Assassin's Creed: Syndicate | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط 'Gwynbleidd', ‏Dec 3, 2014.

1. 'Gwynbleidd'
    این پیام (نوشته شده توسط 'Gwynbleidd') از دید کاربران حذف شده است.
    ‏Dec 3, 2014 نمایش
  2. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    کلا تمام نسخه های ac از لحاظ ماموریت های جانبی خیلی طولانی بود و اینم از این قاعده مستثنی نیست !
    جوونی شما تو بطالت گذشت :)) پول داده میفهمی پول ! :d باید تهشو در بیاره :))

3. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

نام:
    Ali
    تا تنور داغه باید نون رو چسبوند ، بازی از تایم ریلیز ـش که بگذره دیگه پلی ـش ارزش نداره;) من بازی میاد 2 روز وقت میذارم تموم میشه ، دیگه هیچی تا بازی AAA بعدی :d خوب اشتباه میکردی دیگه ، راستی ماموریت جانبی ها هم تموم شد رفت..:d
    خدا از دهنت بشنوه:d :d

4. s.1 s.1

کاربر سایت

دیگه بدتر بابا سلامت ادمم هم مهمه البته دیگه زمان بازی کردن هم من ندارم حتی اگر بتونم

یعنی الان شماها این همه بازی می کنید بطالت نیست دیگه:)) بابا من هم اون زمانها هر چی کنسول بود خریدم هنوزم دارمشون pc هم که همیشه در حال ارتقا اما یاد دارم 1 بازی با 30 ساعت گیم پلی در 3 روز تموم کرده باشم حتی تابستون ها

- - -ویرایش - - -

قبلنا اقایی به اسم طالبی در سایت داشتیم که همچنان هم فعال هستن(قبلا در بازی رایانه بودن) هر چی بازی می یومد در عرض چند روز تمومش می کرد اما الان رکورد شکنی کردی cod در عرض 24 ساعت زدی با 11 ساعت گیم پلی:d

5. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

نام:
    Ali
    در کل بطالت یعنی این پست هایی که تو فروم ما میدیم :d
    یه سلامی هم جا داره بکنیم به پیر پاتالای سایت (البته "قولهم من انفسکم") ، سلاااام[​IMG]

6. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    خب ایشون تازه نفسِ :d
    از اونجایی که بازیایی مثل همین ac ی تم تکرای و داستان تکراری و گیم پلی یکنواخت دارن ارزش بازی کردن نداره البته به نظر من ارزش وقت گذاشتن نداره !
    البته دوران جوونی سابقه تموم کردن بازی تو 2 روز هم دارم تو کارنامم ;;)
    همین الان کسایی می شاسم که با سن 37 - 8 سال 24/7 پای Dota 2 و اینجور بازیان !

7. کاربر سایت

نام:
    PreMieR
    خدایا اخه کی میره به این بازی اشغال پول بده :|
    دیوونه کرده منو گیم پلی داغون اصلا حرکت نمیشه کرد . طناب بازی اسکی از بتمن اونم از نوع پایین به بالا ( یوبی سافت قوانین فیزیک تو این بازی نابود کرده )

دشمنای تکراری : کلا تو سربازا همیشه دو تا کچل تکرار میشن بقیه هم همشون چهار قلو شبیه همن

یه ذره جذبه این دختره منو گرفته مگرنه بازی هیچی برا گفتن نداره:d

ممنون از سایت PC GAMER همون نمره 6 واقعا زیاده برای این بازی[​IMG]

مجبورم تا Legacy Of The Void دانلودش تموم بشه سرمو با این درپیت گرم کنم :d

آخرین ویرایش: ‏Nov 27, 2015
  8. ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    آها، من تازه فهمیدم این بتمن همیشه طنابش رو به سمت پایین مینداختاا... عجب خریه این یوبی واقعا :-&

9. کاربر سایت

نام:
    parham
    بازیرو گرفتم
    گرافیک بازی چرا اینجوریه از همه بدتر چرا طراحی چهره شخصیت ها انقدر بی کیفیته !
    رو بالاترین حد دارم بازی میکنم ولی گرافیک نصف یونیتی هم نیست به نظرم :| (کلا گرافیک یونیتی شاهکار بود و از بعضی لحاظ هم بی نظیر واین اصلا خوب نیست )
    گیم پلی :| داستان :|گرافیک :| کلا :|
    :d

10. کاربر سایت

دوستان راهی نیستش که جیکوب این کلاه اساسین ها رو همیشه رو سرش بزاره .... اینجوری حس میکنم دارم شرلوک هولمز بازی میکنم :| نمیدونم چرا :)

11. کاربر سایت

نام:
    سید حسین
    باگهاش اعصاب آدم رو خورد میکنه بعد از این همه شماره جای تعجبه.
    معرکه هوش مصنوعی هم بالانس نیست یه جا پشت دیوار رویت میشی یه جا هم تو شکم یارو نمیبینتت.
    اون حسو حال اساسین هم دیگه نداره با اینکه همه سری رو دخلش رو آوردم نزدیک بود اینو بیخیال شم. ولی دارم میرم دسته بندی مراحلش فقط بهتر شده + گرافیک.

- - -ویرایش - - -

سلام. توی رزولیشن 1080 آنتی الیزینگ رو کلا آف کن ببین بهتر میشه بعد دقایقی.

12. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    بالاخره وقت کردم و بازی رو نصب کردم و چند ساعتی جلو رفتم...یعنی باید بگم که خاک بر سر یوبی سافت...از بی خودترین سری های اساسین بود که من بازی کردم...حیف این چند ساعت وقت که هدر دادم... بازی به معنای واقعی کلمه تکرار مکررات است...کلا دیگه شده یه مدل بازی پارکور و حوصله بر...

13. کاربر سایت

بازی عجب تخفیفی خورده رو استیم!:|
    40% تخفیف خورده!
    --------
    چرا تموم شد تخفیف!!؟ :|

آخرین ویرایش: ‏Dec 5, 2015
  14. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    بهترین قسمت همون شماره 4 black flag بود

محیط های بکر و بسیار زیبایی داشت که آدمو میخکوب می کرد . نبرد کشتی حماسی بود

3RFAN این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

سلام.من DLC های مخصوص Pre Order دانلود کردم واز حالت زیپ در آوردمشون وچند تا فولدر بود اونارو همونجوری توی محل نصب بازی کپی کردم ورفتم توی بازی ولی هر کاری کردم دی ال سی ها اجرا نشدند شاید من بلد نیستم شما بگین چجوری اجراشون کنم؟ممنون

16. s.1 s.1

کاربر سایت

بازی به پایان رسید اصلا انتظار نداشتم بازی تا این حد لذت بخش باشه کاملا فراتر از انتظار خیلی از نواقص گیم پلی بازی بر طرف شده در این نسخه دیگه خبری از دشمنان هایی که از همه جا عین شما بالا می رفتن نیست یا کسایی که سرعت دویدنشون بیشتر از شما بود کل شهر مامور روی پشت بام خونه ها بی دلیل نیست برای اپگرید کردن دیگه نیازی ب رفتن در محل مشخصی نیست سیستم سلامتی با مکانیزم مبارزات همگی عالی کار شده مهم تر از همه ماموریت های بازی هم بسیار لذت بخش هستن خیلی هم تکراری نیستن. ZIPLINE هم که شاهکاری بود نیازش کاملا حس می شد.

گرافیک بازی شاید از لحاظ فنی کمی پایین تر از UNITY باشه اما قطعا از لحاظ هنری بهتر هست در کل شاید بشه گفت بهترین گرافیک بازی تا امروز همین بازی هست بعد از این بازی گرافیک بازی های دیگه مسخره به نظر می رسه صداگذاری هم در سطح بسیار خوبی قرار داشت تنها ایراد بازی ماموریت های جانبی هستن که کلا چند مدل بیشتر نیستن که البته جانبی از نظر من هیچ اهمیتی نداره مهم بخش اصلی بازی هست که عالیه

اصلا اینکه چرا متای بازی شده 76 برام مشخص نیست امتیاز من به این بازی زیبا 9 از 10 هست.

GPSY این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید