Free Games with Plus | PS4

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
امیدوارم واقعا مشکل همگانی باشه اخه بعد از دیدن این وضعیت خیلی بابت حروم کردن 19 گیگ زورم اومد.ولی از اونطرف با یکی از بچه ها که پینگش پایین بود بازی کردم توی سرور امریکای راحت پلیر پیدا میکرد و 6 نفره بازی کردیم بدون مشکل اونم 5 دست

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
امیدوارم واقعا مشکل همگانی باشه اخه بعد از دیدن این وضعیت خیلی بابت حروم کردن 19 گیگ زورم اومد.ولی از اونطرف با یکی از بچه ها که پینگش پایین بود بازی کردم توی سرور امریکای راحت پلیر پیدا میکرد و 6 نفره بازی کردیم بدون مشکل اونم 5 دست
تاپیکا همه مال حدود 3 روز پیشن
دقیقاً از وقتی که مجانی شد این مشکلات پیش اومده
سرورا هم یه مدت کلاً Down بودن
خیلیا هم تو اروپا مشکل دارن، اونا که دیگه مشکل پینگ ندارن:D

به هر حال منم امیدوارم درست بشه، یه شب برای دانلودش بیدار موندم:D

• Like
Reactions: ps34

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
مشکل سرورای killing floor حل نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امروز اومدم با یکی از آشناها بازی کنم اصلا نشد ادد کنم تو پارتی !!!!!!!
فعلا که نه.
هیچ اپدیتی هم براش ندادن.یا عده ای خیلی کمی مشکل دارن باهاش یا اصلا ازش استقبالی نشده که بخوان ملت پیگیر باشن

srsh

کاربر سایت
Dec 11, 2012
17
سلام
دوستان من یه مشکل دارم تو نصب بازی Life Is Strange
بازی رو با اکانت ریجن یک purchase کردم و اپیزوداشو دانلود کردم با psx بعد درست هر کدوم نصب میشن ولی تو بازی فقط اپیزود 1 و 5 میاد و 2و 3 و4 نمیاد و باز میگه باس purchase کنی...
اکانتی که روش میخوام بازی کنم ریجن دوئه...
چه کنم؟؟
مشکل از کجاست؟؟

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
فعلا که نه.
هیچ اپدیتی هم براش ندادن.یا عده ای خیلی کمی مشکل دارن باهاش یا اصلا ازش استقبالی نشده که بخوان ملت پیگیر باشن
فکر نمیکنم فقط عده ی کمی این مشکل رو داشته باشند چون تو اینترنت یه سرچ میکنی این طور که به نظر نمیرسه.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
آقا من اپیزود اول لایف رو قبلا که فیری بود از اکانت اروپا گرفتم.الان میشه اپیزودهای دیگه رو از پلاس آمریکام نصب کنم؟ میاد رو بازی؟

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
این بازی killing floor 2 سرورای فوق اشغالی داره . من قبلا بتاشو بازی کردم همین مشکلاتو داشت به بدختی یه 7 8 دستی موقع بتا بازی کردم .
بنظرم پاکش کنید کاش سونی اینو رایگان نمیکرد:|

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
این بازی killing floor 2 سرورای فوق اشغالی داره . من قبلا بتاشو بازی کردم همین مشکلاتو داشت به بدختی یه 7 8 دستی موقع بتا بازی کردم .
یعنی از زمان بتا تا الان کاری نکردند !!!!!!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
یعنی از زمان بتا تا الان کاری نکردند !!!!!!
بلي درسته يكي از اشناها فيزيكيشو خريده بود!!!
الانم كه مجاني شد سروراش باز داغونه
كلا سوني ميدونه داره چيكار ميكنه!!!
بهتره پاكش كنيم! الي حيف اين همه وقت و پول

Sent from my iPhone using Tapatalk

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
آقا من اپیزود اول لایف رو قبلا که فیری بود از اکانت اروپا گرفتم.الان میشه اپیزودهای دیگه رو از پلاس آمریکام نصب کنم؟ میاد رو بازی؟
فکر کنم نه! چون به صورت Add-On توی استور زده اینا رو!
و معمولا فایل ریجن مختلف بهم نمیخورن.(سیو هم نمیخوره:-" )

• Like
Reactions: UFOPower

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
رو پی سی این بازیو 72 ساعت بازی کردم حتی 1 مشکلم نداشتم نمیدونم چرا رو ps4 برای شما دوستان مشکل وجود داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر