PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
خب در پایان تورنومنت Akuma رونمایی شد و برای PSX در تاریخ ۳دسامبر در نظر گرفته شده است :D

@Kaine
توکیدو باخت و دوم شد اما کلا ملت با معرفی Akuma میگفتن برنده واقعی توکیدو است :)) :D

• Like
Reactions: Kainé

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
دوستان من به پی اس ان کانکتم اما داخل بازی کلا میزنه offline هیچ جوره هم نمیتونم آنلاین شم! دلیلش چیه چه باید کرد؟ ظاهرا فایت مانی هم اینطوری نسیبم نمیشه

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان چون بازی زمان عرضه خیلی ناقص بود نگرفتم ، در حال حاضر با اپدیت ها چند تا کاراکتر و مپ داره ؟

سلام الان بازی 22 کاراکتر و تقریبا 20 تا استیج متفاوت داره که البته 6 تا از کاراکترا و حدودا 8 تا از استیج ها رو باید با پول واقعی یا واحد پولی خود بازی خریداری کنید. در حال حاضر از نظر تنوع کاراکتر و استیج بازی در سطح خوبیه و وضعیت آنلاینش هم نسبت به قبل خیلی بهتر شده پس بنظرم با خیال راحت بازی رو تهیه کنید.

• Like
Reactions: xbla69

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
سلام الان بازی 22 کاراکتر و تقریبا 20 تا استیج متفاوت داره که البته 6 تا از کاراکترا و حدودا 8 تا از استیج ها رو باید با پول واقعی یا واحد پولی خود بازی خریداری کنید. در حال حاضر از نظر تنوع کاراکتر و استیج بازی در سطح خوبیه و وضعیت آنلاینش هم نسبت به قبل خیلی بهتر شده پس بنظرم با خیال راحت بازی رو تهیه کنید.
ینی اگر توی بازی امتیاز کسب کنم با امتیازام میتونم استیج بگیرم؟ :/

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اقا ما هم بازی رو خریدیم، اینم فایتر نمیدونم چی چی تگم :D :

RedVahid7

در حال حاضر و احتملا اینده کتک خورم ملسه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ینی اگر توی بازی امتیاز کسب کنم با امتیازام میتونم استیج بگیرم؟ :/

بله :D ولی خب تعداد کانتنت های این شکلی بازی (کاستوم، استیج، کرکتر و ...) به قدری زیاد و گرونه که از همین الان خیالت رو راحت کنم نمیشه همه ـشو بدون خرج کردن پول خرید :D ولی خب تا یه جایی راحت میشه بدون خرج کردن پول واقعی یه سری موارد دلخواه رو بدست آورد :D

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
بله :D ولی خب تعداد کانتنت های این شکلی بازی (کاستوم، استیج، کرکتر و ...) به قدری زیاد و گرونه که از همین الان خیالت رو راحت کنم نمیشه همه ـشو بدون خرج کردن پول خرید :D ولی خب تا یه جایی راحت میشه بدون خرج کردن پول واقعی یه سری موارد دلخواه رو بدست آورد :D

اصلا جالب نیست ، بازیو ناقص میدن برای محتوای دیگه ای هم که میدن باید پول پیاده شم ، عجب :-??

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اصلا جالب نیست ، بازیو ناقص میدن برای محتوای دیگه ای هم که میدن باید پول پیاده شم ، عجب :-??
مگه شما توی بازیای دیگه برای محتوای اضافه (DLC) پول نمیدی ؟ :D
لازمه بگم برای تکمیل محتوای بازی پولی پرداخت نمیکنی حتی DLC مرتبط با Story Mode بازی هم رایگانه. این پول در قبال استیج و کرکتر و کاستوم و این جور چیزا دریافت میشه که الان توی صنعت گیمینگ خیلی بد جا باز کرده ! مشکل از پولی بودنش نیست ، مشکل بیشتر از قیمتشه که گرونه :D

• Like
Reactions: xbla69

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
اقا ما هم بازی رو خریدیم، اینم فایتر نمیدونم چی چی تگم :D :

RedVahid7

در حال حاضر و احتملا اینده کتک خورم ملسه :D
سلام. فایتر آیدیت رو خواستم ادد کنم ولی نتونستم پیدا کنم. مطمئنی درست نوشتی؟ از CFN فایتر آیدی منو ادد کن: YerAlma

• Like
Reactions: Red Ѵ

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اخیراً فامیتسو مصاحبه ای با Ono داشته که صحبت های خیلی عجیبی این وسط رد و بدل شده ! :D

jp4b_20_akumabanner.jpg

فامیتسو : در ایونتی که برگزار شد ، نشون دادین که آکوما در ماه دسامبر توی PSX قابل بازیه. می خواهیم در موردش بیشتر بدونیم.

اونو : کسی نگفته که آکوما داخل بازی هست ، هه هه هه ...

فامیتسو : اِـــممم ... ؟! پس اون ویدئوی رونمایی چی بود ؟

اونو : در واقع ما نگفتیم که قراره کرکتر جدیدی به بازی اضافه بشه. ما فقط گفتیم چیزی که توی ویدئو نمایش دادیم توی PSX قابل بازیه. همین ، هه هه ...

فامیتسو : این، معنیش همون نمیشه ؟ خب ، حداقل می تونیم تایید کنیم که چیزی توی PSX برای تجربه کردن وجود داره ؟

اونو : درسته ، اینکه غیر قابل انکاره. اما چیزی که نشون میدیم برخلاف انتظار همه ـس. البته فکر کنم از نوع خوبش.

فامیتسو : خلاف انتظار همه ؟

اونو : قبلاً اطلاعات خیلی زیادی از بازی لیک شد، به خاطر همین ما الان قوانین خیلی سخت گیرانه تری برای این موارد داریم. لطفاً در آینده منتظر چیزی که قراره نمایش بدیم باشید.

آیانو : من فکر میکنم [مراسم PSX] به وقت ژاپن نیمه های شب باشه ولی اگر تونستید سعی کنید مراسم رو به صورت زنده دنبال کنید.

فامیتسو : خب اگر چیزهای زیادی برای نمایش در PSX وجود داره ، ممکنه خبری از فصل دوم بازی برای 2017 هم جزوشون باشه ... ؟

اونو : بله ، درسته. اگه چند وقتیه که من توی توئیتر خیلی ساکت هستم به خاطر اینه که بالادستی ها اینطور گفتن. به خاطر همین نمی خوام به طور اتفاقی زیاده روی کنم ، هه هه هه ...

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
فقط امیدوارم هرچی هست یه شخصیت جدید و خوب باشه چون گفته برخلاف چیزیه که همه فکر میکنن اما از نوع خوبش :|
از گرند فاینال ردبول تا الان سر کاربودیم اساسی :|

@Kaine
فکر کن Evil Ryu باشه :D
اکوما رو که یه جورایی کنسل کرد ، ببینیم چی داره برامون این ترولر اعظم

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فقط امیدوارم هرچی هست یه شخصیت جدید و خوب باشه چون گفته برخلاف چیزیه که همه فکر میکنن اما از نوع خوبش :|
از گرند فاینال ردبول تا الان سر کاربودیم اساسی :|

@Kaine
فکر کن Evil Ryu باشه :D
اکوما رو که یه جورایی کنسل کرد ، ببینیم چی داره برامون این ترولر اعظم

البته حضور آکوما به عنوان کرکتر قابل بازی رو رد کرد ! :| از اونجا که اونو به شدت تروله یهو دیدی آکوما فقط یه کرکتر توی بک گراند استیج بود یا شاید از این Stage K.O ها بود ! که مثلاً طرفو بزنی ته استیج بعد آکوما بیاد یه شون گو ساتس روش بزنه ! :| تایید شدن سیزن 2 و رونماییش توی PSX خیلی خوب بود ولی آکوما بد ضد حال بود :|

• Like
Reactions: NaViiDii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر