Persian Cliques GTA Online Crew | دار و دسته ایرانی ها

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان از این به بعد هرکی خواست میتونه یه سلفی بگیره از خودش و بزاره تا به پست اول اضافه بشه ، اطلاعات تکمیلی تو پست اول ذکر شده به همراه نمونه سلفی و آموزش

چند نفر عضو هستند؟

طی حدود 48 ساعت گذشته 24 نفر جوین شدن

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
آقا مصطفی این بازی من ریجن 3 هستش یه اکانت ژاپن هم دارم خب

اگه برم رو اکانت ژاپن و آیدی gta online بزنم و این redemption code استفاده کنم و دوباره برگردم رو اکانت امریکا بازی کنم میشه؟؟؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آقا مصطفی این بازی من ریجن 3 هستش یه اکانت ژاپن هم دارم خب

اگه برم رو اکانت ژاپن و آیدی gta online بزنم و این redemption code استفاده کنم و دوباره برگردم رو اکانت امریکا بازی کنم میشه؟؟؟
نه عزیز نمیشه سیو و کرکتر و ... هر اکانت مال خودشه
سلام منم عضو شدم ولی هنوز نمیدونم قضیه چیه دقیقا الان باید چیکار کنم ؟ :(

آنلاین بازی کنید کار خاصی نباید بکنید این Crew برای مواقعی هست که بخواید دور هم جمع بشیم در زمان های معین

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
[MENTION=65831]WikiVB[/MENTION]
منم عضو شدم . فقط یک مشکلی دارم :(
من اول یدونه کاراکتر زن ساختم خیلی هم شاخ بود :d بعدش به گفته دوستان ممکن بود در آینده مشکل پیش بیاد تصمیم گرفتم که یدونه کاراکتر مرد بسازم و ساختم تموم شد رفت . وارد آنلاین شدم و پک 650 هزار دلار پول انلاین رو دانلود کردم و به حساب بانکی کاراکتر جدیدم وارد شد . الان وقتی جهت پایین روی دی پد رو میگیرم برای سوویچ به بخش آنلاین کاراکتر زنه هست و اون مرده نیست ! الان باید چیکار کنم ؟ :|
یک سوال دیگه . مثلا الان دوستای داخل psn وقتی دارن بازی میکنن میزنه که دارن بازی میکنن میخوای بری جوین شی بهشون یا نه . میخوام بدونم الان من داخل کرو باشم وقتی توی بازی هستم هرکدوم از اعضای کرو آن باشن نشون میده و میتونم روی اونا جوین شم ؟ یا نه باید برم همه رو توی psn ادد کنم ؟ :|

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
@WikiVB
منم عضو شدم . فقط یک مشکلی دارم :(
من اول یدونه کاراکتر زن ساختم خیلی هم شاخ بود :d بعدش به گفته دوستان ممکن بود در آینده مشکل پیش بیاد تصمیم گرفتم که یدونه کاراکتر مرد بسازم و ساختم تموم شد رفت . وارد آنلاین شدم و پک 650 هزار دلار پول انلاین رو دانلود کردم و به حساب بانکی کاراکتر جدیدم وارد شد . الان وقتی جهت پایین روی دی پد رو میگیرم برای سوویچ به بخش آنلاین کاراکتر زنه هست و اون مرده نیست ! الان باید چیکار کنم ؟ :|
یک سوال دیگه . مثلا الان دوستای داخل psn وقتی دارن بازی میکنن میزنه که دارن بازی میکنن میخوای بری جوین شی بهشون یا نه . میخوام بدونم الان من داخل کرو باشم وقتی توی بازی هستم هرکدوم از اعضای کرو آن باشن نشون میده و میتونم روی اونا جوین شم ؟ یا نه باید برم همه رو توی psn ادد کنم ؟ :|
شما پک پول رو دانلود کردید الان رو کرکتر زن لحاظ شده یا کرکتر مرد ؟
من دو کرکتر نساختم تا الان اما گزینه option رو بزنید برید به تب online حتما اونجا تو تنظیمات کرکتر راهی برای دیفالت کردن هست اگر نبود این یعنی خودش به صورت اتوماتیک کرکتری که اول ساخته شده رو پیشفرض میکنه و تنها راهتون حذف کرکتر زن هست
شما تو همون online میتونی بری به تب Crew و اونجا هرکدوم از اعضا آنلاین باشن بهش پیغام بدی یا جوین شی به سادگی
حالا من موندم که کی بهتون گفته کرکتر زن دردسر ساز میشه و دلیلش چی بوده چون من دلیلی برای مشکل ساز بودنش نمیبینم :d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
شما پک پول رو دانلود کردید الان رو کرکتر زن لحاظ شده یا کرکتر مرد ؟
من دو کرکتر نساختم تا الان اما گزینه option رو بزنید برید به تب online حتما اونجا تو تنظیمات کرکتر راهی برای دیفالت کردن هست اگر نبود این یعنی خودش به صورت اتوماتیک کرکتری که اول ساخته شده رو پیشفرض میکنه و تنها راهتون حذف کرکتر زن هست
شما تو همون online میتونی بری به تب Crew و اونجا هرکدوم از اعضا آنلاین باشن بهش پیغام بدی یا جوین شی به سادگی
حالا من موندم که کی بهتون گفته کرکتر زن دردسر ساز میشه و دلیلش چی بوده چون من دلیلی برای مشکل ساز بودنش نمیبینم :d
الان رفته روی کاراکتر مرد . یعنی الان پاک کنم کاراکتر زن رو کاراکتر مرد به صورت دیفالت یا همون پیشفرض درمیاد ؟ اگه آره چجور پاک کنم ؟
والا اون بنده خدا راست میگفت توی یه هاست با رفیقام افتاده بودم دوتا عرب گیر داده بودن بهم هی داد میزد کِـــــــــــلِــــــــر اِکس وون :d حبیبی حبینی =))

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
الان رفته روی کاراکتر مرد . یعنی الان پاک کنم کاراکتر زن رو کاراکتر مرد به صورت دیفالت یا همون پیشفرض درمیاد ؟ اگه آره چجور پاک کنم ؟
والا اون بنده خدا راست میگفت توی یه هاست با رفیقام افتاده بودم دوتا عرب گیر داده بودن بهم هی داد میزد کِـــــــــــلِــــــــر اِکس وون :d حبیبی حبینی =))

آره پاک کنی باید اوکی شه از همون منویی که بهت گفتم برو بخش کرکتر گزینه دلیت داره
شما مقصر خودتی خب عزیزِ من حتما آمار دادی به اون عربا LOL :))

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
من تازه اومدم

من تازه اومدم نمیدونم چی به چیه ؟؟؟ 1 من دستگام ریجن 1 اکانتم ریجن 1 ولی بازی رو ریجن 3 خریدم . مشکلی توآنلاین ندارم ؟؟؟ میدنم از dlc ها نمیتونم استفاده کنم . فقط میخام بدونم با کسی که ریجن 1 یا 2 داره میشه بازی کرد ؟ من وارد میشم 2 تا یا 3تا آدم بیشتر توشون نیست که اصلا من اونا رو تو لیست فرندام ندارم . به گروه هم جوینشدم .

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
من تازه اومدم نمیدونم چی به چیه ؟؟؟ 1 من دستگام ریجن 1 اکانتم ریجن 1 ولی بازی رو ریجن 3 خریدم . مشکلی توآنلاین ندارم ؟؟؟ میدنم از dlc ها نمیتونم استفاده کنم . فقط میخام بدونم با کسی که ریجن 1 یا 2 داره میشه بازی کرد ؟ من وارد میشم 2 تا یا 3تا آدم بیشتر توشون نیست که اصلا من اونا رو تو لیست فرندام ندارم . به گروه هم جوینشدم .

نه هیچ فرقی در بازی نداره تنها فرق ریجن ها همون Dlc ها هست که اونم زیاد مهم نیست .

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
میتونی بازی کنی موردی نیست
من هم عضو شدم
aajn70
رنک 3

توی Team DeathMatch یا Capture می تونیم با هم بازی کنیم؟
بله تو هر ماموریتی میشه با اعضا با هم رفت
بابا من یه بار ندیدم از گروهم یکی بیاد پیشم

شما option رو بزن برو تو تب online و تو منو بخش Crew رو باز کن اگه از اعضا کسی آنلاین بود بهش جوین شو خودت همیشه که نباید کسی پیشمون بیاد خودتونم باید بریم پیش بچه ها درثانی فعلا اعضای Crew کمه و کم پیش میاد چند نفر همزمان آنلاین بشن مخصوصا الان که عده ای هم با آنلاین مشکل دارن کم کم اعضای Crew بیشتر میشه و آنلاین های همزمان زیاد میشه میتونیم به هم جوین شیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر