Free Games with Plus | PS4

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
همچنان این This War of Mine رو نمیفهمم :D تروفی هاش هم همه هیدن :/
به نظر من که واقعا بازی عالی هستش نباید کسی از دستش بده یعنی از خلاقیت سازنده خیلی خوشم امده نشون داده با یک ایده بازی ساده هم میشه موفق بود چیزی که بازیساز های داخلی ما باید یاد بگیرن .

تروفی هاش هم به نظر من اصلا سخت نیست من 2 روز بازی کردم نزدیک نصف تروفی هاش همین جوری گرفتم .

masoudmusic

کاربر سایت
Jan 23, 2012
72
نام
مسعود
لازم میدونم که یه چیزایی بگم چون اصلا باهاتون موافق نیستم و پلاس واسه من حداقل محتوای خوبی رو فراهم کرده. این انگ فن بوی بودن هم روی من جواب نمیده چون همه می‌دونن وقتی از یه کار سونی خوشم نیاد یا از یکی از عناوین انحصاریش خوشم نیاد خیلی راحت میام انتقاد میکنم و مشکلی که باهاش دارم رو میگم.
60 دلار در سال میدید پلاس که واسه هر ماه میشه 5 دلار! یعنی این 3-4 تا بازی (اگه در کنارش PS3 یا ویتا هم داشته باشید میشه 5-6 تا) ارزش 5 دلار نداره؟!
همین Project Cars یا AAAهای معروف رو هم هر کسی طرفدار سبکش بوده به احتمال زیاد خودش تهیه‌اش کرده حالا بگذریم از اینکه همین Project Cars صد بار توی PSN تخفیف خفن خورده (حتی فک کنم یه بار 8 دلار شده بود) دیگه وقتی یه بازیه 60 دلاری اینهمه تخفیف خورده و هنوز نخریدیش معلومه خیلی به بازی اهمیتی نمیدی (البته میدونم این مورد استثنا هم داره)
یکی دیگه از مزایای پلاس همین Cloud Saving بوده که تقریبا هیشکی تحویلش نمی‌گیره ولی چند بار وقتی بازی کرش کرده یا اتفاقی سیوش پریده، Saveهامو نجات داده و بعضی مواقع خیلی مفید ظاهر میشه.
وقتی به بازیهایی که تا الان رایگان شده فکر می‌کنم میبینم که اگه رایگان نشده بود اصلا فرصتش پیش نمیومد که تجربشون کنم. بازیهای فوق‌العاده‌ای مثل Gone Home، Furi، Guacamelee، Rocket League و حتی همین ماه 3 تا بازی خیلی خوب (This war of mine، Titan Souls و Day of the tentacle) رایگان شد که خیلی خیلی بیشتر از 5 دلار می‌ارزن. من این سیاست سونی مبنی بر اینکه بازیهایی که خیلیا بازیش نکردن و تبلیغات گسترده‌ای نداره رو رایگان می‌کنه رو دوست دارم چون خیلی بازیهای فوق‌العاده‌ای بین اینا وجود داشت/ داره که عمرا نمی‌خواستم/نمی‌خوام از دستشون بدم.
اینارو گفتم که فکر نکنید همه ناراضین و یا اونایی که راضین به قول شما فن بوی هستن! توی پست‌های قبلی دیدم که یکی هم اومده بود حرف‌های حال به هم زنی مثل دستتون توی جیب باباتونه و ماهی دو سه تا AAA میخرین و ... غیره رو گفته بود که باید بگم وقتی کسی رو نمیشناسین و خبری از وضعیتش ندارید بهتره ساکت باشید.
وقتی دوست ندارید یکی بهتون بگه که بازیهای ایندی رو باید دوست داشته باشید پس خودتون هم حق ندارید به یکی بگید نباید این روند رو دوست داشته باشی یا بهش انگ‌های بی‌پایه و اساس بزنی. اینارو هم نگفتم که بگم اشتباه می‌کنید یا فقط چیزی که من می‌گم درسته، گفتم که بدونید وقتی شما ناراضی هستید دلیل نمیشه برای اینکه سونی باید رقتارشو عوض کنه چون خیلیا هستن که راضین. این هم یه چیز منطقی هستن که بعضیا ناراضی باشن و بعضیا راضی... منم وقتی MGS و Resident Evil و 2K17 رایگان شد خیلی راضی نبودم چون دوتای اولی واسم مهم بودن و توی تخفیفات خریده‌ بودمشون و NBA هم AAAای نبود که بخوام قبل از رایگان شدن بخرم و بعد از رایگان شدن هم مثل قبلش واسم مهم نبود.
اون دوست عزیزی که میگه کل دنیا از سونی سر پلاس ناراحته هم کاملا در اشتباه به سر میبرن چون معمولا افرادی که ناراضی هستن میان نارضایتی‌شون رو نشون میدن و بقیه دارن خیلی راحت بازیشونو میکنن.
اونایی هم که فقط برای انلاین بازی کردن پلاس می‌گیرن و بازیهای رایگان واسشون مهم نیست هم به نظرم حق اعتراض دارن و سونی باید یه سرویس جدا با قیمت کمتر یا حتی رایگان برای بازیهای آنلاین بزاره ولی وقتی نمیزاره دلیل نمیشه بیای هر ماه بازیهای پلاس رو بکوبی و به بقیه تهمت فن بوی بودن و ... بزنی :)
برای شخصی مثل من مهم نیست شما چی فکر میکنی! اینکه فن بوی نیستید و الکی نقد نمیکنید و ... هم مهم نیست قاعدتا به خودت مربوطه
اون دوستمون هم احساس میکنم میتونه از نظری که داده دفاع کنه نیاز به وکیل اینجا نداره شمام اگه حالت بد میشه میتونی نخونی و بگذری ازش اما وقتی اسم میاری لازم دونستم بی جواب نذارم اینو :)
ضمنا من نگفتم از indie بدم میاد! ما indie های خیلی عالی هم داریم مشکل من نبودن تنوع در بازی هاست! رو ps3 این موضوع نبود و تقریبا همه ازش راضی بودن خود من هم خیلی وقت ها تمدید مکردم اما حاضرم قسم بخورم اگه پلاس وابسته به بازی آنلاین نبود خود شما که با این فیگور فیثاغورثی که برداشتی حتی 30 دلار هم حاضر نبودی سالیانه بابتش بدی چه برسه به 60 دلار!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من خودم عموما ناراضی بودم قبلا ولی این The War Of Mine کلا نظرم رو عوض کرد.واقعا بازی عالی هست و یکی دوهفته اس دارم بازی میکنم.

فقط امیدوارم یکی از بازی های فری ماه بعد GOW نباشه چون همین چند هفته قبل خریدمش:D.

به نظرم بهتره هر ماه یک بازی AAA قدیمی و یکب بازی Indie خوب مثل همین TWOM بده تا همه راضی باشن

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
غرغر زدن تو این تاپیک یه چیز عادی شده.....سونی از روز اول که ps4 رو معرفی کرد تا همه کنفرانس ها گفته بود توجهش رو میخواد روی توسعه دهنده های بازی بزاره. میتونید برید کنفرانس های قبلی رو ببینید. موقعی که بازی فری میشه یه پولی به شرکت سازنده میدن چون قراره یک ماه اون بازی مجانی در دسترس باشه. بعضیا فکر میکنن الکیه یه بازی مجانی کردن باید قراداد بین دو طرف تایید بشه. وقتی سونی از شرکت های مستقل حمایت میکنه اونها هم سونی دوست خودشون میدونن و بهش جذب میشن. این یعنی آینده شرکت سونی که همیشه استورش پر بازیه. وگرنه مگه یه شرکت چقدر میتونه بازی بسازه؟ همین بازیای مستقل استیم رو استیم کردن. سونی داره آینده خودش رو میبینه. من امیدوارم بازم بازی های ایندی خوب سونی فری کنه. این ماه خدایی من لذت بردم و پلاس خودم رو تمدید میکنم من این بازی ها به مزاق من میخوره.

من خودم عموما ناراضی بودم قبلا ولی این The War Of Mine کلا نظرم رو عوض کرد.واقعا بازی عالی هست و یکی دوهفته اس دارم بازی میکنم.

فقط امیدوارم یکی از بازی های فری ماه بعد GOW نباشه چون همین چند هفته قبل خریدمش:D.

به نظرم بهتره هر ماه یک بازی AAA قدیمی و یکب بازی Indie خوب مثل همین TWOM بده تا همه راضی باشن
این This War is Mine بازی خوبیه ولی یه اشتباه بکنی بازیت به فنا میره و باید از اول بازی کنی. خیلی دقت میخواد بازیش.

Last edited by a moderator:

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129

من هیچی ازش نفهمیدم. اگه میتونی ی راهنما بزاری از بازی و توضیح بدی ممنون میشم

کسی میدونه لیست بازی های این ماه کی میاد؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
من هیچی ازش نفهمیدم. اگه میتونی ی راهنما بزاری از بازی و توضیح بدی ممنون میشم

کسی میدونه لیست بازی های این ماه کی میاد؟
لیست، آخرین سه شنبه ی هر ماه میاد، با توجه به اینکه این ماه آخرین سه شنبه، آخرین روز ماه هم هست، یحتمل 31ـم میاد لیست،بازی ها هم 7ـم!

• Like
Reactions: amir200h

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
به مناسبت سال نوی Lunar، سونی آسیا دو بازی دیگه رو علاوه بر Alienation که قبلا رایگان شده بود، برای مشترکین پلاس رایگان کرد (منم همین امروز گرفتم :D )
عکس میذارم فقط عواقب سکته زدن با خودتون :D

View attachment 70976

اونوقت این زستاریا ... زبانش و متونش به چه زبانیه

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
به آسیا tales series و god of war میدن اونوقت وضعیت ما اینجوریه...
خیلی نامردیه واقعا!
با اینکه زستیریا یه با رو پی سی رفتم بازم داشتن دوبارش رو ps از war of mine صد برابر بهتر بود. :|

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
به آسیا tales series و god of war میدن اونوقت وضعیت ما اینجوریه...
خیلی نامردیه واقعا!
با اینکه زستیریا یه با رو پی سی رفتم بازم داشتن دوبارش رو ps از war of mine صد برابر بهتر بود. :|
تو این مدت اگه به پلاس ریجنها دقت کنی در زمان مشابه ممکنه پلاس ریجنها با هم همخونی نداشته باشه ولی در یک زمان دیگه برای بقیه ی ریجنها هم فری شده ، گاو هم میاد ولی زمانش مشخص نیس

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
تو این مدت اگه به پلاس ریجنها دقت کنی در زمان مشابه ممکنه پلاس ریجنها با هم همخونی نداشته باشه ولی در یک زمان دیگه برای بقیه ی ریجنها هم فری شده ، گاو هم میاد ولی زمانش مشخص نیس
نه،‌ همیشه هم اینطور نبوده. Killzone Shadow Fall و Natural Doctrine خیلی وقت پیش برای پلاس ژاپن اومدند ولی برای بقیه‌ی ریجن‌ها نه.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
نه،‌ همیشه هم اینطور نبوده. Killzone Shadow Fall و Natural Doctrine خیلی وقت پیش برای پلاس ژاپن اومدند ولی برای بقیه‌ی ریجن‌ها نه.
به هر حال مال نسل قبله و گزینه ی خوبی برای پلاس داراس ، بالاخره الان نیاد نزدیکای ریلیز نسخه جدید میاد یا حتی با پیش خرید گاد جدید به عنوان هدیه هم احتمالا در اختیار بزارن . من که میگم احتمال اومدنش خیلی زیاده .

• Like
Reactions: arash1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر