Tales from the Borderlands | PC

447px-Tales_from_the_Borderlands_cover_art.jpg

سازنده و ناشر:Telltale

بازی جدید استدیو سازنده بازی های The walking dead و wolf among us.
بازی وقایع بعد از borderlands 2 رو نمایش می دهد و شما در نقش Rhys و Fiona بازی
خواهید کرد.بازی در 5 اپیزود عرضه خواهد شد.

Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
Memory: 3 GB RAM
Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: Direct X 9.0c sound device

Additional Notes: Not Recommended for Intel integrated graphics

تاپیک تصاویر:
http://forum.bazicenter.com/thread88386/

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
دوست عزیز این Update 4 خیلی سخت گیر میاد فقط یا لینک هاش اکسپایر شده یا لینک های ضعیف میده خودت جایی میشناسی که از اونجا دانلود کنم؟
اره منم همین مشکلو داشتم وسطش گیر میکنه برا 3dm...لطفا اگه کسی تونست اپدیتی پیدا کنه که مشکلو درست کنه اینجا بزاره.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اره منم همین مشکلو داشتم وسطش گیر میکنه برا 3dm...لطفا اگه کسی تونست اپدیتی پیدا کنه که مشکلو درست کنه اینجا بزاره.
من از اینجا دانلود کردم سمت راستی که زده 41 مگ بعد محتویاتش رو منتقل کردم بعد اپیزود سوم رو منتقل کردم بعد بازی رو با فایل Borderlands.exe که از فایل اپیزود 3 منتقل کرده بودم به پوشه اصلی اجرا کردم درست شد
احتمالا شما هم کارت با همین روش راه بیوفته
تا اینجا بهترین اپیزود بود به نظرم

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
چقدر فوق العادست Tales
۴ تا اپیزود یکی از یکی بهتر. این اپیزود واقعا عالی بود، هم لحظه های درام ناراحت کننده داشت، هم لحظه های فوق خنده دار. حدود یک ساعت و نیم بود این اپیزود، اما اصلا گذشت زمانو احساس نمی کنید از بس تک تک لحظه های بازی پر هیجان و جذابن
خلاصه اینکه بهترین عنوان telltaleه، ابدا از دستش ندید

تلتیل رو بخاطر اسکوتر هیچ وقت نمی بخشم.

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
چقدر فوق العادست Tales
۴ تا اپیزود یکی از یکی بهتر. این اپیزود واقعا عالی بود، هم لحظه های درام ناراحت کننده داشت، هم لحظه های فوق خنده دار. حدود یک ساعت و نیم بود این اپیزود، اما اصلا گذشت زمانو احساس نمی کنید از بس تک تک لحظه های بازی پر هیجان و جذابن
خلاصه اینکه بهترین عنوان telltaleه، ابدا از دستش ندید

تلتیل رو بخاطر اسکوتر هیچ وقت نمی بخشم.

یعنی الان اگه بخوان borderlands بعدی رو بسازن اسکوتر دیگه نیست ؟ :(
فکر نمیکردم Gearbox یکی از شخصیتهای اصلی بازیش رو توی Tales بکشه .

ولی واقعا این hyperion ای ها یک تخته شون کمه . یک تخته که هیچ کلا بالاخونه و پایین خونه و همه رو دادن اجاره :d

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
یعنی الان اگه بخوان borderlands بعدی رو بسازن اسکوتر دیگه نیست ؟ :(
فکر نمیکردم Gearbox یکی از شخصیتهای اصلی بازیش رو توی Tales بکشه .

ولی واقعا این hyperion ای ها یک تخته شون کمه . یک تخته که هیچ کلا بالاخونه و پایین خونه و همه رو دادن اجاره :d
نمی دونم والا! طبق اون چیزی که نشون دادن که باید صد در صد مرده باشه :( اما شاید به طرز عجیبی دوباره زندش کنن، البته امیدوارم این کارو نکنن. درسته که خودم خیلی از اسکوتر خوشم می یاد اما به نظرم جالب نیسه بیان زندش کنن
سوالایی که تو اپیزود بعد باید بهش جواب بدن زیاده! منم خیلی ادم صبوریم :d امیدوارم دیگه مثل سه تا اپیزود اول نشه که فاصله بین هر کدوم از دو ماه بیشتر بود! این Athena و Vault hunter های BL2 رو هم ای کاش یه جور نشون بدن، مثلا اخر Dragon keep رو بچسبونن به اپیزود 5 :d
و این که امیدوارم ای کاش این تنها فصل Tales from the borderlands نباشه :( هر فصل یه داستان جدید، این طوری خیلی خوب می شه

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
نمی دونم والا! طبق اون چیزی که نشون دادن که باید صد در صد مرده باشه :( اما شاید به طرز عجیبی دوباره زندش کنن، البته امیدوارم این کارو نکنن. درسته که خودم خیلی از اسکوتر خوشم می یاد اما به نظرم جالب نیسه بیان زندش کنن
سوالایی که تو اپیزود بعد باید بهش جواب بدن زیاده! منم خیلی ادم صبوریم :d امیدوارم دیگه مثل سه تا اپیزود اول نشه که فاصله بین هر کدوم از دو ماه بیشتر بود! این Athena و Vault hunter های BL2 رو هم ای کاش یه جور نشون بدن، مثلا اخر Dragon keep رو بچسبونن به اپیزود 5 :d
و این که امیدوارم ای کاش این تنها فصل Tales from the borderlands نباشه :( هر فصل یه داستان جدید، این طوری خیلی خوب می شه

قطعا اخر این فصل تازه معلوم میشه داستان چیه و فکر کنم فصل بعدی هم هست که دیگه به عنوان فلش بک نباشه و اون شخصیت ماسک دار معلوم بشه کیه و چه کار داره با ریس و فیونا .

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
قسمت اخرم که چند روز پیش اومد و فعلا اینجا خبری نیست.
فقط تو اسپیولر یه نکته ای رو میگم برای دیدن یکی از محبوب ترین(البته فکر کنم برا همه محبوب ترین باشه:D) شخصیت های سری بردرلندز.
خب شخصیتی که گفتم کسی نیست جز ربات معروف این سری یعنی CL4P که احتمال خیلی زیاد خیلی هاتون تو بازی نخواهید دیدش مثل خود من. اخرای قسمت پنج شما باید یه گروه برای رفتن به vault و مبارزه با نگهبانش انتخاب کنید. تو اینجا بر اساس انتخاباتون تو بازی یه سری شخصیت ها رو می تونید انتخاب کنید. حالا اگه انتخاباتون تو بازی طوری بوده باشه که سه نفر نتونید انتخاب کنید، CL4P به گروهتون اضافه می شه. من برا خودم همونطور که گفتم این اتفاق نیفتاد و برا یکی از دوستام اتفاق افتاد که قراره سیوش رو برام بفرسته. هر وقت فرستاد اینجا براتون می زارم.

jupiter@drop

کاربر سایت
Sep 29, 2014
95
نام
حمید
این قسمت یک پایان با شکوه واسه این سری بود به تمام سوالهای قسمتهای قبل به طور کامل پاسخ داد بازی پایانش یجوریه که ساختن دنباله لازم نیست ولی اگه ساخته بشه با آغوش باز ازش استقبال میشه،براحتی میشه داستان دو شخصیت رو تو borderlands 3 ادامه بدن.
برا گرفتن claptrap بالا دوستمون یه راه گفت دو راه دیگه هم داره یکی این که تو اپیزود 1 فلیکس رو از مرگ نجات بدی بعد تو گروهت در آخر بازی انتخابش کنی راه دیگه هم است هر چی پول از ابتدا با فیونا جمع کردین استفاده نکنین تا تو صفحه انتخاب همراها گزینه استخدام والت هانتر رو بزنین.
یکی از شخصیتا دیگه که ممکن از دست بره و محبوبه زیرو است که راه، راحت به خدمت گرفتنش اینه که هرکی ازت پرسید کی هستی گزینه والت هانتر رو انتخاب کنید.تو اپیزود های قبلی
دوستان هر کی بازی رو تموم کرده باید درمورد پایان بازی بحث کنیم که سرنوشت دو شخصیت اصلی چی میشه.
من که منتظرم نسخه سه بازی معرفی بشه بعد فیونا جزوه والت هانترها باشه ریز هم بعنوان رئیس اطلس دشمن اصلی بازی میدنم هندیه ولی کشتن ریز توسط فیونا چه حالی میده
من زمان معرفی بازی فکر میکردم یه نسخه فرعی از این سریه که بازی کردن یا نکردنش رو تجربه شماره 3،اگه معرفی شه، تاثیری نداره ولی اشتباه میکردم
مرگ scooter یکی از شخصیتهای محبوبه شماره دو نابود شدنه helios توسط ریز واز بین رفتن hyperion و تشکیل گروهی جدید از افراد ساکنش که بجا جک،ریز رو می پرستن و از همه مهمتر باز کرون دره والتی که اجازه سفر به کره و کهکشان های دیگه رو میده همونطور که تو پابان شماره دو بازی دیدیم والتهای دیگه ای تو سیارات دیگه هم است ،که امکان سفر بینشون رو میده،اینطوری میشه تمام والت هانتر های تمامه سیارات رو واسه نبردی که در نسخه قبل وعدش رو داده بودن جمع کرد.

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
این قسمت یک پایان با شکوه واسه این سری بود به تمام سوالهای قسمتهای قبل به طور کامل پاسخ داد بازی پایانش یجوریه که ساختن دنباله لازم نیست ولی اگه ساخته بشه با آغوش باز ازش استقبال میشه،براحتی میشه داستان دو شخصیت رو تو borderlands 3 ادامه بدن.
برا گرفتن claptrap بالا دوستمون یه راه گفت دو راه دیگه هم داره یکی این که تو اپیزود 1 فلیکس رو از مرگ نجات بدی بعد تو گروهت در آخر بازی انتخابش کنی راه دیگه هم است هر چی پول از ابتدا با فیونا جمع کردین استفاده نکنین تا تو صفحه انتخاب همراها گزینه استخدام والت هانتر رو بزنین.
یکی از شخصیتا دیگه که ممکن از دست بره و محبوبه زیرو است که راه، راحت به خدمت گرفتنش اینه که هرکی ازت پرسید کی هستی گزینه والت هانتر رو انتخاب کنید.تو اپیزود های قبلی
دوستان هر کی بازی رو تموم کرده باید درمورد پایان بازی بحث کنیم که سرنوشت دو شخصیت اصلی چی میشه.
من که منتظرم نسخه سه بازی معرفی بشه بعد فیونا جزوه والت هانترها باشه ریز هم بعنوان رئیس اطلس دشمن اصلی بازی میدنم هندیه ولی کشتن ریز توسط فیونا چه حالی میده
من زمان معرفی بازی فکر میکردم یه نسخه فرعی از این سریه که بازی کردن یا نکردنش رو تجربه شماره 3،اگه معرفی شه، تاثیری نداره ولی اشتباه میکردم
مرگ scooter یکی از شخصیتهای محبوبه شماره دو نابود شدنه helios توسط ریز واز بین رفتن hyperion و تشکیل گروهی جدید از افراد ساکنش که بجا جک،ریز رو می پرستن و از همه مهمتر باز کرون دره والتی که اجازه سفر به کره و کهکشان های دیگه رو میده همونطور که تو پابان شماره دو بازی دیدیم والتهای دیگه ای تو سیارات دیگه هم است ،که امکان سفر بینشون رو میده،اینطوری میشه تمام والت هانتر های تمامه سیارات رو واسه نبردی که در نسخه قبل وعدش رو داده بودن جمع کرد.
منم خیلی با این قسمت حال کردم مخصوصا با شوخی هاش که بعضا تو جدی ترین و درام ترین لحظه ها هم همچنان با یه دیالوگ یا یه اتفاق جو رو کاملا عوض می کرد.
اینکه گفتید می تونن ادامش رو نسازن باهاتون موافقم اما منم مثل شما خیلی دوست دارم ادامش ساخته بشه هم بفهمیم که آخرش دقیقا چه اتفاقی افتاد و همچنین اگه AI جک رو نابود نکنیم چه اتفاقی می افته.یعنی میشه دوباره جک رو ببینیم؟!
برا گرفتن کلپ ترپ هم حرفا شما تایید میشه. کلا این انتخاب گروه و بعد هم مبارزه خیلی چسبید.و ارزش تکرار قسمت آخر رو فقط برا همون تیکه و انتخاب گروه های مختلف بیشتر کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر