Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
خسته شدم ... اتیش Sombra دوباره بالا گرفته خدا کنه با این یه هیرو دیگه هم بدن بازی تنوع پیدا کنه .

blizzard اینطوری بخواد هر چندماه یکبار یه هیرو بده بیرون ، پلیر براش نمیمونه . حداقل دست ادم رو تو حنا نزاره و یکم اطلاعات بده .

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,097
نام
سالار
دوستان من این مشکل رو با Ow دارم :|
اصلا نمیشه کیفیتشو درست کرد اپدیت هم کردم کارت گرافیک رو :|
owatch.png

mjaz

کاربر سایت
Sep 23, 2010
134
نام
مهدی
Limit fps هم بذارید روی custome چون فریم بالاتری میگیرید

در ضمن، همه پلیر های پرو گرافیک روی low میذارن تا بالای 200 فریم بگیرن

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
Limit fps هم بذارید روی custome چون فریم بالاتری میگیرید

در ضمن، همه پلیر های پرو گرافیک روی low میذارن تا بالای 200 فریم بگیرن
اگه مانیتورتون بالاتر از 60 فریم رو ساپورت نکنه 200 فریم فایده ای نداره . باز گذاشتن فریم ریت هم بد تر باعث استاتر و اسکرین تیرینگ می شه . خلاصه اینکه نکنید این کار رو که فایده که نداره هیچ ضرر هم داره :D

mjaz

کاربر سایت
Sep 23, 2010
134
نام
مهدی
اگه مانیتورتون بالاتر از 60 فریم رو ساپورت نکنه 200 فریم فایده ای نداره . باز گذاشتن فریم ریت هم بد تر باعث استاتر و اسکرین تیرینگ می شه . خلاصه اینکه نکنید این کار رو که فایده که نداره هیچ ضرر هم داره :D
بستگی به سخت افزارتون داره اگه مانیتور 144 hz داشته باشید با 300 فریم خیلی smooth میشه
بعدشم گفتم گرافیک روی low بذارید که افت فریم کمتر شه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر