This War of Mine

This-War-of-Mine-PC-COVER.jpg

Metascore : 80

1. Initial release date: 2014
    Developer: 11 bit studios
  2. Publisher : 11 bit studios
Genre :
Action - Adventure - Survival

1. بازی This War of Mine برای PC توسط کمپانی یزرگ Deep Silver منتشر شد. کار طراحی و تولید بازی را استودیوی 11bit Studios برعهده داشته است و این بازی یک بازی سبک اکشن دو بعدی و ماجراجویانه است. شما در این بازی در نقش سربازی نخبه هستید، که باید تنها خودش شهری را که به تصرف دشمن درآمده است، نجات دهید. در بازی این جنگ مال من است شما راه پر خطری در پیش دارید، باید با کمبود آب و غذا دست و پنجه نرم کنید ، برای سلامتی خود دارو تهیه نمایید. جان شما همواره در معرض خطر است و تک تیراندازهایی که در تمام محیط های شهر در کمین شما هستند و هر لحظه ای ممکن است شما را در تیررس خود قرار دهند، پس اول از همه باید کاملا محیط بررسی کنید و مخفی کارانه از جاهای که خطر تک تیراندازها هست عبور کنید. This War of Mine سبک جدیدی از جنگ را در بازی به شما تجربه می نماید و حال و هوای جنگ را در شما به چالش می کشد. بازی از چرخه واقعی روز و شب بهره می برد و شما در تاریکی شب راحت تر می توانید ماموریت هایتان را انجام دهید و در روشنایی روز دائما در خطر مرگ بر اث اصابت گلوله تک تیراندازها هستید و کوچکترین حرکت شما در محیط توسط دشمنان و محاصره کنندگان شهر حس می شود. شما در طول شب باید به جمع آوری غذا ، دارو و تجهیزات مورد نیاز خود بپردازید و در روز هم باید تصمیمات مهمی اتخاد نمایید. بازی درای موسیقی متن بسیار غنی ای است و حوادث بازی الهام گرفته از روزگار جنگ هایی است که برای بشر رخ داده است. حوادث واقعی زندگی ، مدیریت بازماندگان جنگ و کمک به آن ها ، کنترل سرپناه ها و تلاش برای زنده ماندن در محیطی که در و دیوارش بوی جنگ و مرگ را میدهد.
اگر بازیه deadlight و how to survive بازی کرده باشید حتما از این نسخه هم لذت خواهید برد.

Minimum system requirements
- Windows: Windows Vista / 7 / 8,
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
Memory: 2 GB RAM Graphics: Geforce 9600 GS, Radeon HD4000
, Shader Model 3.0, 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Sound Card: DirectX compatible

تصاویر

This-War-of-Mine-(3).jpg
This-War-of-Mine-%285%29.jpg
This-War-of-Mine-%282%29.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
چندساعت گیم پلی داره؟؟
بازی زمان گیم پلی مشخصی نداره..ممکنه یکی 5 ساعت بازی کنه یکی 20 ساعت..
هر بار تعداد روز هایی که جنگ طول می کشه هم فرق میکنه..بین 30 تا 50 روز ممکنه جنگ طول بشه که
زمان گیم پلی هم خوب متغیر میشه.

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
این بازی های آرکید (البته اگه این آرکید بحساب بیاد) اینا معرکه ن :x
تجربه ای ک این بازی ب آدم میده تو هیچ بازی ندیدم!
درسته فضا فضای رازآلود و صامتی هستش با اینحال همین فضا و داستان پردازی سنگینشه ک کمر آدمو میشکنه!
عیناً بازی میاد حقایق بعد از جنگ داخلی رو بیان میکنه ک چقدر یه جنگ ساده داخلی (یا درکل هر جنگی) میتونه خانمانسـوز باشه...
من ک لذت بردم و پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید (با اینکه سر روز 5جم همیشه اعضای خانوادمو از دس میدم :D )

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان چطوری باید اسلحه درست کنم و چطوری ازش استفاده کنم؟

برای ساخت اسلحه اول باید چوب و ابزار لازم برای ساخت میز مربوطش داشته باشید بعد که میز رو ساختید میتونید اسلحه های ساده مثل چاقو بسازید که با کلیک روی دشمنا ازش استفاده میکنه، برای ساخت تفنگ های پیشرفته باید میز رو یه لول ارتقا بدید. در کل برای ساخت تفنگ ها باید یه دونه تفنگ شکسته به همرا اجزای ساخت اسلحه داشته باشید.

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
چه بازیه زیبایی...!! ینی حال کردم وقتی رفتم با یارو مبادله کالا با کالا کنم بعدش رفتم تو خونه ش بهم گفت میخوای ازمون دزدی کنی؟؟ بعد با تیر زد منو کشت:)) بازی بنظر کوچیک میاد ولی بسیار گسترده س..واسه تک تک لحظاتتون باید برنامه ریزی کنید..یه مدت طول میکشه قلق بیاد دستم ولی روی هم رفته یک بازی بسیار درگیر کننده س..!! به همه پیشنهاد میدم بازی کنید.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
فقط اومدم بگم بازی قوق العاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااده است ؛ همین :D

واقعا به کسایی که به این تاپیک سر میزنن و هنوز بازی رو بازی نکردن میگم که بازیش کنید :x :d

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام
دوستان این بازی پایانی هم داره؟
الان حدود روز40 هستم. بازی دیگه افتاده رو قلتک! فک کنم راحت تا چند صد تا روز بتونم برم:d اما انصافا بعد 40 روز دیگه از جذابیت افتاد:(
راستی چطوری میشه یخ رو ذوب کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر