Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
ریجن های مختلفو تست کنید مثل آمریکا
اینترنتون شاید قطع وصل بشه که اینطوری بشه اگه مشکل قطعی نداره سرویس کاهش پینگ را تست کنید
تغییر ریجن کمکی بهشون نمیکنه چون پینگ در بهترین شرایط بالای 300-400 میره و اگه این مشکلو حل کنه بازم بخاطر پینگ بالا غیرقابل بازیه
منم احتمال میدم شاید از قطعی نتشون باشه ولی گفتن توی باقی بازیا این مشکلو ندارن
تنها راه حلی که بنظرم میرسه تغییر سرویس دهنده هست

• Like
Reactions: Siatan

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
جایی نمیزنه که پلیرهای نسخه پی سی چقدره ؟ اگر نمیزنه , بخواد یه مچ معمولی پیدا کنه بیشتر 20 ثانیه طول میکشه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
جایی نمیزنه که پلیرهای نسخه پی سی چقدره ؟ اگر نمیزنه , بخواد یه مچ معمولی پیدا کنه بیشتر 20 ثانیه طول میکشه ؟
فكر نكنم جايي بزنه
اون مچ هم به خيلي چيزا بستگي داره فاصله و پينگ و...
براي من توي 6v6 متوسط ٣تا٥ دقيقه مچ پيدا كردن طول ميكشيد خيليا هم اين مشكلو دارن يه عده ميگفتن شايد بخاطر حرفه اي بودنه و سيستم هم سعي ميكنه پليراي اسكيل بالارو تو يه مچ قرار بده شايد بخاطر اون باشه چون بيشتر وقتا با d.va بازي ميكنم تقريبا بعد ١٠ تا كيل يبار ميميرم
بخاطر موقعيت مكاني و پينگم هست البته
تو 1v1 و اين pve جديد تو چند ثانيه مچ پيدا ميكنه ولي 6v6 خيلي مشكل داشت البته اين اواخرو تست نكردم شايد بهتر شده باشه

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
فكر نكنم جايي بزنه
اون مچ هم به خيلي چيزا بستگي داره فاصله و پينگ و...
براي من توي 6v6 متوسط ٣تا٥ دقيقه مچ پيدا كردن طول ميكشيد خيليا هم اين مشكلو دارن يه عده ميگفتن شايد بخاطر حرفه اي بودنه و سيستم هم سعي ميكنه پليراي اسكيل بالارو تو يه مچ قرار بده شايد بخاطر اون باشه چون بيشتر وقتا با d.va بازي ميكنم تقريبا بعد ١٠ تا كيل يبار ميميرم
بخاطر موقعيت مكاني و پينگم هست البته
تو 1v1 و اين pve جديد تو چند ثانيه مچ پيدا ميكنه ولي 6v6 خيلي مشكل داشت البته اين اواخرو تست نكردم شايد بهتر شده باشه
5 دقیقه :o
شرایط ورود به مچ میکینگ چیز سختیه ؟
و این pve منظور از چند ثانیه چقدره ؟ و اینکه صبح امتحان کردی یا شب ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
5 دقیقه :o
شرایط ورود به مچ میکینگ چیز سختیه ؟
و این pve منظور از چند ثانیه چقدره ؟ و اینکه صبح امتحان کردی یا شب ؟
الان خيلي وقته 6v6 بازي نكردم قبلا (تقريبا يكي دو ماه پيش) اينطور بود كلا به زمان ربطي نداره همه مواقع اينطور بود يه سرچ تو نت بزنيد خيليا همچين تاپيكايي زدن
حالا شايدم برا من اينطور بود سرويس دهندم مخابراته شايد مشكل از اونه صبر كنيد ببينيد براي بقيه دوستان چقدر طول ميكشه
pve روي درجه نرمال زير ٣٠ ثانيه طول ميكشيد فك كنم البته زيادم بازي نكردم درحد ٥-٦ مچ رفتم كلا بازي نميكنم از سياست هاش خوشم نمياد

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
الان خيلي وقته 6v6 بازي نكردم قبلا (تقريبا يكي دو ماه پيش) اينطور بود كلا به زمان ربطي نداره همه مواقع اينطور بود يه سرچ تو نت بزنيد خيليا همچين تاپيكايي زدن
حالا شايدم برا من اينطور بود سرويس دهندم مخابراته شايد مشكل از اونه صبر كنيد ببينيد براي بقيه دوستان چقدر طول ميكشه
pve روي درجه نرمال زير ٣٠ ثانيه طول ميكشيد فك كنم البته زيادم بازي نكردم درحد ٥-٦ مچ رفتم كلا بازي نميكنم از سياست هاش خوشم نمياد
جوری که داخل انجمنشون گزارش میدادن, حتی pve معمولی هم چند دقیقه طول میکشه !
همون de dust ii خودمون داخل 5 ثانیه مچ پیدا میکنه :))

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,498
سلام

به مناسبت ریلیز آپدیت جدید Heroes of the Storm و اضافه شدن Dva و Genji ایونت Nexus Challenge رو برگردوندن. اگر اسکین Oni رو دفعه قبل نگرفتین الان میتونین دوباره با تموم کردن 5 بازی توی Heroes of the Storm با یه دوست این اسکین رو بگیرین. هفته دوم ایونت جایزش اسکین جدید پلیس برای Dva، هفته سوم اسپری و آیکن Dva و هفته آخر هم 10 تا lootbox هستش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر