امتیازات Company of Heroes 2: Ardennes Assault

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
KeyArtForBlogSMALLER.png

خوب امتیازات این دنباله COH داره تدریجا میاد.

PC GAMER : 81/100

یکم از قیمت بازی انتقاد کرده ولی در مجموع بازی را با ارزش دونسته.

dvdland

کاربر سایت
May 21, 2006
19
نام
Commando
آخرین ویرایش:

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
یکی از بهترین بازی های استراژِک من خودم قبل از این بازی (Coh2) بازی استراژِک بدم میومد به پیشنهاد دوستم وارد این بازی و این سبک شدم و الان جز بیشترین پلی من محسوب میشه این dlc هم چون فقط کمپین داره اولویتی برای خریدش نیست شما میتونید تا تخفیفات کریسمس صبر کنید تا dlc الان 60 ت نخرید و اون موقع به قیمت مناسب تر تهیه کنید

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
کاملا موافقم باهات.منم از طرفدارای دو اتیشه coh 2 هستم با 880 ساعت گیم پلی.چاره ای نیست انگار باید وایسیم تا کریسمس.
یکی از بهترین بازی های استراژِک من خودم قبل از این بازی (Coh2) بازی استراژِک بدم میومد به پیشنهاد دوستم وارد این بازی و این سبک شدم و الان جز بیشترین پلی من محسوب میشه این dlc هم چون فقط کمپین داره اولویتی برای خریدش نیست شما میتونید تا تخفیفات کریسمس صبر کنید تا dlc الان 60 ت نخرید و اون موقع به قیمت مناسب تر تهیه کنید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
اين بازي شاهكاره ! نسخه هاي قبلي فوق العاده بودن
تنها بازي كه حال و هواي جنگ هاي جهاني رو داره ، نعمتيه كلا

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
دوستان کمپانی باز ایرانی اگر دوست داشتند بنده اد کنند تا به جمع کوچک ما (حدود 10 نفری هستیم ) بیان و با هم بازی کنیم
ایدی استیمم sadra_gamer

Panther180

کاربر سایت
Jan 18, 2010
11
نام
Nerd
من به عظمت ماشین جنگی رایش فقط از طریق این بازی پی بردم! برای فهم تاکتیک ها و ادوات مورد استفاده در جنگ دوم باید صدتا کتاب و ژورنال نظامی میخوندم تا به این شبیه سازی میرسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر