Multi Platform Dark Souls II: Scholar Of The First Sin

zz28gvnfbv2y36euyd7x.jpg

تاریخ عرضه : اروپا 2 اپریل
امریکای شمالی هم 7 اپریل

Namco Bandai امروز اعلام کرد Dark Souls II : Scholars of the first sins ساله اینده هفتم April برای PC-Xbox360-Ps3 و همچنین کنسولهای نسل جدید PS4-Xbox One عرضه خواهد شد . لازم به ذکر هست این بازی 2 April نیز برای اروپا عرضه خواهد شد .

طبقه گفته Namco Bandai نسخه نسل بعدی این بازی برای کنسولهای نسل بعد و PC هایی که از DX11 پشتیبانی میکنند در دسترس خواهد بود که شامله بازی Dark Souls 2 به علاوه 3 DLC که پیشتر برای این بازی عرضه شد خواهد بود . همچچنین بازی شامله دشمنان بیشتر و زیاد تر خواهد بود به علاوه مکانهای متفاوت برای دشمنهای بازی به نسبت نسخه پیشین و همچنین افزایش تعداده نفراتی که در انلاین میتوانند بازی کنند. به علاوه بازی نیز از بهبود گرافیکی برخوردار خواهد بود که در عکسهای زیر مشاهده میکنید:

اپدیت جدید :

قابلیت انتقال Save ها از Last gen به next gen وجود ندارن .
Cross-Play وجود نخواهد داشت چون نسخه های جدید سرورهای اختصاصی مربوط به پلتفرمه خودشون رو خواهند داشت .

اپدیت جدید :

محتویات نسخه Scholar Of The First Sin :

1. NPC جدید :

Scholar Of The First Sin
برای توضیح دادن بیشتر داستان طراحی شده

2. Boss جدید :
Aldia, Scholar Of The First Sin

3. New Placements:
Undead Crypt: the first bonfire (Undead Crypt Entrance) is now in front of the stairs, not under them.

4. New Events
Alternative, dark ending (after defeat Aldia).

5. New Items
Agape Ring Absorbs souls in place of its wearer (purchased from straid)

6. New Items Effects
Watchdragon Parma Increases item discovery when equipped

7. Lore Changes:
جهته دارا بودن اطلاعات بیشتر ادیت شدن
by the Scholar of the First Sin Patch.
Chaos Shield
King's Shield
Slumbering Dragon Shield
Slumbering Dragoncrest Ring
Lingering Dragoncrest ring
Soul of the Duke's Dear Freja
Giant Lord Soul
Soul of the Last Giant
Soul of Nashandra
Giant's Kinship
Alonne Captain Set
Alva Set
Archdrake Set
Black witch set
Ironclad Set
Tseldora set
Monastery set
Chaos Set
Varangian Sword
Ruler's Sword
Warped Sword
Arced Sword
Barbed Club
Blacksteel Katana
Chaos Rapier
Giant Warrior Club
Bow of Want
Alonne Greatbow
Archdrake Chime
Chime of Want
Olenford's Staff

تغییرات :
Parameter adjustments for improved game balance.
Augmented item descriptions.
Improved online matchmaking functionality.
تعداده شخصیتهای انلاین به 6 افزایش یافته
بهبودهای گرافیکی
یه سری توضییحات بیشتر
  • Added new character, The Scholar of the First Sin.
  • Additional item description text, such as Majestic Greatsword‎ and Soul of the Rotten.
  • Choosing to enter the Covenant of Champions will now allow enemies to continue to respawn after being defeated and will now cause enemies to inflict more damage to the player.
  • Players will gain access to a new item: The Agape Ring. When players equip the new Agape Ring, souls collected from kills during online play will be absorbed by the ring rather than the player. This allows players to control their online matchmaking experience by limiting their total souls collected.
  • Increased effect of Rusted Coin.
  • The bonfire warp selection screen will now highlight the top three areas where players will have the best chance to connect with other players online.
  • Players on their first play through can now match with players on their 2nd or further play through.
  • Made it so that invading players cannot use items which invite more enemies.
  • NPC conversation text is now displayed more prominently than online notices.
  • Players may now choose to cancel out the effect of the Human Effigy at bonfires.
  • Calibrations no longer saved each time before the title screen.
  • Made it possible to skip the ending sequence the 2nd time through and beyond.
  • Adjusted timing for Licia of Lindeldt to become the player’s enemy.
  • To prevent invasion after defeating area bosses, made the Human Effigy effect function in this situation automatically.
  • In Black Gulch, made it possible to receive Forgotten Key after defeating a Giant when the player has 99 Souls of a Giant.
و همچنین بازی روی 1080 و همچنین 60 فریم اجرا میشه

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
ممنون آرمان.
الان یه جای دیگه گیر کردم.داخل قلعه همونجایی که آسانسور هست و یه در که قفل هست.آسانسورم که کار نمیکنه.باس دراگون رایدر رو هم زدم.نمیدونم باید کجا برم.

اگر اشتباه نکنم کنار آسانسور یه پله هست ازش میری بالا یه اهرم هست اونو میکشی آسانسور میاد پایین....

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
اگر اشتباه نکنم کنار آسانسور یه پله هست ازش میری بالا یه اهرم هست اونو میکشی آسانسور میاد پایین....

اهرمی وجود نداره.سربازهای کنار گولم هم هیچکدوم بیدار نمیشن که بکشمشون تا روحشون جذب گولم بشه.این دفعه رو دیگه فکر کنم به باگ برخوردم.60 ساعت بازی کردم برای هیچ:((

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
اهرمی وجود نداره.سربازهای کنار گولم هم هیچکدوم بیدار نمیشن که بکشمشون تا روحشون جذب گولم بشه.این دفعه رو دیگه فکر کنم به باگ برخوردم.60 ساعت بازی کردم برای هیچ:((

اره باگ و فریز بازی هم پیش رو داری بیشترش همینجاست،آپدیت کنی 100% درست میشه

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
اره باگ و فریز بازی هم پیش رو داری بیشترش همینجاست،آپدیت کنی 100% درست میشه

آپدیتم کردم.لعنت بهشون برای بازی ساختنشون.بیشعورا.برای آدمای زیادی این مشکلات پیش اومده.مجبورم dlc هاشو برم شاید بازم آپدیت بده

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا

من اینجارو میگفتم، یه همچنین چیزی اون دور و ور هست....

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این اهرم هستش ولی کارنمیکنه.بالای نردبان هم اصلا اهرمی نیست.

من خیلی وقت پیش بازی کردم کلا دست و پا شکسته یه چیزایی یادم بود :D
این ویدیو Walkthrough همون قسمت هست نگاه کن احتمالا مشکلت حل میشه....

http://www.youtube.com/watch?v=ptJdFbwR2Pk

از اون نرده بون که رفتی بالا یه در آهنی هست، برای پایین آوردن آسانسور باید از اون قسمت بری....

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
من خیلی وقت پیش بازی کردم کلا دست و پا شکسته یه چیزایی یادم بود :D
این ویدیو Walkthrough همون قسمت هست نگاه کن احتمالا مشکلت حل میشه....

http://www.youtube.com/watch?v=ptJdFbwR2Pk

از اون نرده بون که رفتی بالا یه در آهنی هست، برای پایین آوردن آسانسور باید از اون قسمت بری....
میدونم.ولی اون سربازای اهنی واسه من بیدار نمیشن که روحشون جذب گلم شه تا اسانسور رو بکشه بالا:(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بلاخره تمومش کردمّ.عالی بود.بدون شک فوق العاده ترین باس بازی darklurker بود.
اون زمانی که اومده بود خیلی از player ها سره این باس مشکل داشتن . به نظرم تریکش اینکه اصلا از camera lock استفاده نکنه ادم ولی باسش یه تیپی هست که تغریبا همه نوع ضربه از جادو تا range و melee اینا رو میزنه برایه همین به نسبت چالش برانگیزه
Ancient Dragon هم باشه جالبی بود

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
اون زمانی که اومده بود خیلی از player ها سره این باس مشکل داشتن . به نظرم تریکش اینکه اصلا از camera lock استفاده نکنه ادم ولی باسش یه تیپی هست که تغریبا همه نوع ضربه از جادو تا range و melee اینا رو میزنه برایه همین به نسبت چالش برانگیزه
Ancient Dragon هم باشه جالبی بود
Ancient رو با یه روش میشد فوق العاده راحت زد.یعنی اصلا نیاز نبود با خودت ارمور و معجون سلامتی ببری.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Ancient رو با یه روش میشد فوق العاده راحت زد.یعنی اصلا نیاز نبود با خودت ارمور و معجون سلامتی ببری.
روش که داره اره
لول با خنجر سریع میزنی پاش اصلا بلند هم نمیشه. همینطوری پشته سره هم Stunt میشه. لوووووووووول

dlc ها رو رفتی ؟
رو اعصابه Boss هاش D:

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
روش که داره اره
لول با خنجر سریع میزنی پاش اصلا بلند هم نمیشه. همینطوری پشته سره هم Stunt میشه. لوووووووووول

dlc ها رو رفتی ؟
رو اعصابه Boss هاش D:

نه فعلا نرفتم.محیطش افسرده ام کرده فعلا:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر