Free Games with Plus | PS4

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
PS-Plus-755x425.jpg

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دروود خدمت دوستان گرامی
بچه ها یه سوالی داشتم ازتون ، من حدود ۲ ماه دیگه پلاسم تموم میشه ( چه غم انگیز ) !! با توجه به قیمت دلار و پلاس یکساله معلوم نیست کی بخرم پلاس یکساله!!
.
یه سری پلاس های ۱۴ روزه اکانت امریکا دیدم به قسمت ۱۰ ، ۱۵ تومن ، میخواستم ببینم که این قیمت ها درسته ؟؟ و از اون مهم تر میشه چندین بار از این ۱۴ روزه ها خرید ، که سر ماه بازی هارو بزنم تو library تا بعد که پلاس یکساله بگیرم ووو.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
ایوولا هوی رین:x:x:x:x
عنوان دیگه چطوره دوستان؟؟؟بنظر جالبه....هیچی ازش نمیدونم
.
من یه چندتایی گیم پلی ازش دیدم ، به نظر میاد دوست داران دارک سولز رو جذب کنه ( البته هیچ هیچ هیچ بازی تو این سبک با این سری و روح!! قابل احترام جاری تو بازی ) قابل مقایسه نیست...

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
اقا من بازی هوی رین رو گرفتم با پلاس دو روزه و اومدم یه حرکتی بزنم بلکه مثل بازی ظرفیت یک حداقل تا هر وقت خواستم افلاین بازیش کنم ولی دو روز که گذشت بازی قفل شد علی رقم اینکه نت هم قطع بود که تاریخ انقضای PS PLUS بخواد چک بشه :|| الانم قیمت پلاس خیلی گرونه راهی نیست بتونم این بازیو با خیال راحت آفلاین تموم کنم؟ قیمت پلاس یکماهه هم بی نهایت گرونه خواهش میکنم اگه راه حلی دارین بگید

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
اقا من بازی هوی رین رو گرفتم با پلاس دو روزه و اومدم یه حرکتی بزنم بلکه مثل بازی ظرفیت یک حداقل تا هر وقت خواستم افلاین بازیش کنم ولی دو روز که گذشت بازی قفل شد علی رقم اینکه نت هم قطع بود که تاریخ انقضای PS PLUS بخواد چک بشه :|| الانم قیمت پلاس خیلی گرونه راهی نیست بتونم این بازیو با خیال راحت آفلاین تموم کنم؟ قیمت پلاس یکماهه هم بی نهایت گرونه خواهش میکنم اگه راه حلی دارین بگید

اکانت پلاس 14 روزه بگیر شیر کن رو اکانت اصلیت خودمم همینکار رو کردم قیمتشم ده تومنه. یه سرچ بزنی دوسه تا سایت میاره که میفروشن.

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
اکانت پلاس 14 روزه بگیر شیر کن رو اکانت اصلیت خودمم همینکار رو کردم قیمتشم ده تومنه. یه سرچ بزنی دوسه تا سایت میاره که میفروشن.
از یکجا خریدم که متاسفانه پلاسش روسیه بود هیچ کجا هم قبل خرید این قضیه رو ننوشته بود و بعد که خریدم دیدم ریجن بازیم رو نمیشناسه و باید از اول دانلود کنه.. خلاصه 10 تومنم از بین رفت شما سایتی اگه 14 روزه ریجن امریکا میشناسی برام خصوصی کن ممنون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
از یکجا خریدم که متاسفانه پلاسش روسیه بود هیچ کجا هم قبل خرید این قضیه رو ننوشته بود و بعد که خریدم دیدم ریجن بازیم رو نمیشناسه و باید از اول دانلود کنه.. خلاصه 10 تومنم از بین رفت شما سایتی اگه 14 روزه ریجن امریکا میشناسی برام خصوصی کن ممنون

اگر قیمت هات برات سنگینه خب کنسولت رو هک کن یا اکانت هکی بخر بزن

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl

تو یوتیوب یه ویدیو اموزشی هست واسه ساخت اکانت با پلاس ۱۴ روزه ریجن اروپا-هلند که بدون مشکل کار کرد.(البته ۳ روز پیش تستش کردم،الانو مطمئن نیستم)
فقط مجبور شدم دوباره هوی رین مخصوص این ریجنو دانلود کنم(نزدیک ۴۰ گیگ‌حجم داشت)

watch?v=-DK0iFjq2KI

amiriv

کاربر سایت
Sep 20, 2009
114
تو یوتیوب یه ویدیو اموزشی هست واسه ساخت اکانت با پلاس ۱۴ روزه ریجن اروپا-هلند که بدون مشکل کار کرد.(البته ۳ روز پیش تستش کردم،الانو مطمئن نیستم)
فقط مجبور شدم دوباره هوی رین مخصوص این ریجنو دانلود کنم(نزدیک ۴۰ گیگ‌حجم داشت)

watch?v=-DK0iFjq2KI
سلام رفیق لینک heavy rain هلند میتونی بزاری ؟ممنون
گرفتم ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر