Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,329
نام
امیرعلی
ما با جمعی از دوستان بتا رو ترکوندیم و همه قصد پیش خرید داریم فقط یه سوال از دوستانی که بیشتر با بتل نت تجربه دارن: نسخه روسی ریجن لاک هست؟ زبانش روسی هست یا سروراش فرق دارن؟

45375146270861537021_Overwatch%202016-05-07%2018-25-09-05.png

• Like
Reactions: shayan_boss

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ما با جمعی از دوستان بتا رو ترکوندیم و همه قصد پیش خرید داریم فقط یه سوال از دوستانی که بیشتر با بتل نت تجربه دارن: نسخه روسی ریجن لاک هست؟ زبانش روسی هست یا سروراش فرق دارن؟
از نظر زبان نمی دونم ولی طبق این با اروپا یکیه سرور هاش. قیمتش ارزون تره مگه؟

Europe for players in the European Union, Eastern Europe, Russia, Africa, and the Middle East.

از نظر زبان نمی دونم ولی طبق این با اروپا یکیه سرور هاش. قیمتش ارزون تره مگه؟ من ندیدم تو سایت های cdkey ورژن روسیه ای داشته باشن.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,329
نام
امیرعلی
بله چون اونا هم میدونن فرقی نداره نسخه روسی رو به اسم eu میدن ! هنوز استانداردش نیست واسه پیش خرید فقط origins edition هست.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
بعده 2 روز بازی!!
بازی الا یجورایی خسته کنند میشه قشنگ تیمی باید بازی کنید وگرنه شدیدا انبالانس میشه!!!
تعداد هیرو ها واقعا کمه حداقل یه 2تا هیرو دیگه هم نیاز داره تا دست پلیر بازتر باشه تو بازی!!!بازی شدیدا لذت بخشه ولی این کمبود هیرو و بالانس نبود تیم ها بدجور میزنه!!
بازیه خوبیه ولی ارزش 60دلار نداره!!یه بازی 30دلاری بود شاید ولی ارزش نداره 60دلار بدی پایه این!!!بعد یه مدتی تکراری میشه!!!دیگه سرخود هم بازی کنی بدونه تیم یا بیفتی تو یه تیم که همه واسه fun هستن بدتر!!!!الا بازی به دوتا چیز احتیاج داره یکی 2برابر کردن هیروها!!و بعدیش هم جلوگیری از پیک شدن پیش از یک هیرو تو هر تیمی و عوض کردن هیرو وسط بازی!!!
خلاصه ارزش 60 دلاره نداره شاید اگه 20دلار شد خریدم اینو!!!

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
بعده 2 روز بازی!!
بازی الا یجورایی خسته کنند میشه قشنگ تیمی باید بازی کنید وگرنه شدیدا انبالانس میشه!!!
تعداد هیرو ها واقعا کمه حداقل یه 2تا هیرو دیگه هم نیاز داره تا دست پلیر بازتر باشه تو بازی!!!بازی شدیدا لذت بخشه ولی این کمبود هیرو و بالانس نبود تیم ها بدجور میزنه!!
بازیه خوبیه ولی ارزش 60دلار نداره!!یه بازی 30دلاری بود شاید ولی ارزش نداره 60دلار بدی پایه این!!!بعد یه مدتی تکراری میشه!!!دیگه سرخود هم بازی کنی بدونه تیم یا بیفتی تو یه تیم که همه واسه fun هستن بدتر!!!!الا بازی به دوتا چیز احتیاج داره یکی 2برابر کردن هیروها!!و بعدیش هم جلوگیری از پیک شدن پیش از یک هیرو تو هر تیمی و عوض کردن هیرو وسط بازی!!!
الان دقیقا چه نیازی در هیروهای بازی کم می بینید که احتیاج به دو برابر شدن هیرو ها دارید ؟

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,329
نام
امیرعلی
بعده 2 روز بازی!!
شکی درش نیست که بازی بدون تیم کامل اصلا جذاب نیست ولی وقتی 6نفری ، همه هماهنگ، همه با هم توی تیم اسپیک...خیلی راحت میشه همه جور تیمی رو برد.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
الان دقیقا چه نیازی در هیروهای بازی کم می بینید که احتیاج به دو برابر شدن هیرو ها دارید ؟
واسه این جور سبک بازیها تنوع لازمه!!!شما تو بازی نه می تونید اسلحه جدید بخرید نه ایتمی چیزی بگیرید که هیروتون رو کامل کنه از اول و تا اخر با همون لول ها باید بازی رو جمع کنید!!!قشنگ 1 هفته که بازی کنید می بینید خسته کنند میشه و هی تکرار مکرارت ولی اگه دسته باز باشه واسه انتخاب هیرو از بین 40 تا رسما چند ماه میتونه ادم رو سرگرم کنه!!!الا مهمترین چیزی که این بازی بهش احتیاج داره تنوع تو پیک و هیرو!!!!من الا هم که بازی می کنم لذت می برم ولی از اون هیجان چند روز پیش رو دیگه ندارم همه هیرو هارو بازی کردم رسما تنوع واسم کم شده!!!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بعده 2 روز بازی!!
بازی 40 دلاره. بعد چند ساعت بازی کردی؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اینجور بازی ها خیلی سریع خسته کننده میشه و رقیب رایگانش paladins هم تو راهه که خیلیا میگن بهتر هم هست
اون که معلوم نیست، کلا بازی های f2p هم من خوشم نمیاد اکثرا یه سیستم پیاده می گنن هی پول بدی واسه unlock کردن چیز میز. کسی می خواد امتحانش کنه بره اینجا:
Paladins - Champions of the Realm

تو یکی از اون social media ها follow کنه همون لحظه یه key میده.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
الان لول 20 هستم و تقریبا زده 12 ساعت بازی کردم ، می تونم بگم از بازی لذت بردم خیلی خیلی زیاد حتی Battleborn هم که پیش خرید کرده بودم الان داره خاک می خوره ! هیرو مورد علاقمم Wido و Sol 76 و Torbj شدن توی این چند ساعت بازی کردن.
منم هنوز دو دلم نسبت به خرید بازی ، واقعا قیمت 39 دلار و یا 59 برای نسخه اوریجین خیلی زیاده ، 21 هیرو و 4مود و 12 تا مپ ارزش این پول رو نداره.
ولی خوب اینم می دونم که Life Time بازی های Blizz واقعا بالان ، از استارکرفت 1 تا وارکرفت و دیابلو که هنوزم براش آپدیت میاد و بقیه همینطوری.درسته الان ارزششو نداره ولی مطمینا بازی همینطوری نمی مونه
و هم هیرو های بیشتر ، هم مپ های بیشتر و یا حتی مود های بییشتر بهش اضافه میشه.در ضمن خوده بلیز هم گفته می خواد بازی رو E-Sports بکنه ، مثل لول و یا دوتا 2 ، همینطورم که میبینین تیمای بزرگ و مطرح (؟!) دنیا همینطوری در حال گرفتن پلیر باسه ای بازین.
به هر حال اینکه بازی رو میگیرم مطمینم ، ولی اینکه الان پیش خرید می کنم یا منتظر می مونم اف بخوره رو نمی دونم هنوز.تنها چیزی که ممکنه باعث شه بازی رو بگیرم الان همین عمر زیاد بازی های بلیز و پشتیبانی بلند مدت از اونهاست.
(در ضمن بازی اصلا تکراری نشد ، لاقل برای من)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
الان لول 20 هستم و تقریبا زده 12 ساعت بازی کردم ، می تونم بگم از بازی لذت بردم خیلی خیلی زیاد حتی Battleborn هم که پیش خرید کرده بودم الان داره خاک می خوره ! هیرو مورد علاقمم Wido و Sol 76 و Torbj شدن توی این چند ساعت بازی کردن.
منم هنوز دو دلم نسبت به خرید بازی ، واقعا قیمت 39 دلار و یا 59 برای نسخه اوریجین خیلی زیاده ، 21 هیرو و 4مود و 12 تا مپ ارزش این پول رو نداره.
ولی خوب اینم می دونم که Life Time بازی های Blizz واقعا بالان ، از استارکرفت 1 تا وارکرفت و دیابلو که هنوزم براش آپدیت میاد و بقیه همینطوری.درسته الان ارزششو نداره ولی مطمینا بازی همینطوری نمی مونه
و هم هیرو های بیشتر ، هم مپ های بیشتر و یا حتی مود های بییشتر بهش اضافه میشه.در ضمن خوده بلیز هم گفته می خواد بازی رو E-Sports بکنه ، مثل لول و یا دوتا 2 ، همینطورم که میبینین تیمای بزرگ و مطرح (؟!) دنیا همینطوری در حال گرفتن پلیر باسه ای بازین.
به هر حال اینکه بازی رو میگیرم مطمینم ، ولی اینکه الان پیش خرید می کنم یا منتظر می مونم اف بخوره رو نمی دونم هنوز.تنها چیزی که ممکنه باعث شه بازی رو بگیرم الان همین عمر زیاد بازی های بلیز و پشتیبانی بلند مدت از اونهاست.
(در ضمن بازی اصلا تکراری نشد ، لاقل برای من)
اگر نزنه به سرشون پولی کنن چیزای جدید رو. من در کل خوشم اومده، اونجوری هم خوره بازی نمی کنم خسته شم فوقش روزی 2 3 دست می زنم ولی تا مشکل Widow Maker و Bastion حل نشه پول نمی دم بالا بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر