Free Games with Plus | PS4

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
لیست، آخرین سه شنبه ی هر ماه میاد، با توجه به اینکه این ماه آخرین سه شنبه، آخرین روز ماه هم هست، یحتمل 31ـم میاد لیست،بازی ها هم 7ـم!
لیست آخرین چهارشنبه‌ی ماه میاد و بازی‌ها سه‌شنبه‌ی بعدش به شرطی که اون سه‌شنبه بیفته توی ماه بعدی.
امسال ماه‌های Jan و Feb اینطور نیستن واسه همین احتمالاً روز آخر ماه بازی‌ها معرفی می‌شن.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
معرفیشون .. امروز باید اسم بازی ها رو اعلام می کردن
تا اونجا که حافظم یاری میده همیشه لیست بازی ها رو چهارشنبه ی قبل از ریلیز معرفی میکنن یعنی فردا.شما تاریخ و ساعت رو نگاه نکن چون به وقت ایران فرق میکنه
قرار بود امروز لیستو بدن هفته بعد بازی هارو تو استور بزارن
تا اونجا که حافظم یاری میده همیشه لیست بازی ها رو چهارشنبه ی قبل از ریلیز معرفی میکنن یعنی فردا.شما تاریخ و ساعت رو نگاه نکن چون به وقت ایران فرق میکنه

• Like
Reactions: amir200h

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اگه چهارشنبه قبل از رلیز بود که هفته قبل باید اعلام میکردن .. نه الان که میره اول ماه بعد
یکم روی پستی که دادم تفکر کن.چهارشنبه ی قبل از ریلیز میشه فردا ! یعنی سه شنبه هفته دیگه که بازی ها میان ، چهارشنبه ی قبلش که میشه فردا.
حالا قبول کنی یا نکنی همین که تا الان معرفی نشدن و فردا معرفی بشن خود به خود بهت ثابت میشه و لازم نیست من زحمت بکشم متقاعدت کنم !

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اگه چهارشنبه قبل از رلیز بود که هفته قبل باید اعلام میکردن .. نه الان که میره اول ماه بعد
مازیار بزار جریان رو قشنگ بهت بگم روشن شی:D
بازیا پلاس اولین سه شنبه ماه جدید به تقویم میلادی میان خب؟ الان اولین سه شنبه ماه جدید چه روزی میشه؟ میشه هفتم:D خب حالا بازیا پلاس یک هفته قبل که میشه اخرین چهارشنبه ماه قبل معرفی میشن خب الان هفتم یک هفته قبلش میشه چندم؟:D میشه یکم ماه جدید که میشه چهارشنبه:D
لعنتی حس معلم بودن بهم دس داد:D خلاصه هر وقت گیج شدی همین روندی که گفتمو بگیر برو جلو دستت میاد:) جدی گفتما حس نکنی دارم مسخره بازی درمیارم من چاکرتم هستم:-bd

• Like
Reactions: amir200h

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مازیار بزار جریان رو قشنگ بهت بگم روشن شی:D
بازیا پلاس اولین سه شنبه ماه جدید به تقویم میلادی میان خب؟ الان اولین سه شنبه ماه جدید چه روزی میشه؟ میشه هفتم:D خب حالا بازیا پلاس یک هفته قبل که میشه اخرین چهارشنبه ماه قبل معرفی میشن خب الان هفتم یک هفته قبلش میشه چندم؟:D میشه یکم ماه جدید که میشه چهارشنبه:D
لعنتی حس معلم بودن بهم دس داد:D خلاصه هر وقت گیج شدی همین روندی که گفتمو بگیر برو جلو دستت میاد:) جدی گفتما حس نکنی دارم مسخره بازی درمیارم من چاکرتم هستم:-bd
من اخرش نفهمیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر