Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
0rwz_photo_2018-04-19_23-50-41.jpg

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
Scatter arrow هم تو ptr جایگزین شد.
چقد توتال میهم با تریسر لذت بخش تر بشه :D

البته بریگیتا همینطوری کم بود التیمیت تریسر رو هم نرف کردن!

• Like
Reactions: Moriarty

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,517
Lucio رو نه تنها نرف کردن تو PTR بلکه نصف trick هاش رو هم از بین بردن :D بعدشم از اونور جوری Tracer رو نرف کردن که فقط در برابر تیم های داغون Bastion/Orisa/Torb ضعیف تر عمل میکنه :D
esport btw

• Like

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
ولي خودمونيم اين orisa خيلي خوبه :D
البته بانوي دو عالم ، خانوم widowmaker كه سلطان قلبها هستن :D
كمپ كني هركي اومد يكي نثارش كني بره اون دنيا :))

• Like

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
Lucio رو نه تنها نرف کردن تو PTR بلکه نصف trick هاش رو هم از بین بردن :D بعدشم از اونور جوری Tracer رو نرف کردن که فقط در برابر تیم های داغون Bastion/Orisa/Torb ضعیف تر عمل میکنه :D
esport btw
جالبه خیلی هم خوشحال شدن و دارن تشکر میکنن بخاطر نرف تریسر داخل انجمن اورواچ. فک کنم فقط تیتر خبر رو دیدن که زده تریسر نرف شده اما چیزی که ندیدن جزییاته.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
ولي خودمونيم اين orisa خيلي خوبه :D
البته بانوي دو عالم ، خانوم widowmaker كه سلطان قلبها هستن :D
كمپ كني هركي اومد يكي نثارش كني بره اون دنيا :))
کلا یکی از ویژگی های اورواچ اینه که کمپ توش غیر ممکنه :D من اتفاقا از ویدو‌میکر ها خیلی بدم میاد و تو یه سری مپ مثل route 66 یا horizon با تریسر هلف پوینتشون رو تا ۱۰ میارم پایین ولی نمیکشمشون :D یعنی‌دیونه میشن :D شروع میکنن به فحش دادن تو open chat..

این لوسیو هم که میگن باف کردن چیه ماجرا؟ wall ride توی گوشه های زاویه دار قطع میشد و باید میپرید دوباره خودشو میچسبوند به دیوار که من یه عالمه قفلی زدم بالاخره نصفه نیمه دستم اومده بود، که حالا دیگه زاویه ها وال راید رو کنسل نمیکنن.. sound blast ش هم که دیگه ammo نمیخواد‌‌‌‌... باز نمیدونم باید بیاد دید.

بعد آلت تریسر دمیج ۴۰۰ شو کردن ۳۰۰ واقعا خیییلی تاثیر داره... یعنی انداختنش‌رو رودهاگ یا راینهارت دیگه هیچ تاثیری نداره اگه یه هیلر داشته باشن! البته خوب از اون طرف نرف هانزو و جانکرت یجورایی بالانسش میکنه ولی من درکل‌ راضی نیستم :D

• Like

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
اونروز رفتم گيمنت (تو انكارا) به طرف گفتم اورواچ ندارين گفت نه ولي اگه بخواي بگو واست دانلود كنيم
صبح اومدم ديدم دانلود كرده :))
فرداش اومدم ديدم بازي ٦٠٠-٧٠٠ مگ اپديت ميخواد ، زدم دانلود ديدم با سرعت ١٠-٩ مگابايت داره دانلود ميكنه :))
اونجا بود كه فهميدم اينا وقتي اپديت ميدن بر اساس همين نت ها اپديت ميدن نه نت زغالي ما :)) :)) :))

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
اونروز رفتم گيمنت (تو انكارا) به طرف گفتم اورواچ ندارين گفت نه ولي اگه بخواي بگو واست دانلود كنيم
صبح اومدم ديدم دانلود كرده :))
فرداش اومدم ديدم بازي ٦٠٠-٧٠٠ مگ اپديت ميخواد ، زدم دانلود ديدم با سرعت ١٠-٩ مگابايت داره دانلود ميكنه :))
اونجا بود كه فهميدم اينا وقتي اپديت ميدن بر اساس همين نت ها اپديت ميدن نه نت زغالي ما :)) :)) :))
ایرانسل خودمون هم تا 15مگ سرعت میده /:)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اشتباه میکنی اصلا همچین چیزی امکان نداره بیشتر از 5 مگابایت سرعت نمیده ایرانسل به دکلشم بسچبی نهایتا تا 6 چیزی که میگی اشتباه محاسباتی شماست
ایرانسلو نمیدونم ولی همراه اول برا من ۱۲مگ سرعت میده
ایرانسلم مطمئنا باید بده حالا اینکه به کی چه سرعتی میده به موارد مختلف بستگی داره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر