Free Games with Plus | PS4

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
یعنی چی ؟ آخه من برا دانلود زدم فقط یه سه گیگ دانلود کرد ( البته هنوز تو بازی نرفتم ) و اینم میدونم فقط فصل 1 حدود 3 گیگ هست. اون 4 بخش دیگه ش پس چی !!!

این بازی 5 قسمت هست ، قسمت اول حدود سه گیگ حجمشه
بقیه قسمت ها بشکل DLC عرضه شده که وقتی دانلودش کنید به بازی اصلی اضافه میشن
کل حجم بازی میشه حدود 13-14 گیگ

• Like
Reactions: RohFa

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
یعنی چی ؟ آخه من برا دانلود زدم فقط یه سه گیگ دانلود کرد ( البته هنوز تو بازی نرفتم ) و اینم میدونم فقط فصل 1 حدود 3 گیگ هست. اون 4 بخش دیگه ش پس چی !!!
بازی بصورت اپیزودیه
بعد از اینکه این ۳ گیگو گرفتین و نصب شد از بخش add-on بازی یقیه قسمتا قابل دانلود

• Like
Reactions: RohFa

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
این بازی 5 قسمت هست ، قسمت اول حدود سه گیگ حجمشه
بقیه قسمت ها بشکل DLC عرضه شده که وقتی دانلودش کنید به بازی اصلی اضافه میشن
کل حجم بازی میشه حدود 13-14 گیگ
بازی بصورت اپیزودیه
بعد از اینکه این ۳ گیگو گرفتین و نصب شد از بخش add-on بازی یقیه قسمتا قابل دانلود
ممنون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خب امروز به کمک دوست عزیزم حمید @ezio252 موفق شدم چندین دست killing floor2 بازی کنم.
دلیل پلیر پیدا نکردن برای من هم پینگ بالام بود.پینگ حمید جان با اینکه بالا بود ولی از من کمتر بود به خاطر این مورد در سرور امریکای مرکزی پلیر پیدا میکرد و 6 نفره بازی کردیم.
سرورهای بازی در واقع زیاد خوب نیستن جون من پینگم توی همه بازی ها 180 هست ولی توی این بازی 380 تا 400 به بالا بود.
در کل از حمید خیلی تشکر میکنم چون اگر با من نمیومد بازی کنه من باس گروهی بازی کردن این عنوان رو کلا فراموش میکردم.
اگر بقیه دوستان هم خواستن میتونن با ما بازی کنن چون 6 نفر ایرانی باشیم خیلی بیشتر حال میده بهمون.هر کس خواست id شو برام بفرسته که بزنیم.
با اینکه بازی مجانی شده ولی احساس میکنم خیلی استقبال کمی ازش صورت گرفته !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
منم این KF2 رو دان کردم ولی اصلا پلیر پیدا نمیکنه. تو هیچکدوم از منطقه ها. پینگم هم تو بتل 1 از 100 بالاتر نمیره.الکی 18 گیگ هم دان کردم.

KGIT

کاربر سایت
Dec 2, 2012
19
برای مولتی پلیر KF2 ,آسیا یا اروپا رو انتخاب کنید. یه پارتی بسازید play online رو بزنید(تاچ پد داخل منو بازی) .نیاز نیست کسی رو add کنید .
منتها پینگ بالاست.

• Like
Reactions: dr.ice

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
برای مولتی پلیر KF2 ,آسیا یا اروپا رو انتخاب کنید. یه پارتی بسازید play online رو بزنید(تاچ پد داخل منو بازی) .نیاز نیست کسی رو add کنید .
منتها پینگ بالاست.
این چیزایی که فرمودید رو همه رو خودمون بلدیم باید چ کنیم.اروپا و اسیا هم نداره پیدا نمیکنه.
مساله همون پینگ بالاست و سرورهای اشغالش چون کل بازی ها با همین پینگ پیدا مکینن اونوقت چرا این نباید پیدا کنه. بعضی ها که پینگشون خوبه پیدا میکنه راحت.
خیلی هم نیازه کسی رو ادد کنیم:unamused:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
این چیزایی که فرمودید رو همه رو خودمون بلدیم باید چ کنیم.اروپا و اسیا هم نداره پیدا نمیکنه.
مساله همون پینگ بالاست و سرورهای اشغالش چون کل بازی ها با همین پینگ پیدا مکینن اونوقت چرا این نباید پیدا کنه. بعضی ها که پینگشون خوبه پیدا میکنه راحت.
اخه خیلی عجیبه دیگه این.بدترین سرور بازیها هم حداقل 1 بار مچ میکنه ولی این ....

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
اخه خیلی عجیبه دیگه این.بدترین سرور بازیها هم حداقل 1 بار مچ میکنه ولی این ....
منم دارم همینو میگم.سرورهاش فوق اشغالن.
تازه بعضی از دوستان میگن قبلا بازی رو پولی خریدن دیسک کاملا سرورها درست بوده.منم به این فکر میکنم نکنه چون بازی رو مجانی کردن عمدا گند زدن بهش!
راستی واسم id خودت رو بفرست باهم بازی کنیم

KGIT

کاربر سایت
Dec 2, 2012
19
درود بر شما! برای نابلدان بود.
در اد کردن هم صاحب اختیارید !! منظور اینه *لزوما* نیاز به اد کردن کسی نیست .

• Like
Reactions: ps34

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
برای منم هیچی پیدا نمیکنه
فقط یه بار پیدا کرد که اونم تا خواست بره تو بازی کلاً بازی فریز کرد و مجبور شدم بازیو کلاً ببندم!

دوستان چطور میتونم تو این بازیو کسیو اد کنم اصلاً؟
پارتی که میسازم اصلاً نمیشه اد کرد!

Sent from my E6833 using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
درود بر شما! برای نابلدان بود.
در اد کردن هم صاحب اختیارید !! منظور اینه *لزوما* نیاز به اد کردن کسی نیست .
شرمندم.چند وقتیه یکم تند شدم با ملت در صورتی که اصلا ادم بی اعصابی نیستم.فکر کنم به خاطر ماه رمضونه.اگر از دستم ناراحت شدی ببخشید

• Like
Reactions: miliii

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
شرمندم.چند وقتیه یکم تند شدم با ملت در صورتی که اصلا ادم بی اعصابی نیستم.فکر کنم به خاطر ماه رمضونه.اگر از دستم ناراحت شدی ببخشید
با منم تند شدی تو تاپیک گوست ریکان. النظافه من الایمان دوست من، یعنی اخلاق روزه دار مهمتر از روزه ی معده شه

• Like
Reactions: miliii and ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر