آموزش ندادن مالیات برای خریدهای دیجیتالی از ایکس باکس لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

game-spark

کاربر سایت
Jul 25, 2013
14
این آموزش برای xbox one می باشد.

حتما برای شما پیش اومده که برای خرید یک بازی دیجیتالی مثلا 50 دلاری مبلغی بین 2 تا 5 دلار را به عنوان مالیات باید پرداخت کنید که می شود 52 دلار و شما مجبورید برای این مالیات گیفت کارت 5 یا 10 دلاری بخرید که برای بعضی ها از لحاظ مالی به صرفه نیست. حال روشی وجود دارد که شما می توانید این مالیات را پرداخت نکنید و فقط پول به اندازه خود بازی پرداخت کنید.
برای آموزش خرید بازی های دیجیتالی به لینک زیر مراجعه کنید
آموزش خرید بازی های دیجیتالی برای xbox one

نکته مهم : روشی که من در زیر توضیح میدم کاملا قانونی است و امکان بن شدن اکانت شما وجود ندارد پس خیالتان راحت باشد.

به settings کنسول خود بروید و گزینه ی payment & billing را بزنید.

7qel8imm5tdzrphpfojw.jpg

در این صفحه اگر اولین بار است که وارد شده اید و تا حالا خرید دیجیتالی انجام نداده اید گزینه ی add billing info را بزنید ولی اگر قبلا آدرس و مشخصات خود را وارد کرده اید گزینه change billing address را بزنید تا مشخصات خود را ویرایش کنید.

kl33lpb1axvmlp1savsm.jpg

در اولین صفحه اسم خود را وارد کنید.
نکته : نام شما به صورت پیش فرض همان نام اکانت لایو شما است اگر نیست بهتر است همان نام را انتخاب کنید.

mdyze8pw4ewgvvkl0smd.jpg

در این صفحه نام خانوادگی خود را وارد کنید.
نکته : نام خانوادگی شما به صورت پیش فرض همان نام خانوادگی اکانت لایو شما است اگر هم نیست بهتر است همان نام را انتخاب کنید.

e0a30gcagb05n6b3rv72.jpg

نکته مهم : از اینجا به بعد آموزش، شما باید از آدرس های تقلبی که در پست دوم قرار دارد یکی را انتخاب و مظابق با آن پیش بروید
در این صفحه اولین خط آدرس (first line address) خود را وارد کنید.(در آدرس تقلبی پست دوم نوشته است)

umpdef24eb53lzk7pqig.jpg

در این قسمت دومین خط آدرس ( second line address ) را وارد کنید. (در آدرس تقلبی پست دوم نوشته شده است)

2tukp3su2btdk7sx1b9r.jpg

در این قسمت شهر مورد نظر را وارد کنید. (در آدرس تقلبی پست دوم نوشته شده است)

ufr28wob0rux5ydrizbu.jpg

در این قسمت ایالت مورد نظر را باید انتخاب کنید. ایالت آلاسکا ( Alaska) را انتخاب کنید.

hje9rycywwjkqqzdcgd2.jpg

در این قسمت کد پستی شهر مورد نظر را وارد کنید. (در آدرس تقلبی پست دوم نوشته شده است)

fg8uyabwonqh1mnu9w8z.jpg

در این قسمت شماره تلفن شهر مورد نظر را وارد کنید. (در آدرس تقلبی پست دوم نوشته شده است)

xm7apdlx828etx8d1ex5.jpg

این قسمت ایمیل خود را وارد کنید.
نکته : فرقی نمی کنید ایمیل اکانت لایو باشد یا ایمیل دیگری باشد

3kzu60ygna17y8kj43lg.jpg

حال مراحل ساخت آدرس به پایان رسیده است و شما باید گزینه ی save info را بزنید تا آدرس ذخیره شود

6w49y01ahk3jp7b0vdvd.jpg

خب حالا شما می توانید هر بازی را که خواستید بخرید بدون اون که مالیاتی رو پرداخت کنید.

نویسنده: AliReza Engineer
منبع : p30console.com

این مطلب و تصاویر آن توسط نویسنده این مطلب تهیه شده است و به صورت اختصاصی متعلق به سایت p30console.com است و در صورت کپی کردن مطلب نام نویسنده و منبع رو هم ذکر کنید.
(من فقط گپی کردم. نام منبع رو ذکر کردم. اگر سوالی داشتید در انجمن
p30console.com بپرسید)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر