Free Games with Plus | PS4

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
هر ماه این سؤال برای من(و یک سری دیگه:-") پیش میاد که آیا هدف اکثریت اعضای اینجا از خرید پلاس،فقط برای اون بازی مجانی ـش هست؟ :-"
اگر آره که خوب...بعد از سه سال درس نگرفتن خیلی حرف ـه:-" ، اگر نه که این همه گیر دادن رو درک نمیکنم:-" سه ساله همین وضعه،قاعدتا با سمت و سویی که گرفته سونی آشنایید:-"
ما نیز نسل قبل پلاس داشتیم! میدونیم چیا پلاس شدن و چیا نشدن:-" و میدونیم که خیلی از بازی هایی که از اونطرف نام میبرید،دو قرن پیش برای پلاس داده شده بودن و ...:-" اما مشخصه سونی این نسل تمرکز پلاس رو گذاشته روی Indie ! :-" هر ماه انتظاراتتون رو بالا میبرید با شایعات، باز با معرفیه لیست فحش رو میکشید به سونی:-" ... که آخرشم امیدوارم یه روز نک و کیلزون پلاس بشن،اون موقع بعد از بازی کردنشون(با اون حجم های زیباشون:-") ببینم فحش کش میکنید مثل 99% ملتی که بازیشون کردن یا نه:-"

جالبه یه چک نمودم، هیچکدوم از آشغال های این ماه، متاش به نابودیه نک نبود:-"

پ.ن : من شخصا با هیچکدوم از بازی های این ماه حال نمیکنم! ولی This War of Mine رو تعریفش رو زیاد شنیدم و بازی تحسین شده ایه! و سالی که برای PC اومده بود زیاد جزو نامزدهای آخر سال بود! :-"
پ.ن2 : یه پلاس هنگ کنگ بگیرید ، فکر کنم بازی هاش با ژاپن یکی باشه،زبون انگلیسی هم دارن:-" PSN Cardـش هم گیر میاد:D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
ترجیح میدید بازی AAA باشه ولی متاش زرد باشه!:-j
فاز این بچه هایی که کیل زون و نک و این چرندیات رو میخوان نمیدونم چیه والا:D
This War of Mine رو که مدت ها بود میخواستم بازی کنم و نشد و بازیه عالیی هم هست.Day of The Tentacle Remastered هم که کار بچه های دبل فاینه و نمره 86 هم مهر تاییدشه.در کل از ماه پیش خیلی بهتره.امیدوارم سونی همینجوری عین بنز Indie بده...

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
This War of Mine رو که مدت ها بود میخواستم بازی کنم و نشد و بازیه عالیی هم هست.Day of The Tentacle Remastered هم که کار بچه های دبل فاینه و نمره 86 هم مهر تاییدشه.در کل از ماه پیش خیلی بهتره.امیدوارم سونی همینجوری عین بنز Indie بده...
خیر دیگه انتظاراتمون رو به حد فاجعه رسوندیم ... وگرنه انتظار اینفاموس و اساسین بلک فلگ و و و و و و و رو داریم . ولی وقتی اون فجایع رو هم free نمیکنن .. انتظار بازی های بهتر از اون داشته باشیم؟
........
پلاز رو هم دیوانه نیستیم که به خاطر بازی های مجانیش بخریم .. وفتی میبینیم اینطوریه .. من خودم به شخصه برای بازی کردن یازی های قدیمی که از پلاز گرفتم شارژ میکنم . ولی وقتی شارژ میکنی انتظار داری چیزی یهتر از این اشغالا رو بهت بندازه . من الان ps3 و ویتا هم منظورم هست نه فقط ps4

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
دوستان عزيز بنده رو كنسولم يه ايدي جديد رجين ٣ ساختم براي بازي هاي فريش
پلاسم رو اي دي اصليم كه رجين امريكاس فعاله
فكر كنم يه جا خونده بودم وقتي پلاس فعال ميكني اكانتهاي ديگه تو اون كنسول هم ميتونن از خدمات پلاس استفاده كنن ولي من نتونستم
كسي ميتونه راهنمايي كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان عزيز بنده رو كنسولم يه ايدي جديد رجين ٣ ساختم براي بازي هاي فريش
پلاسم رو اي دي اصليم كه رجين امريكاس فعاله
فكر كنم يه جا خونده بودم وقتي پلاس فعال ميكني اكانتهاي ديگه تو اون كنسول هم ميتونن از خدمات پلاس استفاده كنن ولي من نتونستم
كسي ميتونه راهنمايي كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
خدمات پلاس شامل بازی های پلاس نمیشه دوست عزیز یعنی این که تو نمیتونی بازی های پلاس اکانت ریجن 3 رو با پلاس اکانت ریجن 1 فعال کنی...

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
This War of Mine رو که مدت ها بود میخواستم بازی کنم و نشد و بازیه عالیی هم هست.
عمرا اگر تو بدونی سبک this war is mine چیه، چه برسه به اینکه بازیش کنی یا حتی یک تریلر ازش دیده باشی؟!!!:D
بازی خیلی خوبیه و اگر بفهمید چطور بازیش کنید و یکم شانس بیارید، می تونید 2 ساعته هم تمومش کنید!:D ارزش تکرار بازی بالاست چون بعضی وقت ها امکان داره که اصلا چندتا شخصیت رو نبینید یا اینکه با اشتباهایی که میکنید از دستشون بدید:D
از لحاظ هنری هم بازی فوق العادست و اصلا انتظار همچین کاریو از یک تیم indie نمیره:D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
این Titan Souls رو از دست ندین بچه ها امتیاز رو بی خیال بشین این بازی خیلی خوبه. یه جورایی شبیه shadow of the colossus هست ولی نسخه گرافیک پایین. من قبلا تو pc بازی کردم ولی کنترلش با کیبورد برام سخت بود.

• Like
Reactions: NINJѦ and Sherytto

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر