Multi Platform Dark Souls II: Scholar Of The First Sin

zz28gvnfbv2y36euyd7x.jpg

تاریخ عرضه : اروپا 2 اپریل
امریکای شمالی هم 7 اپریل

Namco Bandai امروز اعلام کرد Dark Souls II : Scholars of the first sins ساله اینده هفتم April برای PC-Xbox360-Ps3 و همچنین کنسولهای نسل جدید PS4-Xbox One عرضه خواهد شد . لازم به ذکر هست این بازی 2 April نیز برای اروپا عرضه خواهد شد .

طبقه گفته Namco Bandai نسخه نسل بعدی این بازی برای کنسولهای نسل بعد و PC هایی که از DX11 پشتیبانی میکنند در دسترس خواهد بود که شامله بازی Dark Souls 2 به علاوه 3 DLC که پیشتر برای این بازی عرضه شد خواهد بود . همچچنین بازی شامله دشمنان بیشتر و زیاد تر خواهد بود به علاوه مکانهای متفاوت برای دشمنهای بازی به نسبت نسخه پیشین و همچنین افزایش تعداده نفراتی که در انلاین میتوانند بازی کنند. به علاوه بازی نیز از بهبود گرافیکی برخوردار خواهد بود که در عکسهای زیر مشاهده میکنید:

اپدیت جدید :

قابلیت انتقال Save ها از Last gen به next gen وجود ندارن .
Cross-Play وجود نخواهد داشت چون نسخه های جدید سرورهای اختصاصی مربوط به پلتفرمه خودشون رو خواهند داشت .

اپدیت جدید :

محتویات نسخه Scholar Of The First Sin :

1. NPC جدید :

Scholar Of The First Sin
برای توضیح دادن بیشتر داستان طراحی شده

2. Boss جدید :
Aldia, Scholar Of The First Sin

3. New Placements:
Undead Crypt: the first bonfire (Undead Crypt Entrance) is now in front of the stairs, not under them.

4. New Events
Alternative, dark ending (after defeat Aldia).

5. New Items
Agape Ring Absorbs souls in place of its wearer (purchased from straid)

6. New Items Effects
Watchdragon Parma Increases item discovery when equipped

7. Lore Changes:
جهته دارا بودن اطلاعات بیشتر ادیت شدن
by the Scholar of the First Sin Patch.
Chaos Shield
King's Shield
Slumbering Dragon Shield
Slumbering Dragoncrest Ring
Lingering Dragoncrest ring
Soul of the Duke's Dear Freja
Giant Lord Soul
Soul of the Last Giant
Soul of Nashandra
Giant's Kinship
Alonne Captain Set
Alva Set
Archdrake Set
Black witch set
Ironclad Set
Tseldora set
Monastery set
Chaos Set
Varangian Sword
Ruler's Sword
Warped Sword
Arced Sword
Barbed Club
Blacksteel Katana
Chaos Rapier
Giant Warrior Club
Bow of Want
Alonne Greatbow
Archdrake Chime
Chime of Want
Olenford's Staff

تغییرات :
Parameter adjustments for improved game balance.
Augmented item descriptions.
Improved online matchmaking functionality.
تعداده شخصیتهای انلاین به 6 افزایش یافته
بهبودهای گرافیکی
یه سری توضییحات بیشتر
  • Added new character, The Scholar of the First Sin.
  • Additional item description text, such as Majestic Greatsword‎ and Soul of the Rotten.
  • Choosing to enter the Covenant of Champions will now allow enemies to continue to respawn after being defeated and will now cause enemies to inflict more damage to the player.
  • Players will gain access to a new item: The Agape Ring. When players equip the new Agape Ring, souls collected from kills during online play will be absorbed by the ring rather than the player. This allows players to control their online matchmaking experience by limiting their total souls collected.
  • Increased effect of Rusted Coin.
  • The bonfire warp selection screen will now highlight the top three areas where players will have the best chance to connect with other players online.
  • Players on their first play through can now match with players on their 2nd or further play through.
  • Made it so that invading players cannot use items which invite more enemies.
  • NPC conversation text is now displayed more prominently than online notices.
  • Players may now choose to cancel out the effect of the Human Effigy at bonfires.
  • Calibrations no longer saved each time before the title screen.
  • Made it possible to skip the ending sequence the 2nd time through and beyond.
  • Adjusted timing for Licia of Lindeldt to become the player’s enemy.
  • To prevent invasion after defeating area bosses, made the Human Effigy effect function in this situation automatically.
  • In Black Gulch, made it possible to receive Forgotten Key after defeating a Giant when the player has 99 Souls of a Giant.
و همچنین بازی روی 1080 و همچنین 60 فریم اجرا میشه

آخرین ویرایش:

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
اين بازي چرا اينجوريه
من بلادبورن و deamon souls رو تموم كردم
اونا اينجوري نبودن
من اصلا تو اين بازي هيچكس رو نميتونم بكشم فقط فرار ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
چقدر این بازی خوبه اصن فکرشو نمیکردم اینقدر بچسبه. موقع تخفیفات سونی خریدمش.
چند وقت شبانه روز فقط دارک سولز 2 بازی میکنم..
هر کی نسخه دوم مثل من تا به حال بازی نکرده در خریدش شک نکنه .
اگه کسی بازیو داره id psn بده co op بزنیم.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
آقا این بازی مدتیه وضع سرورهاش خییییلی افتضاح شده. پلیر رو خیلی راحت پیدا می کنه اما وقتی به هم وصل میشیم اصلا غیر قابل بازیه. شمردم حدود یک دقیقه تاخیر داره. :D
فکر کردم مشکل از نت باشه اما تو بازی های دیگه مشکلی نیست. حتی بلادبورن هم خوبه، پلیر تو‌بلادبورن خیلی کم پیدا میکنه اما وقتی پیدا میکنه وضعیت خوبه. اما دارک سولز هی پلیرپیدا می کنه اما همشون غیر قابل بازی. فکر کنم سرورهاش هوشمند نیستن تو مچ میکینگ. هر کی رو دید وصل میکنه به پینگش توجه نمی کنه!
خدا کنه دارک سولز ۳ اینجوری نباشه. اینم اوایل خوب بود. الان یه مدتیه اینجوری شده.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
داداش نیاز به توضیح نیست شما فقط لول دیزاین بازی رو با DS1 مقایسه کن متوجه منظورم میشی. و صد البته این نظر شخصی بنده هست
اره نسبت به نسخه یک ضعیف تره ولی نه این که داغون باشه.از خیلی از بازی های دیگه بهتره

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام
من نسخه اول این بازی رو که دیدم دوست داشتم تجربش کنم. اما وقتی روی pc نصب کردم بازی رو خیلی از وضعیت گرافیکی بازی (پورت مزخرف) بدم اومد و بیخیال شدم...تازه اصلا rpg باز هم نیستم...
اما بعد از اینکه bloodborne رو روی ps4 تموم کردم خیلی از این سبک خوشم اومد و رفتم ds1 رو نصب کردم و تموم کردم ... واقعا یکی از بهترین بازی هایی بود که تا حالا رفتم..
خلاصه تصمیم گرفتم کل سری رو بازی کنم...
میخواستم بپرسم این نسخه scolars of the first sin که برای ps4 اومده با نسخه pc فرق داره؟ من یه نسخه به همین اسم برای pc دانلود کردم. اگه نسخه ps4 بهتره اونو تهیه کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
سلام
من نسخه اول این بازی رو که دیدم دوست داشتم تجربش کنم. اما وقتی روی pc نصب کردم بازی رو خیلی از وضعیت گرافیکی بازی (پورت مزخرف) بدم اومد و بیخیال شدم...تازه اصلا rpg باز هم نیستم...
اما بعد از اینکه bloodborne رو روی ps4 تموم کردم خیلی از این سبک خوشم اومد و رفتم ds1 رو نصب کردم و تموم کردم ... واقعا یکی از بهترین بازی هایی بود که تا حالا رفتم..
خلاصه تصمیم گرفتم کل سری رو بازی کنم...
میخواستم بپرسم این نسخه scolars of the first sin که برای ps4 اومده با نسخه pc فرق داره؟ من یه نسخه به همین اسم برای pc دانلود کردم. اگه نسخه ps4 بهتره اونو تهیه کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

همین نسخه sotfs برای pc هم عرضه شده و فرق چندانی نداره.اگر هم منظورت فرق این نسخه با نسخه اصلی هست که به پستای اول مراجعه کن.

تکسچرهای بازی واقعا نسبت به نسخه اصلی پیشرفت داشته و lightening هم ی ذره fit تر شده با محیط.

• Like
Reactions: mostafaamiri

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
منو راهنمایی کنید تازه دارم این بازی رو شروع میکنیم و از خیلی شنیدم که
میگن بازی خیلی سخته
من خوده یه ساعتی بازی کردم زود میمیرم مقداری پولی هم که جم میکنم با مردنم از دستش میدم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اين بازي چرا اينجوريه
من بلادبورن و deamon souls رو تموم كردم
اونا اينجوري نبودن
من اصلا تو اين بازي هيچكس رو نميتونم بكشم فقط فرار ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام والله خیلیی اسون تر هستن باس ها و دشمنهاش در مقایسه با دارک سول 3

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تاپيك رو از زير خاك دارم مي كشم بيرون ! اقا سر يكي از باس فايت ها نياز به كمك دارم واسه پيدا كردن پلير چيكار كنم ؟ ايتم هيومن و استفاده كردم ولي نحوه سرچ و پيدا كردن پليرش چه جوريه اين ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر