Free Games with Plus | PS4

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب همون پلاس هم میشه ظرفیتی خرید اگه کسی باهات پایه باشه نفری 300 در میاد خوبه دیگه :D
من که خودم با این اوضاع حتی دیگه حاضر نیستم 300 برا پول اشتراک بدم
اخه دنیا من تا همین سال پیش پلاس یک ساله 160 تا 180 میخریدم به کی بگی! کجا بگی!! چرا ما اخه!؟:|

• Like
Reactions: Ostad fariborz

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من که خودم با این اوضاع حتی دیگه حاضر نیستم 300 برا پول اشتراک بدم
اخه دنیا من تا همین سال پیش پلاس یک ساله 160 تا 180 میخریدم به کی بگی! کجا بگی!! چرا ما اخه!؟:|

نخریدن پلاس هم نمیشه چون مطمن باش بازی کردن بعضی بازی شبیه NBA و FIFA و cod و Bf فقط انلابینش جذابه برا بازی کردن

با این قیمت ها واقعا خیلی ظلمه

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
من تو کف اوناییم که فکر میکنن این بازی هایی که هر ماه سونی میزاره فریه ! نخیر شما بابت این سرویس داری ماهیانه پول میدی ، تموم هم بشه بازی دیگه در دسترس نیست . وقتی اسم فری روش میزارن بهونه ای میشه که اگر هم بازی آشغال گذاشتن ملت بگن ، خب رایگانه دیگه ، کوفت باشه مفت باشه .

غیر از این پول دادن بابت آنلاین بازی کردن جوکه . ۶۰ دلار پول بازی میدی بعد باید بابت آنلاین بازی کردن که سونی هیچ کاری برای سرور های اون بازی نکرده پول بدی.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
من تو کف اوناییم که فکر میکنن این بازی هایی که هر ماه سونی میزاره فریه ! نخیر شما بابت این سرویس داری ماهیانه پول میدی ، تموم هم بشه بازی دیگه در دسترس نیست . وقتی اسم فری روش میزارن بهونه ای میشه که اگر هم بازی آشغال گذاشتن ملت بگن ، خب رایگانه دیگه ، کوفت باشه مفت باشه .

غیر از این پول دادن بابت آنلاین بازی کردن جوکه . ۶۰ دلار پول بازی میدی بعد باید بابت آنلاین بازی کردن که سونی هیچ کاری برای سرور های اون بازی نکرده پول بدی.
سونی هر ماه بین 60 تا 100 دلار بازی ها رو برای پلاس رایگان میکنه یعنی با پلاس 10 دلاری یک ماهه میتونی از 100 دلار بازی استفاده کنی، بیشتر وقت ها هم حداقل یکی از بازی هایی که میزارن خیلی خوبه ، بعلاوه یک ماه برای تمام کردن دو یا سه تا بازی کاملا کافیه (اگه نخواستی دیگه تمدیدش نمیکنی) جدا از اینا خیلی از بازی های دیگه رو هم با پلاس تخفیف های اضافه میده مثلا من چند ماه پیش Divinity رو توی تخفیف های پلاس 10 دلار خریدم(قیمت اصلی 40 دلار) تجربه ی بازی آنلاین هم که بماند . . .

اگه از نظر شما 10 دلار در ماه برای این خدمات زیاده مجبور نیستی که اشتراکش رو بگیری، همون طور که مجبور نیستی توی این ترد یک پست کاملا بی ارتباط بزاری ! این ترد برای مشترکان پلاس هست تا از بازی هاش با خبر بشن و راجع به شبکه با هم حرف بزنن و برای کسایی هست که از این سرویس استفاده میکنن، نظر شخصیت رو برای خودت نگه دار یا یه جایی بگو که نظرت برای ملت اهمیت داشته باشه!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

برای تموم کردن بازی افلاین غیر انلاین یه هفته هم زیادیه درسته وقتی اشتراک تموم بشه نمیشه بازی کرد ولی بازیهای افلاین رو هم میشه کمتر از یه هفته تموم کرد
متاسفانه نسل قبل مایکروسافت باعث این جریان شد سونی هم اسکی رفت

سونی هر ماه بین 60 تا 100 دلار بازی ها رو برای پلاس رایگان میکنه یعنی با پلاس 10 دلاری یک ماهه میتونی از 100 دلار بازی استفاده کنی، بیشتر وقت ها هم حداقل یکی از بازی هایی که میزارن خیلی خوبه ، بعلاوه یک ماه برای تمام کردن دو یا سه تا بازی کاملا کافیه (اگه نخواستی دیگه تمدیدش نمیکنی) جدا از اینا خیلی از بازی های دیگه رو هم با پلاس تخفیف های اضافه میده مثلا من چند ماه پیش Divinity رو توی تخفیف های پلاس 10 دلار خریدم(قیمت اصلی 40 دلار) تجربه ی بازی آنلاین هم که بماند . . .

اگه از نظر شما 10 دلار در ماه برای این خدمات زیاده مجبور نیستی که اشتراکش رو بگیری، همون طور که مجبور نیستی توی این ترد یک پست کاملا بی ارتباط بزاری ! این ترد برای مشترکان پلاس هست تا از بازی هاش با خبر بشن و راجع به شبکه با هم حرف بزنن و برای کسایی هست که از این سرویس استفاده میکنن، نظر شخصیت رو برای خودت نگه دار یا یه جایی بگو که نظرت برای ملت اهمیت داشته باشه!
اقا معلم ازشما بعید بود اینجوری جواب بدی معلم این مملکتی جواب شاگردهاتم اینجوری میدی:D

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Persona.Q

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید

فن بازی به جایی رسیده که ملت دلشون برای پول خودشونم نمیسوزه ! من با وجود پلاس مشکل ندارم ، من با وجود قابلیت انلاین بازی کردن در پلاس مشکل دارم ! بعضیا از جمله من براشون تخفیف و بازی های رایگان (!) هیچ اهمیتی نداره و فقط میخوان آنلاین بازی کنن که نبایدم بابتش پولی ازم بگیرن که دارن میگیرن !
مربوط به پستم هست چون میبینم ملت کف خون قاطی میکنن برای بازی هایی ها بابتش حق اشتراک میدن و انتظار بازی خوب ندارن !!

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
فن بازی به جایی رسیده که ملت دلشون برای پول خودشونم نمیسوزه ! من با وجود پلاس مشکل ندارم ، من با وجود قابلیت انلاین بازی کردن در پلاس مشکل دارم ! بعضیا از جمله من براشون تخفیف و بازی های رایگان (!) هیچ اهمیتی نداره و فقط میخوان آنلاین بازی کنن که نبایدم بابتش پولی ازم بگیرن که دارن میگیرن !
مربوط به پستم هست چون میبینم ملت کف خون قاطی میکنن برای بازی هایی ها بابتش حق اشتراک میدن و انتظار بازی خوب ندارن !!

بحث فن بازی نیست، بحث اینه که داری شعور کسایی که این سرویس رو میگیرن زیر سوال میبری! هر کسی دلایل خودش رو برای گرفتن این سرویس داره ، توی این ترد نیومدم که یکی برگرده پست بزنه و با منطق(!) خودش گرفتن این سرویس رو مسخره بدونه!
اگه مشکلت آنلاین بازی کردنه که ترد مخصوص خودش هست و ربطی به این ترد نداره، نیازی هم نیست که لیست بازی های خیلی خوب پلاس رو برات بزارم توی پست اول هست (بازی هایی مثل MGS,mafia III, XCOM, Mad Max, Bloodborne, Deus Ex, Until dawn و .... به نظرت بازی های خوبی نیستن و ارزش 10 دلار رو ندارن؟) بعد برای چی دلت برای پول بقیه میسوزه؟! اگه دوست نداری نگیر، بقیه هم که میگیرن نه برای شما تاثیری داره و نه ربطی داره!
بازم نمیفهمم چرا توی تردی که برای کاربرای PS plus هست اومدی و این پست رو زدی؟! مثل اینه که بری توی یه ترد PC گیمر ها بگی گرفتن PC برای بازی جوکه !!!! پستت کاملا ترول بود!

شایعه راسته که NIOH و Diablo برای پلاس دارا ماه بعد قراره رایگان بشه؟!
من هنوز جایی ندیدم که این خبر تایید شده باشه! Nioh ممکنه اما Diablo رو بعید میدونم، بخصوص که نسخه معمولی هم توی PS4 نداره و فکر نمیکنم نسخه Eternal رو رایگان کنن! ممکنه خبرش برای نسخه ی Ultimate Evil روی PS3 باشه . . .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

تاپیک رو که چه عرض کنم سایت رو هم اشتباهی اومدی !!! اگه اعتراضت برای انلاین پولی اینجا صدات به هیچ کس نمیرسه برو ps blog یه ترد بزن !! اعتراض کن! با اومدنت تو این تاپیک که مال بازیای ماهانه پلاسه و متنی که نوشتی بیشت. مثل این میمونه که باقیه کاربرا و مشترک های پلاس رو مسخره میکنی !!! اره ما خیلی ابلهیم اگه راضی میشی

انقدر غرق فن بازی شدیم که پولامون رو مجانی میریزیم تو حلقوم سونی

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اقا هروقت یه شایعه اومده درسته بوده دیگه؟درسته؟:D
شماهم بگین درسته...
خیرشو ببینی:D
با این وضع دلار اگه اینارو بذاره خدمت بزرگی به جامعه گیمری ایران کرده:D
تازه بازیهای وقت گیر و جذابی هستن<:-P

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اینارو برو به جناب مایکروسافت بگو چون این چاپیدن ها رو ایشون استارت زدن

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من پارسال پلاس گرفتم همه این بازی ها رو بهم داد :
just cause 3
msg 5
ratchet and clank
mafia 3
xcom 2
until dawn
rayman legends
life is strange
infamous second son
.....

یعنی اینقدر بازی هاش زیادن هنوز نصف شون رو فرصت نکردم تموم کنم :D این که سالی 50-60 دلار بدی و این همه بازی بگیری واقعا عالی هستش. من 100 % از خرید پلاس راضی هستم :x

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
من پارسال پلاس گرفتم همه این بازی ها رو بهم داد :
just cause 3
msg 5
ratchet and clank
mafia 3
xcom 2
until dawn
rayman legends
life is strange
infamous second son
.....

یعنی اینقدر بازی هاش زیادن هنوز نصف شون رو فرصت نکردم تموم کنم :D این که سالی 50-60 دلار بدی و این همه بازی بگیری واقعا عالی هستش. من 100 % از خرید پلاس راضی هستم :x
زدی تو خال رفیق....تازه چندتا بازی مثل heavy rain و destiny 2 اینارو یادت رفت بگی:D
من پلاس 1 ساله ام 5 ماه دیگه تموم میشه و همین چند وقت پیش دیدم دلار و پوند داره میره بالا سریع زدم اکانتو شارژ کردم تا 5 ماه دیگه دست نمیزنم بهش همون روز تموم شد 1 سال دیگه شارژش میکنم:x
اون قسمت هم که گفتی تموم نکردی عینه خودمی :Dخداوکیلی تو 1 ماه تا میخواهم دانلود کنم و شروع کنم بازی دستم بیاد و لذت ببرم تا تمومش کنم میبینم شده آخر ماه بازیهای جدید دارن میان......مخصوصا این که من اون ماهی که راچت اومد انقدر سرگرم بودم اصن یادم رفت بگیرمش و هنوز جاش بدجور میسوزه =((

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بازی Friday the 13th: The Game برای این ماه رایگان شده<:-P برای علاقه مندان این سبک این بازی بسیار فوق العادست.مشکلات سرورشم که حل شدن.به شدت عالیه.من میخواستم ماه پیش دیسکش رو بخرم قیمتش 265 تومن بود:|

Full List of PS Plus October 2018 Games
  • Friday the 13th: The Game (PS4)
  • Laser League (PS4)
  • Knowledge is Power (PS Plus bonus – PlayLink)
  • Master Reboot (PS3)
  • The Bridge (PS3, PS4, PS Vita)
  • Rocketbirds 2: Evolution (PS Vita, PS4)
  • 2064: Read Only Memories (PS Vita, PS4)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر