Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
تغییرات جدید در ptr : سرعت حرکت دومفیست حین ultimate بیشتر شده و شیلد بیشتری میگیره. ultimate اُریسا 15درصد سریعتر شده و مویرا دیگه از پشت barrier ها نمیتونه heal کنه.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
Lucky flick
این flick نیست حتی, اون ماله وقتیه که دشمن رو داخل صفحه داری و crosshair رو با یک حرکت میبری سمتش, این یه چرخش 180درجه به pharah بود وقتی که از قبل هیچ دیدی به pharah نداشت و فاصلش رو از زمین نمیدونست, در کل هیچ چیز براش معلوم نبود به جز البته اینکه pharah در حال پروازه. این کار رو هم تو کمتر از 0.2ثانیه انجام داد درحالی که sens این بازیکن 800 هست و عملاً چنین واکنش دقیقی با این سرعت غیرممکنه. چیزی که بدترش هم کرد این بود که وقتی روی دشمن لاک کرد crosshair رو هیچ تکون نداد.
در کُل کسایی مثله dafran و taimou هم تایید کردن چیتره. necros هم تاحالا داخل مسابقات لن اورواچ شرکت نداشته و دعوتها رو رد میکرده ! اورواچ هم فقط از آنتی چیت فرسوده و signature based استفاده میکنه و مثل رینبو/بتلفیلد از آنتی چیت های پیشرفته ای مثله fairfight که سیستم ماشین لرنینگ و هوش مصنوعی دارن برای مواقعی که کسی چیت custom داره استفاده نمیکنه.

mjaz

کاربر سایت
Sep 23, 2010
134
نام
مهدی
این flick نیست حتی, اون ماله وقتیه که دشمن رو داخل صفحه داری و crosshair رو با یک حرکت میبری سمتش, این یه چرخش 180درجه به pharah بود وقتی که از قبل هیچ دیدی به pharah نداشت و فاصلش رو از زمین نمیدونست, در کل هیچ چیز براش معلوم نبود به جز البته اینکه pharah در حال پروازه. این کار رو هم تو کمتر از 0.2ثانیه انجام داد درحالی که sens این بازیکن 800 هست و عملاً چنین واکنش دقیقی با این سرعت غیرممکنه. چیزی که بدترش هم کرد این بود که وقتی روی دشمن لاک کرد crosshair رو هیچ تکون نداد.
در کُل کسایی مثله dafran و taimou هم تایید کردن چیتره. necros هم تاحالا داخل مسابقات لن اورواچ شرکت نداشته و دعوتها رو رد میکرده ! اورواچ هم فقط از آنتی چیت فرسوده و signature based استفاده میکنه و مثل رینبو/بتلفیلد از آنتی چیت های پیشرفته ای مثله fairfight که سیستم ماشین لرنینگ و هوش مصنوعی دارن برای مواقعی که کسی چیت custom داره استفاده نمیکنه.
این چیزیه خودش تو این ویدیو گفته
تا اونجا که یادم میاد از اولی که این یارو رو دیدم میگفتن script میزنه، sensش 800 و 10 ingame میشه حدود 17cm/360 . به نظر من ممکنه چیت نباشه ممکنه هم باشه
اصلا پرو هم نیست یه genji OTP ه

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
این چیزیه خودش تو این ویدیو گفته
تا اونجا که یادم میاد از اولی که این یارو رو دیدم میگفتن script میزنه، sensش 800 و 10 ingame میشه حدود 17cm/360 . به نظر من ممکنه چیت نباشه ممکنه هم باشه
اصلا پرو هم نیست یه genji OTP ه
اثباتش این بود که روی چندتا دیوار اون حرکت رو زد و گفت همونطور که دیدید من میتونم اونکار رو خیلی راحت انجام بدم =P~. الان استریمایی که هندکم گذاشته رو دیدم, جالبه پلیری که ادعا میکنه اون حرکت رو براساس تجربه و چندین هزار ساعت تایم پلی انجام داده جدیداً به زور میتونه داخل مچ گرندمستر 1 نفر رو بلید کنه داخل اکثر مچ-ها.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
funny moments پریروز : اسکریپت taimou و واکنش xqc به اون چرخش necros =))
و البته این باگ مچ میکینگ معلوم نیست چند سال زمان میبره تا فیکس بشه
vl5_capture.png

brigitte هم کاملاً بالانس هست :
0v3t_capture1.png

4dcb_capture.png

این boosting نیست, هیچکس با brigitte کسی رو boost نمیکنه.

• Like
Reactions: Big Band

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
از R6 با شدت عصبانیت و نوب بودن پلیر هاش چند روزه اومدم سمت این=))=))=)) گاو ترین و سگ ترین و احمق ترین پلیر های تاریخ یک بازی انلاین برای این بازی هست=)) گاو صفت های بیشعور یارو 5 ستاره رو کنار ای دی اش داره ولی هنوز نمیدونه این بازی تیم ورک هست=)) خدایا من چیکار کنم =))=))=)) پلیر هاش یکی از یکی گاو تر:| تو این 2-3 روز که اومدم بازی کنم انچنان اعصابم خراب شد که بازی حذف کردم باو مگه مرض دارم یک سری پلیر گاو صفت رو رنک اپ کنم=)):| تو R6 یک خوبی هست که اگه 1vs1000 باشید یا 3vs5 یا خلاصه پلیر ها گاو و یا احمق و نوب باشن، برای خاطر این که مپ رو بدونید بازم میتونید دست رو بگیرد و حتی گیم رو ببرید این شد که بعد 2 روز بازی کردن Overwatch رفتم دوباره R6 رو گذاشتم واسه دانلود و گ** اضافی نخورم دیگه پشتش بد بگم :)):)):))

• Like
Reactions: Big Band

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
از R6 با شدت عصبانیت و نوب بودن پلیر هاش چند روزه اومدم سمت این=))=))=)) گاو ترین و سگ ترین و احمق ترین پلیر های تاریخ یک بازی انلاین برای این بازی هست=)) گاو صفت های بیشعور یارو 5 ستاره رو کنار ای دی اش داره ولی هنوز نمیدونه این بازی تیم ورک هست=)) خدایا من چیکار کنم =))=))=)) پلیر هاش یکی از یکی گاو تر:| تو این 2-3 روز که اومدم بازی کنم انچنان اعصابم خراب شد که بازی حذف کردم باو مگه مرض دارم یک سری پلیر گاو صفت رو رنک اپ کنم=)):| تو R6 یک خوبی هست که اگه 1vs1000 باشید یا 3vs5 یا خلاصه پلیر ها گاو و یا احمق و نوب باشن، برای خاطر این که مپ رو بدونید بازم میتونید دست رو بگیرد و حتی گیم رو ببرید این شد که بعد 2 روز بازی کردن Overwatch رفتم دوباره R6 رو گذاشتم واسه دانلود و گ** اضافی نخورم دیگه پشتش بد بگم :)):)):))

بلانسبت کاربران بازیسنتر :)

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر