که دقت کنید بینا بین ترافیک هستند افرادی که تو اون گرما و شلوغی با آرامش خاطر و لبخندی مسرت بخش:D از کنار بقیه دارن عبور میکنن"دلیلش اینه چون سونی فنن و انحصاریاش هر سختی رو براشون تبدیل به آسونی میکنهlol:D

هر بار پیش خودم میگم بازیا تکراری شدن و دیگه چیز مشتی ایی پیدا نمیشه که اون حس گیمری دوران گذشته رو برام زنده کنه" یکی از عناوین پلی استیشن این ذهنیت رو از بین میبره! نمونش همین GOW"قشنگ مشخصه 5 سال از جون مایه گذاشتن تا یه بار دیگه شورُ شوقِ گیمرها رو به معنای واقعی کلمه برانگیزن.تریلر E3 رو دیدم خیلی هیجان زده شدم و چند بار نگاش کردم.دمشون گرم که یه دگرگونی پایه ای انجام دادن چون بعد از ascension یه نسخه دیگه با همون سیستم قدیمی نه از نظر منتقدا و نه گیمرا نمیتونست بازخوردهای بسیار مثبت رو دریافت کنه.
    با توجه به تغییرات احساس میکنم گیم پلی این نسخه تو سبک خودش مثل MGS V یه چیز شگفت انگیز در بیاد فقط تنها فرقش اینه که سانتامونیکا میزاره کارگردان بازی تا آخر کارشو طبق میل خودش انجام بده, برعکس اون کونامیِ(F:D) که دشمنی خیلی از گیمرها رو به جون خرید و زد بازی رو ناقص کرد : |
    خلاصه من از تغییرات این نسخه خیلی خیلی راضیم و فکر میکنم به همون چیزی که باید تبدیل میشد شده.

agent 360, J. Constantine, arsenalmom و 35 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    ali
    پ.ن1::huh::Laughing:
    پ.ن2: >:)

آخرین ویرایش: ‏Jun 25, 2017
    Adidas95, arsenalmom, 0zero0 و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

دوستانی که xbox x رو مسخره میکنن فکر میکنند مایکرو با کنسوله جدیدش داره میکنه تو پاچشون اما سونی با ps pro بهترین کنسول رو برایه گیمرا ساخته . خداوکیلی الان سونی که با این کنسوله جدیدش بیشتر کرده تو پاچه ملت چون تفاوتش با معمولی 10 درصد هم بزور میشه .:bored: من نه فن مایکرو هستم نه سونی اما ادم باید واقعیتو ببینه حالا وایسید رددد 2 رو xbox x اومد وقتی گرافیکشو دیدید بعد همتون میشینید به سونی فحش میدید . Xbox x فقط مشکلش نبود بازیهایه انحصاریه . درکل ببخشید بحثم از تاپیک خارج شد .

9. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    اگه گرافیک بازیها روی xbox one x بخواد خیلی بالاتر از xone باشه اونوقت این نشون دهنده ی خیانت مایکروسافت به جامعه ی 30 میلیونی xone هست.واسه همین جز اجرای 4k و چند تا اپشن گرافیکی ساده فرق انچنانی با one معمولی نداره.
    به نظرم سونی در بحث کنسول بین نسلی هم سیاست درستی رو در پیش گرفت.مایکرو الان یک کنسول قوی و گرون داره ولی نمیتونه از تمام قدرتش استفاده کنه .

jhoobin, voldmort, 0zero0 و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    حسین
    یه طور میگی تنها مشکلش اینه انگار چیز کمیه ما کنسول رو با این میشناسیم:D
    در قدرت این کنسول شکی نیست ولی من یکی هر دو کنسول معمولی رو دارم ولی بذار عمق فاجعه رو زمانی بهت بگم که رو وان من میتونم برم اکثریت بازیا ea رو رایگان بازی کنم یا بازیا جدید رو با 10 درصد تخفیف بگیرم ولی میام رو psn براشون پول کامل میدم چرا؟ چون اونطرف 900pاجرا میشه:D
    کنسول های میان نسلی فقط برا یه عده از گیمرهای خاصه چیزی که مهمه کنسول اولیس که اون سمت کاملا گند زده بهش قرار نیست همه از الان به بعد کنسول ایکس بگیرن تازه با قیمت 400 دلاری پرو باز از 5 نفر یکی میره پرو میگیره

PRINCE.OF.IRAN, voldmort, 0zero0 و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

من حرف شما رو قبول دارم که ایکس باکس وان معمولی واقعا ناقصه اما بنظرم وقتی ادم یه کنسوله میان نسلی تهیه میکنه باید تفاوتش فاحش باشه که ارزش خرید داشته باشه . گرچه این به سیاست هایه سونی و مایکرو هم برمیگرده چون اینا اگه یسری جاها باهم هماهنگ نباشن هیچکدومشون درست حسابی سود نمیکنن . حالا باز باید بیاد تا ببینیم تفاوتش با پرو چقدره .

masoud101 و GHOST OF SPART این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    دوستان خواهشا ول کنید این بحث مایکروسافتو!!!!
    به خدا خستمون کردین.

Saint.Frantic, s.snake2, SHANSER و 14 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    علی
    با شکوه:x:x
    Pro700_A_FINAL.original.max-3000x3000.jpg

agent 360, MehradCreed, voldmort و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

کریتوس احتمالا بعد از این سه سری جدید که تموم بشه دوباره میره تو فاز افسردگی:( تا این که نویسنده هایه توانمند و همیشه در صحنه سانتا$-) براش یه ماجرا درست میکنن اونم توکجا ؟؟؟ تو ایران اساطیری . فکرشو بکنید مثلا کریتوس تو قله دماوند داره برایه پهلوونایه ایران شاخو شونه میکشه:Ranting:که یدفه گرز رستم میخوره تو ملاجش:Shocked: . جدایه از شوخی خیلی باحال میشد کریتوس رو تو ایران اساطیری میساختن مگه ما چیمون از اسکاندیناوی کمتره :Frown:

15. کاربر سایت

نام:
    علی رفیعی
    چرا بايد كريتوس حالا تو ايران اساطيري باشه؟
    شاهنامه ما در حد ويچر و حتي بيشتر پتانسيل داره
    ميتونن يه بازي خدا ازش بسازن...
    افسوس :((

Sent from my iPhone using Tapatalk

PRINCE.OF.IRAN, IMANOKA, shahriyar_pc و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    حسین
    تصور بکن رستم با اون لحنی که تو شاهنامه صحبت میکرده بیاد برا کریتوس شاخو شونه بکشه:))
    من جا کریوتس بودم سلاحمو مینداختم زمین فقط میخندیدم:))

SHANSER و Jack cooper این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید