Free Games with Plus | PS4

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
آقا من بازی نکردم lbp3 رو و راضیم یه عنوان بازی کامل رو بلخره برای پلاس رایگان کرد بازی ایندی باید کنار این عناوین باشه نه اینکه فقط ایندی خالی خالی حالا عملا 5 بازی برای پلی4 رایگان شد که یکیش بازی غیر مستقل هست امیدوارم ما های بعد هم همینجور بده بازی ها رو حداقل یه بازی بزرگ غیر مستقل توی عناوین بذارن

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
چون یه بازی مثه lbp3 تو لیست هست لیست نمره قبولی می گیره ولی خوب بقیه بازیهایشو همچنان باید کشف کرد:D
هر ماه اینجوری بده خوبه یه بازی در این سطح دو سه تا هم ایندی.... .

.

• Like
Reactions: A.Pato7 and hbmss

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام. به نظر Not a Hero بد نمیاد. من خودم بازی نکردم ولی نظر یکی دو نفر رو که خوندم و فیلم تبلیغاتی بازی های پلاس این ماه هم که دیدم به نظر میاد که این بازی هم سرگرم کنندس.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
بازیهای پلاس ریجن آسیا. همیشه یه گام جلوتر هستن :D فقط حیف که هر دو بازی رو خریدم :|

View attachment 71226
سلام علیکم.
داداش شما که سر هر ماه میای نمک رو زخم ما می زیزی:D میشه بپرسم ساخت اکانت اسیا واسه چه کشور هایی هست؟ بعدم میشه والت همون کشور ها رو تو ایران گیر اورد>؟ نسبت قیمت بازی ها واسه خرید دیجیتالی دیگه با پول خودشون کمتر در میاد با دلار نه؟ :)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام علیکم.
داداش شما که سر هر ماه میای نمک رو زخم ما می زیزی:D میشه بپرسم ساخت اکانت اسیا واسه چه کشور هایی هست؟ بعدم میشه والت همون کشور ها رو تو ایران گیر اورد>؟ نسبت قیمت بازی ها واسه خرید دیجیتالی دیگه با پول خودشون کمتر در میاد با دلار نه؟ :)
:D
کشورهای سنگاپور، مالزی، اندونزی، تایلند و هنگ کنگ. بله میشه گیر آورد. من یکی از دوستان هست برام تهیه میکنه. بازیهاشون هم به پول خودشون بعضا ارزون تر میشه و بعضی ها هم گرون تر :| :D

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
:D
کشورهای سنگاپور، مالزی، اندونزی، تایلند و هنگ کنگ. بله میشه گیر آورد. من یکی از دوستان هست برام تهیه میکنه. بازیهاشون هم به پول خودشون بعضا ارزون تر میشه و بعضی ها هم گرون تر :| :D
میشه واسم مشخصات دوستتون رو بفرستید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
اینارو که جفتشو ملت بازی کردن
KZSF که آشغالی بیش نیست
SOM هم فکر نمیکنم کسی بازی نکرده باشه
یا حداقل ولی گوتی ادیشنش شد ۵$ نخریده باشه :D