Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
قیافه هانزو بعد از وان شات کردن ملت :
m11y_untitled-2.jpg

دوستان این ویدئو هارو از دست ندید که آخر خنده است ... شدیدا توصیه میشه :)
overwatch theirs vs ours - YouTube

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
532
نام
مسعود
دوستان من که بازی رو ندارم چطوری دانلود کنم تا وقتی رایگان شد بتونم استفاده کنم؟
تو صفحه بتل نت بازی هیچ گزینه ای واسه نصب نداره.
فقط واسه خرید بازی گزینه موجوده.

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
از وقتی patch اومده سه بار دانلودش کردم تاحالا کسی این مشک نداره؟ فعلا cliient رو reinstalll کردم cache رو هم پاک کردم ببنیم چی میشه

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
از وقتی patch اومده سه بار دانلودش کردم تاحالا کسی این مشک نداره؟ فعلا cliient رو reinstalll کردم cache رو هم پاک کردم ببنیم چی میشه
من که بدون مشکل آپدیت کردم و یه تست هم زدم ... هیچ مشکلی نداشت. احتمالا از کلاینت شما هستش مشکل.

• Like
Reactions: BlUe PhOeNiX

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
اگر کسی میخواد بازی رو بخره با قیمت خیلی پایین,یه سر به این کانال بزنه : Overwatch
قیمت 85 تومن !
دوستان فقط توجه داشته باشن که در صورتی که کشور رو در اکانت battle.net ایران انتخاب کرده باشین نمیتونن هیچ نوع هزینه ای رو در اکانت خودشون بعنوان balance ثبت کنید ... برا همین نمیتونن از این نوع خریدی که این کانال ارائه میکنه استفاده کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
آقا نزدیک یک ماهه من پینگم با اکثر سرورای بازی بالای 150 میشه . بعضی وقت ها 110 هم پیدا میشه که سرورش کمه. قبلا اینجوری نبود. اینم بگم مشکل از پینگ نیست احتمالا سرورای بازی از یه کشور عوض میشن پینگم میره بالا خواستم بدونم کسی دیگه این مشکل داره ؟

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
آقا نزدیک یک ماهه من پینگم با اکثر سرورای بازی بالای 150 میشه . بعضی وقت ها 110 هم پیدا میشه که سرورش کمه. قبلا اینجوری نبود. اینم بگم مشکل از پینگ نیست احتمالا سرورای بازی از یه کشور عوض میشن پینگم میره بالا خواستم بدونم کسی دیگه این مشکل داره ؟
به سرور ها ربطی نداره ... بنده قبلا پینگ 100-110 داشتم ، یه ماه بود شده بود 145 ... از سامانه 195 شکایت کردم ... بعد از پشتیبانی مخابرات زنگ زدن و 5 دقیه ای پینگم شد 95 ... دقیقا 3 ساعت بعدش (بعد اینکه شکایتم رو پس گرفتم) پینگ دوباره شد 145 ... الان هم حدود 125-130 هستش

همه اینا زیر سر ISP های خودمونه ...

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر