Tales from the Borderlands | PC

447px-Tales_from_the_Borderlands_cover_art.jpg

سازنده و ناشر:Telltale

بازی جدید استدیو سازنده بازی های The walking dead و wolf among us.
بازی وقایع بعد از borderlands 2 رو نمایش می دهد و شما در نقش Rhys و Fiona بازی
خواهید کرد.بازی در 5 اپیزود عرضه خواهد شد.

Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
Memory: 3 GB RAM
Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: Direct X 9.0c sound device

Additional Notes: Not Recommended for Intel integrated graphics

تاپیک تصاویر:
http://forum.bazicenter.com/thread88386/

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
من تا به حال نه واكينگ دد رو بازي كردم نه ولف رو
ولي از اونجايي كه خيلي بوردر دوست دارم و پلتفرمم ايكس باكسه ميخوام اگه ميشه يه توضيحي در مورد گيمپلي اين بازي بديد كه بدونم چجوري هست (اف پي اس كه نيستش؟)
ان شا الله بريم براي دانلود

Sent from my iPhone using Tapatalk
در تایید حرف دوستمون.
اگه زبانت نسبتا اوکیه و سریال و فیلم بین هستی. حتما بازی کن. کلا یه نوع سریال پیشرفته هستش که لذتش بیشتر از خود سریال دیدنه.
اگه دو مورد بالا رو داری تست کن حتما. کلا اینطور نیست که 5 دقیقه بازی کنی و عاشق سبک بازی بشی. باید حداقل یه نیم ساعتی بری جلو تا کمکم به سبکش عادت کنی و درگیر داستان بشی. همچین درگیر داستان و شخصیت ها میکندت که فقط میخوای سریع اپیزود بعدی رو بازی کنی.:d
واکینگ دد رو هم حتما بازی کن، الکی بهترین بازی سال نشده بوده :d (اگه سریالش رو داری می بینی که حتما حتما بازی کن)

Dracu Wilhelm

کاربر سایت
Dec 26, 2014
15
کسی میدونه چطور صفحه Your Choices رو میشه دید؟ نصف لذت بازی رو پروندن نامردا. :|

ولی از نقش اول خیلی خوشم اومد. نسبت به Bigby که خیلی cool و جدی بود. این سوتی میده و دستوپاچلفتی بازی درمیاره! اینطوری بهتره.
درباره نقش اولِ female هم که فقط میتونم بگم: :x:d

در مورد مردن ابلهانه سردسته جیبزن ها _ همون پیرمرده_ باید به سازنده ها گفت: زکی! یعنی با اون همه تجربه و مهارت نمیتونست وجود بمب رو پیش بینی کنه؟؟ بگید فقط میخواستم یه جوری حذفش کنیم تا راه برای کاراکترهای جدید تو اپیزود بعدی باز شه.

در ضمن من bullet رو تا آخرین لحظه save کردم و خیلی دراماتیک آخرش گوله ای که بهم داده بود رو به خودش شلیک کردم! :>

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
م الان اپيزود يكو بازي كردم! با بوردرلنز اشنا نبودم ولي عالي بود! منتظر اپيزود بعديم! چرا هيچ خبري ازش نيس؟؟ got قسمت دوش اومد ولي اين نه!!

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
اپیزود اول عالی بود

مطمئنا فن های بردرلندز از جمله خودم شدیدا از باز لذت بردن ، کاراکترهای جدید خیلی خوب شخصیت پردازی شدن تو همین 1 اپیزود که تو راسشون فیونا و ریس بودن

بهترین صحنه های بازی دیدن کاراکترهای نسخه ی قبل بود از جمله زیرو و اون موزه هم عالی بود

این Shade یادمه تو یکی دی ال سی های بردرلندز 2 بود فکر کنم دی ال سی کاپیتان اسکارلت بود ، هر دو بار کوبوندم تو دهنش یک حالی داد :D

زیرو هم که ترکوند تو این قسمت :x دوست دارم بقیه ی کاراکترهای شماره 1 و 2 رو هم ببینم تو اپیزود های بعدی

یه تیکه هم که صدای Mad Moxxi اومد که با زیرو داشت حرف میزد

خدا کنه جک اینبار شخصیت منفی اصلی نباشه و بیاد به ما ملحق شه :D

اینم انتخاب های من :

آخر سر Credits رو ردش کردم و بالا صفحه نوشت :

TellTale Games Will Remember That :D

یعنی عاشقشونم

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اپیزود اول عالی بود
بهترین صحنه های بازی دیدن کاراکترهای نسخه ی قبل بود از جمله زیرو و اون موزه هم عالی بود

زیرو هم که ترکوند تو این قسمت :x دوست دارم بقیه ی کاراکترهای شماره 1 و 2 رو هم ببینم تو اپیزود های بعدی
نوبت Athena و Janeyـه اپیزود بعدی :>
---------------

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
-____-
اعصاب منو خورد کرد این اپیزود :| با این که اپیزود خیلی خوبی بود، ولی هزار تا سوال بی جواب برام گذاشت! حسابی کنفم کرد -_-
اول از همه این که اصلا قضیه این Athena چی بود؟ :| بعد دوباره نفهمیدیم این Gortys project چیه! این Vallory هم شخصیت مهمی ظاهرا که اونم هویتش نامعلومه! چپ و راست سوالای بی جواب داشت این اپیزود:|
کو تا دو ماه دیگه 8-|

آخرین ویرایش:

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
کسی اینجا اینو بازی نمیکنه؟؟؟
جزو بهترین بازی های تل تیله جداقل الان که داره با game of thrones عرضه میشه اونو میزاره تو جیبش خیلی عالیه.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
کسی اینجا اینو بازی نمیکنه؟؟؟
جزو بهترین بازی های تل تیله جداقل الان که داره با game of thrones عرضه میشه اونو میزاره تو جیبش خیلی عالیه.
گویا اپیزود 3 که 3DM منتشر کرده مشکل داره هرجام گشتم نتونستم راه حلی پیدا کنم اتفاقا میخواستم اینجا بپرسم ببینم کسی نتونسته این مشکل کرش شدن بازی رو حل کنه؟

axivxi

کاربر سایت
Dec 7, 2008
79
گویا اپیزود 3 که 3DM منتشر کرده مشکل داره هرجام گشتم نتونستم راه حلی پیدا کنم اتفاقا میخواستم اینجا بپرسم ببینم کسی نتونسته این مشکل کرش شدن بازی رو حل کنه؟

شما قبل از اپیزود 3 این آپدیت رو نصب کنید:
Tales.from.the.Borderlands.Update.4.and.Crack-3DM

و بعدش اپیزود 3 3DM رو نصب کنید درست میشه :
Tales.from.the.Borderlands.Update.5.Incl.EP3.and.Crack-3DM

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
شما قبل از اپیزود 3 این آپدیت رو نصب کنید:
Tales.from.the.Borderlands.Update.4.and.Crack-3DM

و بعدش اپیزود 3 3DM رو نصب کنید درست میشه :
Tales.from.the.Borderlands.Update.5.Incl.EP3.and.Crack-3DM
دوست عزیز این Update 4 خیلی سخت گیر میاد فقط یا لینک هاش اکسپایر شده یا لینک های ضعیف میده خودت جایی میشناسی که از اونجا دانلود کنم؟

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
دوستان من قبلا قسمت اول رو داشتم تموم کرده بودم
الان قسمت دوم و سوم رو باهم نصب کردم
قسمت دوم رو شروع کردم اول اینکه سیو نمیکنه و بعد این که اونجا که به اسمون نگاه میکنن بعد از دیدن handsome jack بازی کرش میکنه باید سیستم ریست بشه
کسی راه حلی داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر