Assassin's Creed: Syndicate | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط 'Gwynbleidd', ‏Dec 3, 2014.

1. 'Gwynbleidd'
    این پیام (نوشته شده توسط 'Gwynbleidd') از دید کاربران حذف شده است.
    ‏Dec 3, 2014 نمایش
  2. Gold User

نام:
    alishp
    سلام بر شما

نظر من با شما متفاوته درسته بازی خیلی بهتره اما از یه بازی کامل فاصله داره گرافیک بهتره شکی درش نیست گرافیک خدا نباشه هم مهم اینه بهینه هست ....
    درسته از بعضی نظر ها بهتر شده اما یه نظر خوب نیست ماموریت های بازی اکثرا شبیه هم هستن مخصوصا ماموریت های جانبی ...شما فرض کن بازی رو کلا بخواهی تموم کنی 100 ساعت طول بکشه از این 100 ساعت شما 80 ساعتشو باید ماموریت جانبی بری تا بتونی ارتقا بدی خودتو بعد بری ماموریت تا نبازی اصولش اینه اما اینجا همه شبیه هم هستن میتونست خیلی بهتر باشه اما نیست .....ولی همینم که هست باز من قبول دارم اما نه در حد یه بازی شاخ....

گنگ تو بازی میتونست بهتر کار شه جنگ های گروهی بین دو گروه یا حتی بیشتر میتونست باشه ....

از نظر من یونیتی از نظر داستان و موارد دیگه بهتر بود ولی این بازی امکانات جدیدی داره که خوشم میاد در کل از نظر من امتیاز بازی 6 از 10 هست تازه زیادم هست:))

3. کاربر سایت

نام:
    محسن
    سکانس 8 قفله وباز نمیشه سه تا ماموریت که علامتش مرگ (danger:d) هستو باید انجام بدم که من یکشو مثل

اینکه از قبل انجام دادم:d مونده 2 تا که رو نقشه هم چیزی نیست؟

4. s.1 s.1

کاربر سایت

شما باید 3 تا بخش شهر کامل رو بگیرید قسمت های قرمز در هر خط کشی که کنارشم زده چنتا مونده از چنتا در ضمن ZOOM کنید تا دقیقش مشخص بشه

5. کاربر سایت

نام:
    سید حامد ترابی
    ای بابا چرا سیستم مورد نیاز بازیا هی داره میره بالا مخصوصا سری assassin's creed الان این از unity بدتر داره اجرا میشه واسه من ، اونو حداقل میشد رو مدیوم یا های بری ، syndicate رو روی low هم نمیشه راحت بازی کرد .
    اون حالت مخفی کاریشم اصلا جالب نیست ، مثل پیر مردا خم خم راه میره :d ، مثل قبل بود بهتر بود . قبلا که مبارزات تن به تنش هم با شمشیر بود خیلی بیشتر حال میداد ، هیچکی جرات نمیکرد بیاد جلو b-) ، این که فعلا مبارزات تن به تنش چنگی به دل نمیزنه .

6. کاربر فعال

DLC داستانی Jack the Ripper واسه پی سی 22 دسامبر عرضه میشه, واسه کنسول 15 دسامبر. :|

7. کاربر سایت

نام:
    محسن
    بازی فوق العاده نیست ولی خوب رو به عالی هستش و سرگرم کننده هستش گرافیک هم عالی هستش ولی مثل یونیتی فوق العاده نیست :d چیزی که تو سری بازیه آساسینز (نسل هشتی ها)

و واچ داگز خیلی جالبه رفتار و حرکات خیلی طبیعی npc ها هستش همین بازی رو برین تو خیابون یا پارک ها وبه رفتار مردم نگاه کنید واقعا دیدنیه:d

8. ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    یه سری Artwork از DLC بازی که Jack the Ripper هست منتشر شده، Artwork های قشنگی بودن که گفتم اینجا بزارم دوست داراش لذت ببرن :d

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

9. کاربر فعال

Jack the Ripper تا چند ساعت دیگه عرضه میشه.

حجمش 15 گیگ بعد از اینکه نصب شد. :d

10. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    کسی میدونه Jack the Ripper چند ساعت گیمپلی داره؟

11. کاربر سایت

دربیشترین حالت حدود 5 ساعت .main mission ها حدود 2 تا 3 ساعت (ته ته)

12. کاربر سایت

نام:
    محسن
    دوستانی که dlc Jack the Ripper رو بازی کردن بیان تعریف کنن ارزش وقت گزاشتن داره؟

13. کاربر سایت

- صفحه 6، اینجانب

---

چهارمین AC مورد علاقه‌ام شد ( Brotherhood حقیقتا با AC II یک بازی محسوب میشن )

14. کاربر سایت

یه سر بیا بریم پیش yves ، آب توبه بریزه رو سرت، شاید مورد بخشش قرار بگیری:D
    -----
    حداقل ترتیب AC های مورد علاقه ات را هم می گفتی:-/ :D
    ---------------------------------
    احساس کردم به آرمان های مقدس yves پشت کردی!:D
    ======================================
    یه عکس از فیلمِ AC :D (با تشکر از [MENTION=920]armin_shadow[/MENTION] )

آخرین ویرایش: ‏Dec 27, 2015
  15. کاربر سایت

چرا؟ [​IMG]

همون به ترتیب از نسخه یک، II و B هم مشترکا دوم :d

16. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    خوب وقت شد یه بخش اعظمی از بازی رو برم......... بازی پیشرفت های جالبی داره... تو بین نظرات دوستان هم به این مواد اشاره شده... داستان بازی هم بد نیست...کلا بیش از این هم انتظار نداشتم...
    ایراد بازی هم مثل همیشه خستگی در مراحل بازی هست.... منظورم تکراری بودن مراحل و گیم پلی بازی هست... کلا بازیهای یوبی سافت داره به هم شبیه میشه، البته بیشتر ایراداتشون دارند بهم نزدیک میشند!... انگار از مشکل کمبود نواوری رنج می برند...
    من وقتی نسخه دوم رو بازی کردم انتظاراتم بشدت از این بازی بالا رفت اما انگار یوببی سافت استودیویی نیست که بشه روش حساب کرد... نمی دونم باید انتظار یه عنوان بینظیر رو داشته باشم و یا یه بازی صرفا معمولی! تبلیغات بازی همیشه بیش از انچه که خود بازی داشته بوده به قول انگلو ها هایپ بازی خیلی زیاد بوده و اما خود بازی! در این حد نبوده...

شاید ارزش و مطلوبیت بازی برای من یه چیزی حدود 6.5 یا 7 از 10 بوده باشه....

این صفحه را به اشتراک بگذارید