Free Games with Plus | PS4

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
اتفاقا به نظرم همینقدر بده.

بازی بجز سر درد هیچ چیز دیگه‌ای نداره. باگ‌های وحشتناک و محیطای نه چندان جالبش به کنار، گیم‌پلی بازی یکی از بدترین چیزایی که توی نسل هشت تجربه کردم. اصلا هیت باکسا اینقدر بد و افتضاح طراحی شدن که خیلی اوقات حمله‌ای که شما جاخالی دادید رو بازی ضربه حساب میکنه. خصوصا توی یکی از باس فایتا این مورد بدجوری به چشم میومد. حتی Encounter Design بازی هم خوب نیست و خیلی وقتا ترکیب دشمنایی که کنار همدیگه میزاره بجای چالش برانگیز بودن صرفا اعصاب خورد کن هستن. مشکلات تکنیکیش هم که دیگه نور علی نوره.

من که چه اینجا چه توی GAF هر سری کسی در مورد بازی میپرسه بهش میگم وقتش رو الکی پای اون هدر نده چون واقعا بجز یه تجربه ضعیف و اعصاب خورد کن هیچ چیز دیگه‌ای برای ارائه نداره. به نظر من DS II ضعیفترین عنوان سری سولزه و خودم خیلی با طراحی اون مشکل داریم ولی وقتی اون رو با LotF مقایسه می‌کنم، دارک سولز ۲ رسما یه شاهکار به حساب میاد.

نمیدونم چه کسی چه نمره‌ای به بازی داده یا چقدر ازش خوشش اومده. به عنوان یه هوادار بازی‌های سبک که کل سری سولزبرن رو تموم کرده، این چیزی که من بازی کردم صرفا یه کپی فوق‌العاده ضعیف و ناشیانه از سری سولز بود.

من روی PC بازی کردم تنها نکته جذاب برام گرافیک بازی بود.با اینکه پایرت شده بود ولی بعد حدود نیم ساعت پاک کردم انداختم اونور.:D

• Like
Reactions: Dante Never Cry

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان یک سوال
من ۲تا بازی رو توی اکانتم با پلاس گرفتم حالا پلاسم تموم شده میخواستم ببینم اگه از این هکی ها که پلاس داره بگیرم میتونم باز بازیشون کنم ؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
دوستان یک سوال
من ۲تا بازی رو توی اکانتم با پلاس گرفتم حالا پلاسم تموم شده میخواستم ببینم اگه از این هکی ها که پلاس داره بگیرم میتونم باز بازیشون کنم ؟
خیر نمیشه مگه اینکه تو اکانت اون طرفم باشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: omid_13

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
اتفاقاً همین اینوریا این حرفا رو میزدن!!!
من چیکار به اونوریا دارم اصلاً!!!؟ :-"
بیشتر سلیقه ای هست دیگه نظرات دوست من. من خودم چند تا پست قبل نوشتم که بازی خوبی هست و حتی از سایت گیم اسپات نمره خیلی خوب 8 رو گرفته تازه
همون زمان ریلیز بازی که کلی باگ داشت. الان اکثر باگای بزرگش رفع شده و مشکلی در طول بازی نیست که مانع لذت بردن از بازی بشه.
منم خودم تمام سری سولز اعم از دارک سولز و دیمون سولز رو رنده کردم. بلادبورنم همینطور و با وجود این که Lords of the fallen در سطح حتی دارک سولز 2 هم نیست که
خود میازاکی نساخته اما همچنان برای من و شاید عده زیاد دیگه ای تجربه واقعا لذت بخشی بود. اما برای عده دیگه ای از دوستان اینطوری نیست. بحث ذائقه و سلیقه شخصی هست.

• Like
Reactions: Sorcerer 17

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خوب badlands که همون نسخه موبایله با تعیرات که در حد یک تفریح سادس
میرسیم به jurney که شخصا فکز میکردم بازی شاخیه اما دقیقا شد مثل flower و بنده هم اصلا راضی نیستم یکم بازی کردم تقریبا شبه یک بازی هنری و خلاقانه و بیسرو صداست
lord of fallen هم امیدوارم حداقل ارزشو داشته باشه رو دانلوده
نشه یک بازی بی رنگ و مزه

• Like
Reactions: James Bond

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
دمشون گرم :-bd
با اینکه Resident Evil رو دارم ولی بازم خیلی لاین آپ خوبیه...
همیشه میخواستم Transformers: Devastation رو امتحان کنم. بازیهای Vita هم عالیه...تعریف هر دوتاشونو شنیدم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظرم آرامش خودتون رو حفظ کنید تا هم ماه دیگه یهو تو ذوقتون نخوره و سونی رو هم فحش کش نکنین :D
ماه خووبیه ، ترنسفورمرز رو دوس داشتم بازی کنم ببینم چیه ، یه بار هم ۱۵ ۲۰$ شد اما شکر خدا نخریدمش :D

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
این دو ماه بعد از افزایش قیمت واقعا کیفیت بازیها بالا رفته. امیدوارم این کیفیتو حفظ کنن و دوباره مثل قبل نشه که هر ۳ ماه یه بازی خوب داشت اونم ایندی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر