Free Games with Plus | PS4

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
مافیا ارزش امتحان کردنو داره؟ حجمش نزدیک 50 گیگه میترسم بدجور بخوره تو ذوقم!:D

داستان و شخصیت پردازی فوق‌العادس. تا آخر بازی درگیرت میکنه و پایان بسیار خوبیم داره. طراحی ماشنیا و رانندگیش خیلی خوبه. گان‌پلی خوبیم داره اما گیم‌پلی بدون تنوع و خسته کننده‌ای داره. مراحل تکراری خیلی زیاد داره. شاید بشه گفت ۷۰٪ تکرارین اما اونایی که یونیکن خیلی خوب طراحی شدن
به طور کلی ارزش یک بار تجربه رو قطعا داره اما انتظارتو بیار پایین تا خوشت بیاد :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
بلی فرق داره البته زیادم جالب نیست بیشترش مثلا به زبون jp هست
تا جایی که میدونم پلاسای آسیایی که تو ایران فروش میره مربوط به هنگ کنگ هستن
بازیای هنگ کنگ هم زبان انگلیسی دارن حتی بازیای ژاپنی که تو غرب منتشر نشدن هم یه سریاشون تو هنگ کنگ منتشر شدن و زبان انگلیسی دارن نمونش dead or alive: xtreme 3
بازیای خود ژاپن گاهی وقتا چندتاش با بقیه کشورا یکیه گاهی وقتا هم متفاوته

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
تا جایی که میدونم پلاسای آسیایی که تو ایران فروش میره مربوط به هنگ کنگ هستن
بازیای هنگ کنگ هم زبان انگلیسی دارن حتی بازیای ژاپنی که تو غرب منتشر نشدن هم یه سریاشون تو هنگ کنگ منتشر شدن و زبان انگلیسی دارن نمونش dead or alive: xtreme 3
بازیای خود ژاپن گاهی وقتا چندتاش با بقیه کشورا یکیه گاهی وقتا هم متفاوته
نه بنده ژاپن مدتی استفاده کردم چون بلدم ...ژاپنی بودن و.. ولی خوب هنگ گنگ رو نمیدونم
هنگ کنگ فکر کنم با مال ژاپن متفاوت باشه
dead or alive x هم زیرنویس ژاپنی داره اگه درست گفته باشم و کامل انگلیسی نسیت مگه این که بعدا اومده باشه و من مطلع نیستم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
نه بنده ژاپن مدتی استفاده کردم چون بلدم ...ژاپنی بودن و.. ولی خوب هنگ گنگ رو نمیدونم
هنگ کنگ فکر کنم با مال ژاپن متفاوت باشه
dead or alive x هم زیرنویس ژاپنی داره اگه درست گفته باشم و کامل انگلیسی نسیت مگه این که بعدا اومده باشه و من مطلع نیستم
ژاپن و بقیه کشورای آسیایی بله، انگلیسی معمولا ندارن
ولی هنگ کنگ انگلیسی داره حتی استورشم دوتا زبان داره و میشه از استور انگلیسیش استفاده کرد
doa هم برا همه کشورایی که منتشر شده بدون زبان انگلیسیه ولی نسخه هنگ کنگ زیرنویس انگلیسی داره

• Like
Reactions: all4u

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد

PS+ Sept.:
Destiny 2 (PS4)
God of War III: Remastered (PS4)
Knowledge is Power (PS Plus Bonus – PlayLink)
Here They Lie (PS Plus Bonus – PS VR required)
Another World – 20th Ann. Ed. (PS3 + PS4/PS Vita)
QUBE Director’s Cut (PS3 + PS4)
Foul Play (PS Vita + PS4)
Sparkle 2 (PS Vita)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
چقدر بد موقع دادن گاو 3 رو! :D با اینکه 60 بار تمومش کردم، ولی تا چند ماه پیش خیلی دوست داشتم برای پلاس بدن و دوباره برم سراغش. ولی الآن دیگه بعد از نسخه جدید یه جوریه! :D با اینکه جزو محبوب ترین بازی های عمرم هست، این نسخه جدیدش یه کاری کرده که میترسم سراغ قبلی ها برم و توی ذوقم بخوره. از شخصیت کریتوس با اون نعره هاش (که با توجه به داستان منطقی بود ولی کریتوس جدید رو خیلی بیشتر دوست دارم) تا گیم پلی و...
Destiny 2 هم که هیچی.
همچنان نمیصرفه 600 تومن بدم برای پلاس! :D

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر