Tales from the Borderlands | PC

447px-Tales_from_the_Borderlands_cover_art.jpg

سازنده و ناشر:Telltale

بازی جدید استدیو سازنده بازی های The walking dead و wolf among us.
بازی وقایع بعد از borderlands 2 رو نمایش می دهد و شما در نقش Rhys و Fiona بازی
خواهید کرد.بازی در 5 اپیزود عرضه خواهد شد.

Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
Memory: 3 GB RAM
Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: Direct X 9.0c sound device

Additional Notes: Not Recommended for Intel integrated graphics

تاپیک تصاویر:
http://forum.bazicenter.com/thread88386/

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من یه کم بازی کردم این یارو Rhys به نظر شخصیت باحالی میاد :D امتیازاتش که خوب بوده، چند روز دیگه کامل بازی میکنم، ایشالا که مثلا TWD و اینا بهم خوش بگذره :D

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
اپیزود اول رو الان تموم کردم و می تونم بگم عالی بود!حدود 2 ساعت هم طول کشید!
طنزش خیلی خوب بود.گیم پلیش هم جذاب تر از بازی های قبلی telltale ...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
کمک کنید
borderlands رو یکم بیشتر بازی نکردم و خیلی سوال برام پیش اومده
لطفا جواب دهید اسپویل مربوط به این بازی نیست و سوال از borderlands است
1.همه دنبال vault key هستند که از نیروی اون استفاده کنند ولی مثل اینکه vault یه زندانه برا destroyer ،این موضوع که این زندانه تو presequel مشخص میشه چون گفتن این نسخه مربوط به وقایع بعد از borderlands 2 هست ولی هنوز همه دنبال اون کلیدن
2.پاندورا چرا اینقدر بدبختن و عامل این بدبختیا کیه
3.کلا یه توضیح دو خطی بدید از borderlands که به این مربوط میشه ممنون میشم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
اگه borderlands قبلیا رو بازی نکرده باشیم داستان این بازی گنگ میشه ؟
فعلا یه خورده برا من گنگه دارم wikia اونو میخونم تا ازش اطلاعات کسب کنم شاید تو ادامه اطلاعات از قبل بده ولی من یه 20 دقیقه رفتم دیدم خیلی چیزاشو نمیفهمم چون قبلا یکم از شماره دومشو بازی کرده بودم مجبور شدم برم تا بفهمم قضیه چی بوده

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
کمک کنید
borderlands رو یکم بیشتر بازی نکردم و خیلی سوال برام پیش اومده
لطفا جواب دهید اسپویل مربوط به این بازی نیست و سوال از borderlands است
1.همه دنبال vault key هستند که از نیروی اون استفاده کنند ولی مثل اینکه vault یه زندانه برا destroyer ،این موضوع که این زندانه تو presequel مشخص میشه چون گفتن این نسخه مربوط به وقایع بعد از borderlands 2 هست ولی هنوز همه دنبال اون کلیدن
2.پاندورا چرا اینقدر بدبختن و عامل این بدبختیا کیه
3.کلا یه توضیح دو خطی بدید از borderlands که به این مربوط میشه ممنون میشم

ببین مدت ها قبل (شاید میلیون ها سال قبل) قبل از اینکه Atlas وارد پاندورا بشه٬
یه نژداری به نام eridian ها توی پاندورا و کل کهکشان زندگی می کردن. اینا زندان هایی می ساختن و موجودات خطرناک دوران خودشون رو توش زندانی می کردن و نژاد دیگه ای به نام gaurdian مسئول نگهداری از این زندان ها (والت ها) بودن.
سال ها بعد٬
کمپانی اطلس تو یکی از سیاره های کهکشان یه vault پیدا می کنه که توش تکنولوژی این نژاد eridain بوده٬​
اطلاس تو جست و جو برای پیدا کردن بقیه ی valut ها تو یکی از زمستان های پاندورا وارد این سیاره می شه٬ هر سال پاندورا ۱۰ سال زمینی طول می کشه که ۳ سالش تابستان و بقیش رمنستانه. بعد از ساکن شدن اطلاس تو پاندورا خبر همه جا می پیچه و بقیه شرکت ها و خیلی از شکارچی ها برای پیدا کردن والت وارد پندورا می شن. تا اینکه اولین تابستان از راه می رسه٬ همه ی موجودات پاندورا از خواب بیدار می شن و شروع می کنن به شکار آدم هایی که روی پاندورا ساکن شدن. برای همین ساکنین پاندورا مجبور می شن به نقاط مسکونی محدودی مهاجرت کنن. بعد از یه مدتی نیرو های نظامی atlas یعنی crimsone lance وارد پاندورا می شن. با اینکه خود lance یه حالت استبدادی تو پندورا بر قرار می کنه اما به هر حال کمک می کنه ساکنین پندورا جلوی موجودات این سیاره مقاومت کنن.​

تو همین دوران حکومت اطلاس٬
کمپانی dahl برای استخراج مواد معدنی وارد پندورا می شه و با استخراج eridium ثروت عظیمی کسب می کنه. بعد از سال ها که دیگه داهل شیره ی این مواد معدنی رو کشیده٬ اولین کلید والت کشف می شه. پاتریکا تنیس با حمایت داهل وارد پندورا می شه تا روی پیدا کردن والت کار کنه٬ اما خبر کشف کلید والت به اطلس می رسه. اطلس هم نیرو های لنس رو برای گرفتن کلید و پیدا کردن والت به مقر های داهل می فرسته٬ داهل هم که اوضاعش خراب بوده٬ مجبور می شه پندورا رو ترک کنه. ترک داهل موجب می شه معدن ها نصفه نیمه بمونن٬ خیلی از زمین ها نابود بشن و افراد خیلی زیادی بی کار و فقیر بشن.
یکی دیگه از کمپانی ها به نام hyperion هم به دنبال والت به پندوار اومده بوده. اما این شرکت یه برنامه نویس خیلی خاص داشته به نام jack که می خواسته از قدرت های درون والت برای خودش استفاده کنه و با اون ها سلاح بسازه. با نفوذی که جک تو hyperion داشته٬ یه ماهواره به فضا می فرسته که دخترش یعنی انجل تو این ماهواره بوده٬ با استفاده از این ماهوارهٖ٬ انجل تمامی شبکه های ارتباطی پندورا رو زیر نظر خودش داشته. طبق نقشه ی جک٬ انجل با چهار تا والت هانتر تماس می گیره که با سو استفاده از اون ها بتونه والت رو پیدا و تصاحب کنه​
تنیس همچنان روی کلید کار می کنه و متوجه می شه که هر چند هزار سال تو یه روز مشخص، با استقاده از این کلید می شه والت رو باز کرد. تنیس یکی از قطعات کلید رو داشته ولی bandit ها اون قطعه رو ازش می گیرن. بعد ها این کلید به دست lance و رهبرشون steele می افته و اونا موفق می شه والت رو باز کنن. ولی steele توسط موجود زندانی شده توی والت یعنی destroyer کشته می شه و والت هانتر ها هم destroyer رو شکست می دن. جک هم چشم destroyer که یه لیزر عظیم بوده و برای خودش بر می داره و اونو تو پایگاه فضایی helios به عنوان یک سلاح عظیم قرار می ده. هدف از این پایگاه فضایی نظارت جک روی پندورا و ماهش برای پیدا کردن والت ها بوده. بعد ها که روی ماه پندورا یه والت دیگه پیدا می شه، جک چهار تا والت هانتر رو اجیر می کنه تا براش این والت رو پیدا کنن، اما در همین حال یکی از کلنل های سابق داهل، زارپدان، به هلیوس حمله می کنه تا با استفاده از چشم destroyer ماه پندورا رو به قصد نابود کردن همه ی راز های مربوط به والت نابود کنه تا بتونه دنیا رو نجات بده. ۴ تا والت هانتری که جک استخدام کرده به همراه دو تا از والت هانتر ها قبلی، زارپدان رو شکست می دن. جک هم یکی از تکنولوژی های وابسته به gaurdian ها رو پیدا می کنه و به وجود یک ولت دیگه روی پندورا پی می بره. اما والت هانتر های قبلی بهش خیانت می کنن و صورتش رو می سوزونن، جک هم که به خاطر این اتفاقات روانی شده، با اخاذی و کشتن مدیر ها و سهامداران hyperion خودش رپیس این شرکت می شه، و ادعا می کنه که خودش destroyer رو شکست داده. جک با استخراج eridium ثروت عظیمی رو کسب می کنه. بعد ها کلید والت رو از تنیس می گیره و والت جدید رو به قصد کنترل کردن موجود درون اون و کشتن bandit های پندورا باز می می کنه، اما ۴ تا والت هانتر جدید جلوش رو می گیرن و موجود درون والت رو نابود می کنن و به مکان بقیه والت ها تو سراسر کهکشان پی می برن

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
Pre-sequel یه shoot and loot مثل borderlands 1 و borderlands 2 که اگه از اونا خوشت می یاد حتما توصیه می کنم بازی کنی
Tales تو دنیای borderlands اتفاق می افته٬ اما سبک گیم پلیش مثل بقیه بازی های telltale کلیک و اشاره است و تاکید خیلی زیادی روی داستان داره. البته بر خلاف بقیه ی عنوان های telltale این یکی به اندازه ی اون ها تاریک نیست و شوخی های خاص borderlands رو داره که همین جذابش کرده. فقط اگه borderlands های قبلی رو بازی نکردی یکم دچار مشکل می شی تو بازی کردنش. کلا وقتی کالا از tales لذت می بری که با دنیای borderlands و شخصیت هاش اشنا باشی

® John Wick

کاربر سایت
Nov 25, 2014
17
اسپویل آخر اپیزود اول :

چند سکانس آخر جک رو دیدیم. پس یعنی جک دوباره زنده شده ؟ بعد هم که کور رو به هم میچسبونن یه علامت شیلد روی مپ ظاهر میشه منظورش کلید والته اصلیه ؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
قسمت بعدی Athena و janey springs هم میان :d **** YEAH :d. اضافه کردن هولوگرام handsome jack هم فوق العاده می کنه episode بعدی رو :d

کلا بازی خوب و episode خوبی بود، از نظر طنز خوب بود، منتها اون طنز خاص و امضای BL رو نداشت خیلی، ولی باز خوب بود.
این TT جدا باید روی طراحی صحنه های سینماییش کار کنه! دیگه بعضی هاشون فوق العاده بی احساس ان! داری یه انتخاب مهم می گیری ولی اصلا بازی جوش رو بهت القا نمی کنه!

پ.ن: اون یارو drinking guyـه خیلی شبیه به mordecai می زد :d

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من تا به حال نه واكينگ دد رو بازي كردم نه ولف رو
ولي از اونجايي كه خيلي بوردر دوست دارم و پلتفرمم ايكس باكسه ميخوام اگه ميشه يه توضيحي در مورد گيمپلي اين بازي بديد كه بدونم چجوري هست (اف پي اس كه نيستش؟)
ان شا الله بريم براي دانلود

Sent from my iPhone using Tapatalk

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من تا به حال نه واكينگ دد رو بازي كردم نه ولف رو
ولي از اونجايي كه خيلي بوردر دوست دارم و پلتفرمم ايكس باكسه ميخوام اگه ميشه يه توضيحي در مورد گيمپلي اين بازي بديد كه بدونم چجوري هست (اف پي اس كه نيستش؟)
ان شا الله بريم براي دانلود

Sent from my iPhone using Tapatalk

بازی ادونچر اشاره و کلیک هست یجورایی. اصلا ربطی به گیم پلی بوردرلنزهایی که بازی کردی نداره فقط محیطش با اونا یکی هست همین!

دیالوگ زیاد داره و بیشتر شبیه یه سریال تعاملی هست نهایت کاری که باید بکنی فشار دادن یک دکمه هست. شاید بیش 60 درصد بازی رو هم بشه با یک دست بازی کرد (کاملا جدی).

کلا این تعریفهایی که میشنوی فقط بخاطر داستان و روایت و اتمسفر جالبشون هست.حالا اگر خوشت میاد بگیرش:d
شخصیت انجل هم توش هست؟
biggrin1.gif

هر چند وقت یه بار اپیزود هاش میان؟
biggrin1.gif
نع!

اپیزودها هم تقریبا ماهانه میان

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بازی ادونچر اشاره و کلیک هست یجورایی. اصلا ربطی به گیم پلی بوردرلنزهایی که بازی کردی نداره فقط محیطش با اونا یکی هست همین!

دیالوگ زیاد داره و بیشتر شبیه یه سریال تعاملی هست نهایت کاری که باید بکنی فشار دادن یک دکمه هست. شاید بیش 60 درصد بازی رو هم بشه با یک دست بازی کرد (کاملا جدی).

کلا این تعریفهایی که میشنوی فقط بخاطر داستان و روایت و اتمسفر جالبشون هست.حالا اگر خوشت میاد بگیرش:d
شخصیت انجل هم توش هست؟ :D
هر چند وقت یه بار اپیزود هاش میان؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر