Free Games with Plus | PS4

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بنظر من بازی های رایگان این ماه هم برای پلاس و هم برای گلد جالب نیستند
فقط بازی های نسخه PS3ش کمی خوب هستش
انشالله روال مجانی کردن بازی های بزرگ همچنان ادامه داشته باشه

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
این ماه خیلی خوبه بنظرم...چیزی که همه قبلا بازی کردن رو رایگان نکردن...مطمئنم خیلیا که برای اولین بار سری Xcom رو تجربه می‌کنن، از این به بعد طرفداراش میشن یا حداقلش اینه که با این سبک آشنا میشن.

نه فری نشده...اون Urban Trial Freestyle بود.
ترایال رو ایکسباکس فری شده بود .من دارمش .

• Like
Reactions: nimaprince

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
استاد شما هم وان دارید؟ما فک میکردیم فقط شما دوتا میزنید با پی سی=))
وان و پی اس ۴ هم دارم .ولی حال بازی با اونا رو زیاد ندارم .یه زمانی اسکایریم بازی میکردم رو پی اس الان حالش نیست.خیلی بازی دارم
وان هم یه گیرز اف وار دارم بقیشم که همین بازی هاییه که هر ماه میدن.الانم یه ۳/۵ گیگ اپدیت اومده براش حال ندارم اپدیتش کنم داره خاک میخوره
والا پی سی هم ندارم یه لبتاب معمولی دارم که رو اون دوتا بازی میکنم .خواستم یه لبتاب گیمینگ بخرم دیدم خیلی گرون شده لبتاب فعلا دارم با همین سیستم بی ریا به ملت دوتاباز کمک میکنم.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
آره رایگانه. به یه بازی که مولتی پلیر داشته باشه نیاز داری، وارد بخش آنلاین بازی میشی بعد چندتا گزینه برات میاد که یکیش فعال کردن دو روز رایگانه.

در حال حاضر بازی مولتی پلیر دار ندارم...horizon هست فعلا.....راهی نیست بدون این روش فعال کنم پلاس 2 روزه رو؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
پلاس توی این مدت اساسی نجاتمون داد با این وضع گرونی
حداقل برای من که اینجوری بوده
Rayman, Xcom2, Beyond, Deus X
حتی مدمکس هم برای یه سری بازی خیلی خوبی بوده :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
پلاس توی این مدت اساسی نجاتمون داد با این وضع گرونی
حداقل برای من که اینجوری بوده
Rayman, Xcom2, Beyond, Deus X
حتی مدمکس هم برای یه سری بازی خیلی خوبی بوده :D
با این وضع گرونی خود پلاس هم مسئله ای شده. برای من که 2 ماه دیگه بیشتر نمونده. پارسال گرفتم 185 تومن الان باید 350 تومن پول بدیم

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
با این وضع گرونی خود پلاس هم مسئله ای شده. برای من که 2 ماه دیگه بیشتر نمونده. پارسال گرفتم 185 تومن الان باید 350 تومن پول بدیم

اره دیگه مال منم مهر تمومه داستان شروع میشه تازه :D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
امیدوارم تو این گرونی ماه های دیگه بازیای خفن تری رو رایگان کنند مخصوصا یه سری بازی های خاص پسند که دستو دل آدم میلرزه بخره :D مثلا persona 5

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
امیدوارم تو این گرونی ماه های دیگه بازیای خفن تری رو رایگان کنند مخصوصا یه سری بازی های خاص پسند که دستو دل آدم میلرزه بخره :D مثلا persona 5
دوست عزیز اگه سبک بازی برات جزابه شک نکن یکی از بهترین تجربه های عمرت خواهد بود حتی اگه قیمت کامل بازی رو هم پرداخت کرده باشی

• Like
Reactions: s.snake2 and N!ma

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان پلاس 1 ساله الان 380 هست که خداروشکر واقعا قیمتش عالیه!!!!:Dمن خودم 275 خریده بودم 3 ماه پیش و الان با ترس اینکه تا 9 ماه دیگه چقدر میشه شبا کابوس میبینم!!!
قیمت پلاس 1 ساله تا اونجا که خبر دارم 100 دلار هست و امروز با ترس اینکه دلار 8 هزار تومن هست رفتم سایت چک کنم و تو دلم میگفتم الان قیمتش شده 500 تومن حداقل:Dیهو دیدم 380 هست دلم خواست بخرمش!!!!چقدر من بدبختم از ترس این که خیلی گرون نشده باشه به گرون شدنش قانع هستم و خوشحال میشم:((:((:((
به حمدالله این چندماه حسابی پلاس بهمون حال داد و خداکنه تا آخر نسل 8 همین فرمون ادامه بده^:)^^:)^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر