نا امید کننده ترین بازی سال 2014

نا امید کننده ترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    150

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
از نظر شما کدوم بازی نا امید کننده ترین بازی سال 2014 تا اینجا هست؟در صورتی که مورد دیگه ای به نظرتون اومد ، در پست خود مطرح کنید.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
از نظر شما کدوم بازی نا امید کننده ترین بازی سال 2014 تا اینجا هست؟در صورتی که مورد دیگه ای به نظرتون اومد ، در پست خود مطرح کنید.
هنوز نه ولی قراره بشه
cenaWWE.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امسال سال ناامیدی بود. سالی که همه فاکتور های عالیش تاخیر خوردن و باقیمانده ها از دم شکست!

نا امیدکننده ترین بازی قطعا destiny بود که متاش بالای 90/92 بود در پیشبینی هام و تعاریف همه ولی یک متای زرد شد!
ac:unity عنوانی بود اگه یک عنوان جدید میدیدیش و به تنهایی ندای یک بازی شاهکار رو میداشت ولی این هم ضعیف عمل کرد! همش هم بخاطر ضعف های تکنیکی!
واچداگز هم نا امید کننده بود. عنوانی که دعوا سر این و gta بود و این بازی یک بازی عالی بود فقط! هایپ باعث شد درجه ناامید کننده بودن بازی بشدت بره بالا
.
با نگاه به عناوین بالا قطعا بزرگترین دلیل نا امید کننده بودنشون "هایپ" بیشمارشون بود!

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
من به wd راي دادم چون واقعا تنها بازي اي بود كه كم تر از ده دقيه باهاش بازي كردم.بهش از ده ، 4 ميدم چون واقعا محيطش خشك بود.فقط هك كردنش كل شهر حال ميداد كه اونم بعد يه مدت بي مزه ميشد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من با توجه به سازنده به دستنی رای دادم سازنده بزرگترین فرانچایز شوتر تاریخ میاد همچین بازی Fail میده خیلی ستم هست نسبت به باقی سازنده ها .
Alien Isolation این بازی واقعا عالی بودش چرا تو این لیست حضور داره ؟ نسخه های قبلی این بازی ببینید چی بودن این نسخه چیشده و در کل عالی بودش انتظارات هم در همین حد بودش

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
فکر میکنم با توجه به همه فاکتورها بشه لقب نا امید کننده ترین بازی سال رو به Driveclub داد. یکسال تأخیر، مشکل در بخش آنلاین که قرار بود اساس و ایده کلی بازی باشه، پرفکت نبودن گرافیک (که خیلیها رو دیدم راجبش حرف زدن)، محتوای نه چندان زیاد و در نهایت عرضه نشدن نسخه فری PS+ (که فکر کنم هنوز هم عرضه نشده). شاید افراد زیادی انتظارشون از این بازی بالا نبوده باشه (که خب البته تعدادشون کم هم نبوده) اما باز هم یک پکیج کامل از شرایط مورد نیاز برای بدست آوردن این مقام رو در اختیار داره.

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
امسال کلا ناامیدی بود:| از دستینی بگیر تا wwe2k15 واقعا انتظار ها از امسال خیلی بالاتر بود همینطور بازی های زیادی تاخیر خوردن:( به نظر از همه بدتر درایو بود:| چون از یک بازی انحصاری اونم تازه برای سونی انتظار خیلی بیشتر بود. بعدش به نظرم واچ داگز اونقدر نا امید کننده نبود:|

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بجز Watch Dogs هیچ کدوم اینا برای من ناامید کننده نبودن :-s
Thief رو که بازی نکردم ولی AC Unity , Castlevnia LoS 2 و The Evil Within برعکس نمراتشون خیلی بهتر از حد انتظارم بودن :bighug:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من assasins رو بازی نکردم ولی میدونم که اوضاعش خیلی خراب بوده
تو بازیهای که بازی کردم watch dogs اصلا به مذاقم خوش نیومد ، بازی ای که مثلا قرار بود رقیب gta باشه ولی این کجا و اون کجا
گیم پلیش به شدت خشک و کسالت آور بود و بازی بعد 1 2 ساعت واقعا چیز جدیدی نداشت که ارائه بده

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
نامید کننده ها

نمراتی که بین 5 یا 6 هستند، به نظرم نامید ظاهر شدند.

Thief 5/10
Murdered : Soul Suspect 5.5/10
The Evil Within 6.5/10
Assassins Creed III : Liberation 6.5/10

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
من از اولشم به AC و Watchdogs امید نداشتم که حالا بخوان فیل بشن :d
اما Castlevania حسابی ضد حال شد. قست اول به شدت خوش ساخت و شیک بود. واقعا بازی با کلاسی داده بودن. این دومیه خیلی بد بود
Alien هم نمیدونم چرا اینجاس! دقیقا مصداق سورپرایز سال بود

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
این Evil Within هم نا امید کننده ترین بود هم بدترین بازی چند سال اخیر :d یعنی این بازی به قدری بد بود که نمیدونم چطور Bethesda اومده ناشر این شده, دریغ از یه نکته ی مثبت تو این بازی. توی چند سال اخیر بازی به این بی کیفیتی و ضعیفی بازی نکردم, حتی بازیایی مثل Alpha Protocol چند تا نکته ی مثبت توشون بود ولی این فاجعه ی قرن از کنترل ضعیف و گرافیک شرم آورش گرفته تا داستان فوق العاده مضحکش هیچ نکته ی مثبتی واسه گیمر باقی نمیذاشت که دلشو خوش کنه. 8-| فقط میتونم به دوستانی که نخریدن بازی رو و فن میکامی نیستن و قصد خرید بازی رو دارن بگم تمام تریلرا و تبلیغا رو فراموش کنین, بازی حتی 1% ارزش خرید نداره, برید Ryse و Knack بخرید در مقابل این Best Game Ever حساب میشن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر