نحوه اتصال کنترلر اضافی به ایکس باکس

game-spark

کاربر سایت
Jul 25, 2013
14
33730763453699328518.jpg

xbox one این قابلیت رو دارد که تا هشت کنترلر را به طور همزمان ساپورت کند. شما وقتی xbox one خود را تازه خریداری می کنید می بینید که همراه آن فقط یک عدد کنترلر موجود می باشد. مثلا شما می خواهید یک بازی دونفره با دوستان یا خانواده خود انجام دهید و که برای اینکار به حداقل دو دسته نیاز هست و شما مجبورید از بازار یک عدد کنترلر جدا تهیه کنید و بعد تهیه آن می بینید دستگاه کنترلر شما را شناسایی نمی کند و اتصالی با آن برقرار نمی شود. برای اتصال کنترلر اضافی به xbox one سه روش وجود دارد.
نکته(1) : بعد از تهیه کنترلر ، باتری هم باید تهیه کنید و درون کنترلر قرار دهید
نکته(2) : شما باید یکی از سه روش زیرا برای اتصال بین کنترلر و xbox one را انتخاب کنید و لازم نیست هربار این کار را انجام بدید و فقط برای اولین بار فقط باید یکی از روش های زیر را انجام بدید.

روش اول : این روش اتصال به وسیله ی کینکت است که ساده ترین و آسان ترین روش است و من به شما این روش رو پیشنهاد می کنم.
دکمه ایکس باکس را که در عکس زیر مشاهده می کنید زده و چند ثانیه آن را نگه دارید تا چراغ آن روشن شود

az5n1a3i1dyqimngewpy.png

حالا شما باید کنترلر را رو به روی کینکت قرار دهید و دکمه کانکت کنترلر که در عکس زیر مشاهده می کنید را بزنید و بعد از آن می بینید که چراغ کنترلر چند مرتبه به صورت سریع چشمک می زند و بعد چند ثانیه اتصال بین ایکس باکس و کنترلر بر قرار می شود.

49bebux2b1njbkgmtcap.png

روش دوم : این روش رو به افرادی پیشنهاد میکنم که xbox one آنها دارای کینکت نمی باشد.

دکمه ایکس باکس را که در عکس زیر مشاهده می کنید زده و چند ثانیه آن را نگه دارید تا چراغ آن روشن شود

az5n1a3i1dyqimngewpy.png

حال شما باید ایکس باکس را روشن کنید و دکمه bind را بزنید

lov7briv77narp6gdrot.png

بعد شما باید دکمه کانکت کنترلر را به مدت بیست ثانیه نگه دارید که بعد از بیست ثانیه می بینید که چراغ ایکس باکس کنترلر چندین مرتبه به صورت سریع چشمک می زند و بعد از اینکه چراغ ایکس باکس کنترلر ثابت شد اتصال بین کنترلر و دستگاه بر قرار می شود

97f3nh3vw6r359ypxxsp.png

روش سوم : این روش استفده از USB و micro-USB است
در این روش شما نیاز به یک کابلی داردید که یک سر آن USB و سر دیگر آن micro-USB باشد مانند عکس زیر

xsqohfsa27xzdrhsibrx.jpg

حالا شما باید سمتی که USB دارد را به کنسول و سمت micro-USB را به کنترلر وصل کنید. بعد از انجام این کار به صورت اتوماتیک اتصال بین کنترلر و ایکس باکس بر قرار می شود

نویسنده: AliReza Engineer
منبع : p30console.com

این مطلب از سایت ایکس باکس ترجمه شده است و به صورت اختصاصی متعلق به سایت p30console.com است و در صورت کپی کردن مطلب نام نویسنده و منبع رو هم ذکر کنید.
(من فقط کپی کزدم و نام منبع هم ذکر کردم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر