Free Games with Plus | PS4

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
رچت رو با بهویی پارسال واسه یروز تونستم تجربش کنم از 9 صبح نشستم پاش و تا 1-2 نصفه شب نان استاپ پاش بودم و تموم شد :D تجربه خیلی خفنی بود. ولی از اون طرف بلاد بورن رو همیشه دودل بودم برای تجربش بخاطر همین خبر خیلی خوبی بود برام :D
برای یکی مثل من که این بازیای AAA رو زیاد از دست داده این فری شدنا خیلی خوبه :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
رچت رو 12 دلار همین تابستون خریدم. حیف.
بلادبورن رو خیلی دوست میدارم. جز گزینه های خریدم بود که پول نداشتم خوب موقعی اومد.

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
حضرات رایگان این ماه بسی ناب هستن......خداوکیلی دیگه هارد ps4 جا نداره چقدر بازی مشتی آخه:Dهنوز نتونستم شیره دارک سایدرز بکشم و از اون ور رایم و دیوس ایکس و نک موندن هنوز
سونی گاد بلس یو

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
خیلی هم عالی همین الانشم بازیای خوب رو ps4 مفت مبشه این دوتا برن کنار که چه بهتر
حالا کو تا 2019 ولی خوب اینا برن کنار دیگه باید بازیای مشتی فری کنن برا PS4 شایدم تعداد بازیای فری رو بیشتر کنن یا تخفیفات بیشتر بذارن.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
رچت رو با بهویی پارسال واسه یروز تونستم تجربش کنم از 9 صبح نشستم پاش و تا 1-2 نصفه شب نان استاپ پاش بودم و تموم شد :D تجربه خیلی خفنی بود. ولی از اون طرف بلاد بورن رو همیشه دودل بودم برای تجربش بخاطر همین خبر خیلی خوبی بود برام :D
برای یکی مثل من که این بازیای AAA رو زیاد از دست داده این فری شدنا خیلی خوبه :D
قدیمباش بازی کرده بودید و بنظرتون خوب بود یا والین باری بود که رچت میرفتید

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
یه سوال داشتم...من الان اگر پلاس بخرم حتی 1 ماهه میتونم دو تا بازی Bloodborne و Ratchet and Clank رو بخرم و رایگان بازی کنم؟ بعد از یک ماه دیگه نمیتونم بازی کنم؟ بعد اگه دوباره پلاس رو مثلا 6 ماه بعد دوباره تمدید کنم همین دو تا بازی رو دوباره میتونم بازی کنم؟ یعنی کلا منظورم اینه که الان اگر بخرمشون دیگه تا وقتی که پلاس دارم امکان بازی هست؟ جتی 1 سال دیگه؟ یعنی تو لیست بازی های رایگانم میمونه؟

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
یه سوال داشتم...من الان اگر پلاس بخرم حتی 1 ماهه میتونم دو تا بازی Bloodborne و Ratchet and Clank رو بخرم و رایگان بازی کنم؟ بعد از یک ماه دیگه نمیتونم بازی کنم؟ بعد اگه دوباره پلاس رو مثلا 6 ماه بعد دوباره تمدید کنم همین دو تا بازی رو دوباره میتونم بازی کنم؟ یعنی کلا منظورم اینه که الان اگر بخرمشون دیگه تا وقتی که پلاس دارم امکان بازی هست؟ جتی 1 سال دیگه؟ یعنی تو لیست بازی های رایگانم میمونه؟
شما میتونی پلاس هکی بخری قبل از دی اکتیو بری تو استور و با اکانت بازی های جدید رو purchase کنی بعدش دی اکتیو و...

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
لطفا قانونی رو بگید...هکی نمیخوام بخرم...من دستگاه رو تازه خریدم و هیچ بازی ps4 رو بازی نکردم تا حالا...همین دو تا بازی اگر با یک پلاس یک ماهه بشه رایگان خرید فعلا تا بعد عید برام بسه.//

ضمنا دارم فکر میکنم اگر هر دفعه بازی های خوب هم میاد 3 ماه بخرم...و همش همین بازی ها رو دانلود کنم بازی کنم دیگه..بیخود پول بازی هم ندم...چون هیچ بازی ps4 تا حالا بازی نکردم باری اون میگم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
لطفا قانونی رو بگید...هکی نمیخوام بخرم...من دستگاه رو تازه خریدم و هیچ بازی ps4 رو بازی نکردم تا حالا...همین دو تا بازی اگر با یک پلاس یک ماهه بشه رایگان خرید فعلا تا بعد عید برام بسه.//

ضمنا دارم فکر میکنم اگر هر دفعه بازی های خوب هم میاد 3 ماه بخرم...و همش همین بازی ها رو دانلود کنم بازی کنم دیگه..بیخود پول بازی هم ندم...چون هیچ بازی ps4 تا حالا بازی نکردم باری اون میگم.
بله شما هر وقت پلاس داشته باشی ! بازی هایی که ادد کردی رو میتونی بازی کنی ! پلاس که تموم شه قفل میشن ! دوبار که عضو پلاس شی قفلشون باز میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر