Free Games with Plus | PS4

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
خیلی وقته معرفی شده. بازی های InFamous: First Light و The Swapper هست. زمانش هم از 7 ژانویه تا 4 فوریه هست.
ممنون
دوست عزیز منبع و سایت این اخبار که بازیهای پلاس رو برای هر ماه چند وقت جلوتر معرفی میکنه رو لطف کنید بگید

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من اگه InFamous: First Light را 7 ژانویه فقط بزارم تو لیست دانلودهام و مثلا یه اتفاقی بیفته که تو این یک ماهی که مجانی میشه نتونم دانلودش کنم، اون وقت دیگه نمیشه مجانی دانلودش کرد؟

منظورم اینه که اگه فقط تو لیست دانلودهام بزارمش کافی هستش یا حتما باید تو ماهی که مجانی میشه کاملا دانلودش کنم؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان من اگه InFamous: First Light را 7 ژانویه فقط بزارم تو لیست دانلودهام و مثلا یه اتفاقی بیفته که تو این یک ماهی که مجانی میشه نتونم دانلودش کنم، اون وقت دیگه نمیشه مجانی دانلودش کرد؟

منظورم اینه که اگه فقط تو لیست دانلودهام بزارمش کافی هستش یا حتما باید تو ماهی که مجانی میشه کاملا دانلودش کنم؟
توی لیست دانلود بره کافیه

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان

بزاری تو لیسته دانلود کافیه ;)

این the swapper رفتم عکساشو دیدم چقدر قشنگ و هنری بنظر میاد :bighug:
کاملا ارزش خریدن پلاس رو دارن بازیهای این 2 ماه :d

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
بازی های این ماه ( دسامبر ) رو تا کی میشه اضافه کرد به لیست دانلود ؟

امشب فردا تموم میشه یا تا 7 ژانویه وقت هست ؟

من میخوام یه اکانت یه ساله بخرم . چون بازی های این دوماه بدجوری وسوسه انگیز هستن !

بعد یه چیزی . first light رو بدون اینکه خود second son رو بازی کرده باشم ؛ میتونم برم ؟ میچسبه اصلا ؟ آخه این مگه dlc نبود ؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
بازی های این ماه ( دسامبر ) رو تا کی میشه اضافه کرد به لیست دانلود ؟

امشب فردا تموم میشه یا تا 7 ژانویه وقت هست ؟

من میخوام یه اکانت یه ساله بخرم . چون بازی های این دوماه بدجوری وسوسه انگیز هستن !

بعد یه چیزی . first light رو بدون اینکه خود second son رو بازی کرده باشم ؛ میتونم برم ؟ میچسبه اصلا ؟ آخه این مگه dlc نبود ؟

داداش در مورد سوال آخرت first light را میتونی بدون تجربه Secon Son هم بازی کنی، چون تو این نسخش با شخصیت زن که اسمش Abigail هست بازی میکنی.

بازیش که DLC برای Secon Son بود، ولی چون تقریبا مثل یه بازی کامل بود به خاطر همین رو دیسک هم منتشرش کردن و کلا میشه یه بازی کامل حسابش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر