Telltale's Game of Thrones | PC

به نام یگانه هستی و نیستی

Telltale's Game of Thrones
gameofthrones-590x330.jpg

بازی Telltale's Game of Thrones که یک بازی RPG - Adventure است که گرفته شده از سریال Game of Thrones که از شبکه HBO پخش می شود * , می باشد . Game of Thrones که تا حالا 2 تا بازی فرعی دیگر هم با نام های Game of Thrones - Genesis و Game of Thrones - The Role Playing Game تا حالا موفقیتی که سریال اصلی کسب کرده چه از لحاظ جوایز و چه در جایگاه مناسب نتوانسته خود را نشان بدهد .
داستان :
This new story tells of House Forrester, a noble family from the north of Westeros, loyal to the Starks of Winterfell. Caught up in the events surrounding the War of the Five Kings, they are thrown into a maelstrom of bloody warfare, revenge, intrigue, and horror as they fight to survive while the seven kingdoms tear themselves apart. You will take on the role of different members of the Forrester household, and determine their fate through the choices you make; your actions and decisions will change the story around you.
داستان در مورد House Forrester , یک خانواده اشراف زاده از حومه شمال Westeros می باشد .این داستان در زمانی که جنگ Five Kings در حال وقوع است , اتفاق می افتد . این قبیله در چنین زمانی بیشتر تلاش می کند تا از این جنگ استفاده کند تا خود را از همه لحاظ پیشرفت دهد و کمترین زیان را متحمل شود .

نحوه کنترل بازیکنان و چگونگی شخصیت پردازی در بازی :
بازیکنان بازی را از دید پنج شخصیت مختلف خاندان Forrester دنبال میکنند که هر کدام در نقطه‌ای از وستروس قرار گرفته‌اند و تلاش خواهند کرد خاندان Forrester را در حین وقوع جنگ پنچ پادشاه از نابودی نجات دهند. زمانی که بازیکنان هر کدام از این پنج شخصیت را کنترل میکنند،داستان آن‌ها را در طول بازی با شخصیت‌های پر طرفدار بینندگان سریال رو‌به‌رو میکند.در قسمت اول از این بازی 6 قسمتِ بازیکنان با تیریون لنیستر،سرسی لنیستر،مارجری تایرل و شخصیت منفور سریال یعنی رمزی اسنو رو‌به‌رو خواهند شد.
بازی داستان خاندانی به نام Forrester را در زمانی بین پایان فصل سوم سریال تا شروع فصل پنجم دنبال میکند. خاندانی نجیب زاده که در جنگل‌های Wolfswood در شمال Westeros زندگی میکنند، از پرچم داران خاندان Glover هستند و در تمام مدت داستانی که در سریال دیدیم به خانواده‌ی استارک وفادار بوده‌اند.
ویژگی ها :
• Developed by the creators of the award-winning The Walking Dead – A Telltale Games Series, and The Wolf Among Us
• Meet and interact with characters from HBO’s hit TV show
• Visit King’s Landing, The Wall and other familiar locations
• Feel what it is like to play the Game of Thrones, where you win…or you die
- این بازی به وسیله خالق بازی های The Walking Dead – A Telltale Games Series, The Wolf Among Us درست شده است .
- با بازیگران این نقش ملاقات خواهیم کرد . ( لنستر :d )
- از قصر پادشاه و دیوار بزرگ و برف های جنگل و ... دیدن خواهیم کرد .
- از همه مهمتر وارد دنیای Game of Thrones خواهیم شد . :-s
سیستم مورد نیاز :
  • Minimum:
    • Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
    • Memory: 3 GB RAM
    • Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
    • DirectX: Version 9.0
    • Hard Drive: 3 GB available space
    • Sound Card: Direct X 9.0c sound device
    • Additional Notes: Not Recommended for Intel integrated graphics

این بازی دوم ماه دسامبر برای سیستم های مبتنی بر ویندوز،مک و PS4 عرضه خواهد شد؛ همچنین نسخه‌های مربوط به Xbox 360 و Xbox one روز سوم دسامبر،نسخه iOs چهارم دسامبر و نسخه مربوط به PS3 در روز 9 دسامبر منتشر میشوند.
دانلود تمامی Episode بازی تاکنون
با تشکر از
ASHKAN KING

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
خیلی خوب بود. بعضی جاها واقعا تصمیم گرفتن خیلی سخت بود :D
می خوام اپیزود رو دوباره برم و ببینم میشه جون این بنده خدا Ethan رو نجات داد یا نه! واقعا شوکه شدم

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
خیلی خوب بود. بعضی جاها واقعا تصمیم گرفتن خیلی سخت بود :D
می خوام اپیزود رو دوباره برم و ببینم میشه جون این بنده خدا Ethan رو نجات داد یا نه! واقعا شوکه شدم
برو ولی نمیتونی کاری کنی :(
سریالشو دیدی؟ اگه ندیدی و بازی کردی، میخواستم بدونم کاراکتر رمزی اسنو چقدر برات رقت انگیز بود ؟ :D لامصبا عینه سریال درش آوردن.

® John Wick

کاربر سایت
Nov 25, 2014
17
کرکتر رمزی اسنو خیلی باحاله . به خاطر اون بلایی که سر ثیون گریجوی خائن تو سریال آورد ازش خوشم اومد >:)
حالا باید تو کف بمونیم تا اپیزود بعدی که معلوم نیست کی میاد.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
کرکتر رمزی اسنو خیلی باحاله . به خاطر اون بلایی که سر ثیون گریجوی خائن تو سریال آورد ازش خوشم اومد >:)
حالا باید تو کف بمونیم تا اپیزود بعدی که معلوم نیست کی میاد.

تئون خیانتکار نبود!! میخاست خودشو به پدرش ثابت کنه!! کتابو خونده بوده میفهمیدی چی میگم!!
رمزی کسی بود که به تئون گفت اون دوتا روستاییو بکشه و بگه استارکان!! و اون همون کسی بود که موقع جنگ راب استارک آرامش شمالو به هم زد!!

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
تئون خیانتکار نبود!! میخاست خودشو به پدرش ثابت کنه!! کتابو خونده بوده میفهمیدی چی میگم!!
رمزی کسی بود که به تئون گفت اون دوتا روستاییو بکشه و بگه استارکان!! و اون همون کسی بود که موقع جنگ راب استارک آرامش شمالو به هم زد!!

مسعود جان به خدا فهمیدیم کتابشو خوندی داداشم. خوب بعضیا حال و حوصله کتاب خوندن ندارن مثل خودم.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
مسعود جان به خدا فهمیدیم کتابشو خوندی داداشم. خوب بعضیا حال و حوصله کتاب خوندن ندارن مثل خودم.

خو من چه کنم که شما گمراها به راه راست هدایت نمیشید!!!؟؟:D یه داستان تحریف شده رو دیدید کلی کیف کردین، حالا میگم اگه واقعیتو ببینید چه میکنید!!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
واقعا تل تیل نشون داد فوق العادست. بازی بشدت (بشدت) game of thronesیی بود! بشدت. از ابتدا بگیر تا انتها! پایان بازی حسی داشتم که سر GoT همیشه داشتم. تنفر همراه با علاقه به داستان...بدون هیچ مرزی!

اخرش رفت رو اعصاب... حالم ازش بهم میخورد،میخوره،خواهد خورد!

® John Wick

کاربر سایت
Nov 25, 2014
17

خو من چه کنم که شما گمراها به راه راست هدایت نمیشید!!!؟؟:D یه داستان تحریف شده رو دیدید کلی کیف کردین، حالا میگم اگه واقعیتو ببینید چه میکنید!!

آقا شما خفنی کل داستان رو میدونی:d . ما میخواهیم از داستان تحریف شده به قول تو کیف کنیم problem ؟؟>:)
دیگه یه بچه دو ساله هم سریال و قشنگ دیده باشه متوجه میشه که ثیون گریجوی حالا به هر دلیلی که داشته به راب استارک پشت کرده و خیانت کرده بود
از شما که کتاب خونی بعیده انکار کنی :d

محض اطلاع شما هم عرض کنم فصل پنجم سریال تا حدودی با داستان کتاب فرق خواهد داشت و گفته میشه سریال مسیر خودش میره و انتظار تموم شدن کتابها توسط George R.R. Martin ــو نمیکشه.:)

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دیگه یه بچه دو ساله هم سریال و قشنگ دیده باشه متوجه میشه که ثیون گریجوی حالا به هر دلیلی که داشته به راب استارک پشت کرده و خیانت کرده بود
از شما که کتاب خونی بعیده انکار کنی :d

محض اطلاع شما هم عرض کنم فصل پنجم سریال تا حدودی با داستان کتاب فرق خواهد داشت و گفته میشه سریال مسیر خودش میره و انتظار تموم شدن کتابها توسط George R.R. Martin ــو نمیکشه.:)

الان کار تئونو پیش کار والدر فری و روس بولتون بزار بعد بگو خیانت کرده!!! اصلن در حدی نیس که حتی بگیم بخاطر کارش دوسش نداریم!! چه برسه به ابراز دشمنی که تو پستت مشهود بود!! :D

نه که تا حالا طبق کتاب پیش میرفته!!؟:|

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر