Multi Platform Dark Souls II: Scholar Of The First Sin

zz28gvnfbv2y36euyd7x.jpg

تاریخ عرضه : اروپا 2 اپریل
امریکای شمالی هم 7 اپریل

Namco Bandai امروز اعلام کرد Dark Souls II : Scholars of the first sins ساله اینده هفتم April برای PC-Xbox360-Ps3 و همچنین کنسولهای نسل جدید PS4-Xbox One عرضه خواهد شد . لازم به ذکر هست این بازی 2 April نیز برای اروپا عرضه خواهد شد .

طبقه گفته Namco Bandai نسخه نسل بعدی این بازی برای کنسولهای نسل بعد و PC هایی که از DX11 پشتیبانی میکنند در دسترس خواهد بود که شامله بازی Dark Souls 2 به علاوه 3 DLC که پیشتر برای این بازی عرضه شد خواهد بود . همچچنین بازی شامله دشمنان بیشتر و زیاد تر خواهد بود به علاوه مکانهای متفاوت برای دشمنهای بازی به نسبت نسخه پیشین و همچنین افزایش تعداده نفراتی که در انلاین میتوانند بازی کنند. به علاوه بازی نیز از بهبود گرافیکی برخوردار خواهد بود که در عکسهای زیر مشاهده میکنید:

اپدیت جدید :

قابلیت انتقال Save ها از Last gen به next gen وجود ندارن .
Cross-Play وجود نخواهد داشت چون نسخه های جدید سرورهای اختصاصی مربوط به پلتفرمه خودشون رو خواهند داشت .

اپدیت جدید :

محتویات نسخه Scholar Of The First Sin :

1. NPC جدید :

Scholar Of The First Sin
برای توضیح دادن بیشتر داستان طراحی شده

2. Boss جدید :
Aldia, Scholar Of The First Sin

3. New Placements:
Undead Crypt: the first bonfire (Undead Crypt Entrance) is now in front of the stairs, not under them.

4. New Events
Alternative, dark ending (after defeat Aldia).

5. New Items
Agape Ring Absorbs souls in place of its wearer (purchased from straid)

6. New Items Effects
Watchdragon Parma Increases item discovery when equipped

7. Lore Changes:
جهته دارا بودن اطلاعات بیشتر ادیت شدن
by the Scholar of the First Sin Patch.
Chaos Shield
King's Shield
Slumbering Dragon Shield
Slumbering Dragoncrest Ring
Lingering Dragoncrest ring
Soul of the Duke's Dear Freja
Giant Lord Soul
Soul of the Last Giant
Soul of Nashandra
Giant's Kinship
Alonne Captain Set
Alva Set
Archdrake Set
Black witch set
Ironclad Set
Tseldora set
Monastery set
Chaos Set
Varangian Sword
Ruler's Sword
Warped Sword
Arced Sword
Barbed Club
Blacksteel Katana
Chaos Rapier
Giant Warrior Club
Bow of Want
Alonne Greatbow
Archdrake Chime
Chime of Want
Olenford's Staff

تغییرات :
Parameter adjustments for improved game balance.
Augmented item descriptions.
Improved online matchmaking functionality.
تعداده شخصیتهای انلاین به 6 افزایش یافته
بهبودهای گرافیکی
یه سری توضییحات بیشتر
  • Added new character, The Scholar of the First Sin.
  • Additional item description text, such as Majestic Greatsword‎ and Soul of the Rotten.
  • Choosing to enter the Covenant of Champions will now allow enemies to continue to respawn after being defeated and will now cause enemies to inflict more damage to the player.
  • Players will gain access to a new item: The Agape Ring. When players equip the new Agape Ring, souls collected from kills during online play will be absorbed by the ring rather than the player. This allows players to control their online matchmaking experience by limiting their total souls collected.
  • Increased effect of Rusted Coin.
  • The bonfire warp selection screen will now highlight the top three areas where players will have the best chance to connect with other players online.
  • Players on their first play through can now match with players on their 2nd or further play through.
  • Made it so that invading players cannot use items which invite more enemies.
  • NPC conversation text is now displayed more prominently than online notices.
  • Players may now choose to cancel out the effect of the Human Effigy at bonfires.
  • Calibrations no longer saved each time before the title screen.
  • Made it possible to skip the ending sequence the 2nd time through and beyond.
  • Adjusted timing for Licia of Lindeldt to become the player’s enemy.
  • To prevent invasion after defeating area bosses, made the Human Effigy effect function in this situation automatically.
  • In Black Gulch, made it possible to receive Forgotten Key after defeating a Giant when the player has 99 Souls of a Giant.
و همچنین بازی روی 1080 و همچنین 60 فریم اجرا میشه

آخرین ویرایش:

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
تاپيك رو از زير خاك دارم مي كشم بيرون ! اقا سر يكي از باس فايت ها نياز به كمك دارم واسه پيدا كردن پلير چيكار كنم ؟ ايتم هيومن و استفاده كردم ولي نحوه سرچ و پيدا كردن پليرش چه جوريه اين ؟
سلام
پیدا کردن پلیر یه ذره دردسر داره:D
به این صورت که اول باید هیومن افیجی زده باشی که هالو نباشی ولی حواست باشه تو بونفایر افیجی نسوزونده باشی که به هیچ وجه نمیتونی کسیو سامون کنی اگر سوزوندی دیدی نوشته افیجی افکت فعاله غیر فعالش کن
ولی مهمتر از همه سول مموری که داری باید ببینی چنده مثل دارک سه نیست که هرکسی بتونه بیاد کمکت باید سول مموریتون تو یه رنج باشه تا بتونی جوین کسی بدی یا کسی جوین تو بشه یه مقدار پیچیدس
وای اگر بخوای با کسی از رفیقات بری که سول مموریش بهت میخوره باید یه رینگ از گربه تو MAJULA بگیری اسمشو یادم رفته الان که کار همون پسورد تو دارک سه رو میکنه باید اون حلقرو بندازی بعد goddes یکی با رفیقت انتخاب کنی بعدش سوپ استون بکشی
اینم لینکی که سول مموریو قشنگ کارکردشو توضیح داده:
Summon Range Calculator | Dark Souls 2 Wiki
سوالی بود در خدمتم:D

• Like
Reactions: Kiami

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام
پیدا کردن پلیر یه ذره دردسر داره:D
به این صورت که اول باید هیومن افیجی زده باشی که هالو نباشی ولی حواست باشه تو بونفایر افیجی نسوزونده باشی که به هیچ وجه نمیتونی کسیو سامون کنی اگر سوزوندی دیدی نوشته افیجی افکت فعاله غیر فعالش کن
ولی مهمتر از همه سول مموری که داری باید ببینی چنده مثل دارک سه نیست که هرکسی بتونه بیاد کمکت باید سول مموریتون تو یه رنج باشه تا بتونی جوین کسی بدی یا کسی جوین تو بشه یه مقدار پیچیدس
وای اگر بخوای با کسی از رفیقات بری که سول مموریش بهت میخوره باید یه رینگ از گربه تو MAJULA بگیری اسمشو یادم رفته الان که کار همون پسورد تو دارک سه رو میکنه باید اون حلقرو بندازی بعد goddes یکی با رفیقت انتخاب کنی بعدش سوپ استون بکشی
اینم لینکی که سول مموریو قشنگ کارکردشو توضیح داده:
Summon Range Calculator | Dark Souls 2 Wiki
سوالی بود در خدمتم:D
اين هالو بودن از كجا مشخص ميشه ؟ به محض اولين dead بعد از مصرف افيجي دوباره هالو مي شي ؟ يا بعد از چند بار ؟ بعد من دوستي ندارم تو اين بازي مي خوام يه پلير رندوم پيدا كنم واسه اون چيكار كنم ؟

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
اين هالو بودن از كجا مشخص ميشه ؟ به محض اولين dead بعد از مصرف افيجي دوباره هالو مي شي ؟ يا بعد از چند بار ؟ بعد من دوستي ندارم تو اين بازي مي خوام يه پلير رندوم پيدا كنم واسه اون چيكار كنم ؟
قیافت شبیه به زامبی میشه بعد از هر مرگم دوباره هالو میشی اگر بخوای کسیرو سامون کنی باید افیجی مصرف کنی که هالو بودنت از بین بره
نیازی به دوست نیست ولی باید سول مموریت با هر کسی که تو اون منطقه ای که باسشو نزدی سوپ استون کشیده یکی باشه معمولا نزدیک بونفایر یا قبل از باس علامت هاشون ظاهر میشه

• Like
Reactions: Kiami

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
با عرض پوزش بابت بالا آوردن تاپیک :D از بچه های سولز باز اگه کسی احیانا این پست رو دید ممنون میشم که پاسخ بده
تقریبا اواسط بازی هستم الان و مثل اینکه یه npc هست تو بازی که روح باس هایی رو که کشتی میتونی بهش بدی و به جاش سلاح بگیری
خواستم ببینم اولا کجاست اون npc که من پیداش نکردم تا حالا و اینکه ارزشش رو داره که روح ها رو نگهدارم یا بزنمشون بر بدن و خرج لول آپ کنم:D

• Like
Reactions: BARDI YA

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
با عرض پوزش بابت بالا آوردن تاپیک :D از بچه های سولز باز اگه کسی احیانا این پست رو دید ممنون میشم که پاسخ بده
تقریبا اواسط بازی هستم الان و مثل اینکه یه npc هست تو بازی که روح باس هایی رو که کشتی میتونی بهش بدی و به جاش سلاح بگیری
خواستم ببینم اولا کجاست اون npc که من پیداش نکردم تا حالا و اینکه ارزشش رو داره که روح ها رو نگهدارم یا بزنمشون بر بدن و خرج لول آپ کنم:D

سلام...

اگر ذهنم‌ داره درست یاری میده :D
بالای Lost Bastille هست، توی یک سلول زندان بالا مالاها هست. و باید بتونی انسان های سنگی هارو انسان کنی دوباره با یک Branch خاص بود گمونم...

ب Playstyleات بستگی داره ولی من همیشه خرج میکردم و لول آپ...

• Like
Reactions: Milad_HW

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
815
دوستان من DS2 رو فکر کنم بعد ۵۰ درصد اینا فرصت نکردم دیگه ادامه بدم و الان بعد از وقفه ی ۷-۸ ماهه که اومدم سراغش به جز چند تا باس و area دیگه چیزی ازش یادم نیست و نمی دونم باید کجا رو ادامه بدم تا بازی رو کامل کنم! اگه بخوام محیط های قبلی رو بگردم تا راه رو پیدا کنم فکر کنم زیاد طول بکشه برای همین بگید که چه گِلی به سرم بگیرم :D

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
دوستان من DS2 رو فکر کنم بعد ۵۰ درصد اینا فرصت نکردم دیگه ادامه بدم و الان بعد از وقفه ی ۷-۸ ماهه که اومدم سراغش به جز چند تا باس و area دیگه چیزی ازش یادم نیست و نمی دونم باید کجا رو ادامه بدم تا بازی رو کامل کنم! اگه بخوام محیط های قبلی رو بگردم تا راه رو پیدا کنم فکر کنم زیاد طول بکشه برای همین بگید که چه گِلی به سرم بگیرم :D
ترینر بزن one hit kill کن برو جلو

• Like
Reactions: jdepp

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
واکترو های یوتوب رو نگاه کن اونجایی که هستی رو پیدا کن و بقیش ادامشو ببین، در کل بازی به نسبت شماره قبل خیلی خطی تر هست، خطشو پیدا کنی دیگه ادامش واضح میشه.

• Like
Reactions: Rohshen and jdepp

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
815
واکترو های یوتوب رو نگاه کن اونجایی که هستی رو پیدا کن و بقیش ادامشو ببین، در کل بازی به نسبت شماره قبل خیلی خطی تر هست، خطشو پیدا کنی دیگه ادامش واضح میشه.
واکترو یوتوب هم وقت گیره ولی گویا چاره ی دیگه ای نیست. همینکارو می کنم.

• Like
Reactions: majidred2011

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
از جایی که هستی یه عکس بده بگم کجا بری

امیدوارم حافظه یاری بده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر