نا امید کننده ترین بازی سال 2014

نا امید کننده ترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    150

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
در نظر سنجی نام wwe 2k15 خالی هست.این بازی به قدری بد بود که از همین الان نسخه ی بعدی رو ببرم زیر سوال.
فرض کنید.بازی رو برام پست کردن و کلا 1 ربع هم تو دستگاهم بیشتر نبود و فروختمش.منی که کنسول رو به عشق کشتی کچ خریدم

آخرین ویرایش:

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
به نظر من

Pro Evolution Soccer 2015 :|

نمره ها و نقد های خوبی دریافت کرد ولی از نظر من یکی از بدترین pes های دوران بود!

Road Not Taken
:|
کلا تمام بازی های PlayStation Plus free games در سال 2014 به جز چند مورد جزئی! :|

Arash_gh38

کاربر سایت
Feb 21, 2015
9
نام
خودت حدس بزن!؟
بونیتی که فقط باگ بود یعنی دقیقا میتونید باگ رو با یونیتی تعریف کنید!
sims4 هم خیلی نا امید کننده بود!

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
منی که از سال 98 فیفا بازی می کردم تنها فیفا که بازی نکردم 15 بود...خونه رفیقم 10-15 دست زدم...حالم بد شد
دستینی هم رتبه بعدی

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
بي شك watch dogs يعني بازي اشغال تر از اين نديده بودم گرافيك چرت و محيط خشك و فيزيك ماشين كه شايد اصلا وجود نداشت و گيم پلي تكراري و حال به هم زن يعني من جايي نشده كه از اين بازي بد نگم واقعا نا اميد كننده
.
.
.
به امضام نگاه نكنيد كمبود سوژه داشتم مجبور شدم اينو بنويسم

:d​

nikan81

کاربر سایت
May 6, 2015
32
از نظر شما کدوم بازی نا امید کننده ترین بازی سال 2014 تا اینجا هست؟در صورتی که مورد دیگه ای به نظرتون اومد ، در پست خود مطرح کنید.
اخه خداییش چرا به watch dogs رای دادید؟
کسانی که به watch dogs رای دادند حتما تا حالا theif رو بازی نکردند که ببینند آشغاله

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
واچ داگ ..زمین تا اسمان با e3فرق داشت
شیطان درون هم اصلا در حد کارهای استاد میکامی نبود فک کنم علت اصلیشم انجین بازی بود که خیلی دست تیم بازی سازی رو محدود کرده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر