Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام

به مناسبت ریلیز آپدیت جدید Heroes of the Storm و اضافه شدن Dva و Genji ایونت Nexus Challenge رو برگردوندن. اگر اسکین Oni رو دفعه قبل نگرفتین الان میتونین دوباره با تموم کردن 5 بازی توی Heroes of the Storm با یه دوست این اسکین رو بگیرین. هفته دوم ایونت جایزش اسکین جدید پلیس برای Dva، هفته سوم اسپری و آیکن Dva و هفته آخر هم 10 تا lootbox هستش.
ممنون از اطلاع رسانی . تا May 22, 2017 اگر در بازی لاگین کنید 100 GEM به صورت رایگان می دهد که می شود یکی از 4 باندل هیرو ها را خریداری کرد. اگر کسی دوست داشت برای به دست آوردن اسکین ها تیم بشیم من را تو لیست اضافه کند. parham#2753

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
درود،

اگر کسی پایه بازی کردن چندتا Quick Match توی HOTS برای Nexus Challenge 2.0 هست اینجا اعلام کنه و یا خصوصی پیغام بده.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
بچه ها کسی اخیرا با بتل نت و آپدیت کردن بازی و نصب مشکلی پیدا نکرده ؟ از موقع رلیز پچ جدید نه می تونم بتل نت دانلود کنم و نه بازی رو آپدیت کنم .

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
بچه ها کسی اخیرا با بتل نت و آپدیت کردن بازی و نصب مشکلی پیدا نکرده ؟ از موقع رلیز پچ جدید نه می تونم بتل نت دانلود کنم و نه بازی رو آپدیت کنم .
سلام نه واسه من مشکلی نداره همین دو شب پیش اوورواچ رو آپدیت کردم
بعضی وقتا با ایرانسل این مشکل پیش میومد برام اما با نت خونه اصلا همچین اتفاقی نیفتاده تابحال
اگ ایرانسل داری مشکل از همونه ، ف_شکن بزن

Notronify10

کاربر سایت
Oct 8, 2006
351
نام
فرشید
دوستان یه مدت من با مشکل Faild to connect to game server روبرو میشم و بخاطر این بن شدن کل سیزن رو:|
نتم مبین نته با بازیهای دیگه هیچ مشکلی ندارم ولی فقط OW اینجوریه
پینگ خیلی خوبه
این مشکلم فقط اول بازی که مچ پیدا شده پیش میاد و دیگه ریجوین هم حتی کار نمیکنه تا یه بار کلاینت بتل نت رو ببندم و باز کنم
کسی این مشکل رو نداشته؟ کلا میخوام بیخیال این بازی شم:|

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوستان یه مدت من با مشکل Faild to connect to game server روبرو میشم و بخاطر این بن شدن کل سیزن رو:|
پینگ خیلی خوبه
این مشکلم فقط اول بازی که مچ پیدا شده پیش میاد و دیگه ریجوین هم حتی کار نمیکنه تا یه بار کلاینت بتل نت رو ببندم و باز کنم
تست کردید ببینید با قندشکن هم مشکل دارید یا خیر؟ روی کدام ریجن بازی می کنید ؟

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
پینگ خیلی خوبه
منم این مشکل دارم

• Like
Reactions: Notronify10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر