Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

mjaz

کاربر سایت
Sep 23, 2010
134
نام
مهدی
الان چند روزه بعد از دو سه تا بازی یهو افت فریم وحشتناکی پیدا میکنم کس دیگه ای این مشکل رو نداره؟
task manager رو یه نگاه بنداز احتمالا آنتی ویروس ویندوز یا یه برنامه دیگه ای cpu رو استفاده میکنه
overwatch بیشتر از cpu استفاده میکنه تا گرافیک

• Like
Reactions: ash.navid

ash.navid

کاربر سایت
Jun 21, 2013
159
task manager رو یه نگاه بنداز احتمالا آنتی ویروس ویندوز یا یه برنامه دیگه ای cpu رو استفاده میکنه
overwatch بیشتر از cpu استفاده میکنه تا گرافیک
اتفاقا اینو چک کردم نهایتا 30 درصد مموری اینا استفاده شه انگار یه مشکل داخل نرم افزاری درایورمم اپدیت کردم ات تب میزنم خوب میشه

آخرین ویرایش:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
سلام. من چند بار تو بازی قطع شد نتم برای رنک بن شدم کلا. راهی نداره بتونم دیگه بازی کنم؟
آخه واقعا سوزش داره واسه سرجمع 5 دقیقه قطع بودن نت از رنک بن بشی. با ساپورتی جایی نمیشه صحبت کرد؟

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
دوستان من با نت ایرانسل دو روزه نمیتونم به بتل نت وصل شم و حتما باید قندشکن بزنم!ولی با ADSL راحت میتونم وصل شم.چن وقت پیشم مشکل دیگه داشتم که آپدیتا رو نمیتونستم دانلود کنم
کسی میدونه مشکل از چیه؟

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
سلام. من چند بار تو بازی قطع شد نتم برای رنک بن شدم کلا. راهی نداره بتونم دیگه بازی کنم؟
آخه واقعا سوزش داره واسه سرجمع 5 دقیقه قطع بودن نت از رنک بن بشی. با ساپورتی جایی نمیشه صحبت کرد؟
تا اونجایی که من میدوم اگه کل فصل رو بن شی نمیشه کاریش کرد( البته اولین بار یه بن 10 دقیقه ای میکنه ) . بعدش وسط بازی لفت میدی ( حالا به هر دلیلی ) واسه 5 نفر دیگه ایجاد سوزش میکنی :D

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
تا اونجایی که من میدوم اگه کل فصل رو بن شی نمیشه کاریش کرد( البته اولین بار یه بن 10 دقیقه ای میکنه ) . بعدش وسط بازی لفت میدی ( حالا به هر دلیلی ) واسه 5 نفر دیگه ایجاد سوزش میکنی:D
آخه بعضی اوقات خیلی واضحه که آدم داره از بازی قطع میشه.مثلا دو بار بازی کاملا در حال برد رو آخرای بازی که کمتر از یک دقیقه به پایان بازی مونده بود قطع شدم. خب بازی میتونه تشخیص بده این آدم مریض نیست که چنین بازی که در حال برد بوده و مدال طلا داشته لیو داده :D
فرصت برگشت رو حداقل بیشتر کنن.:D
حالا این سیزن چند وقت دیگش مونده؟

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوستان من با نت ایرانسل دو روزه نمیتونم به بتل نت وصل شم و حتما باید قندشکن بزنم!ولی با ADSL راحت میتونم وصل شم.چن وقت پیشم مشکل دیگه داشتم که آپدیتا رو نمیتونستم دانلود کنم
کسی میدونه مشکل از چیه؟
بعضی مواقع بر روی برخی آدرس های IP محدودیت است. راه حل خاصی جز قند شکن ندارید

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Sobhan_23

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
این تاپیکو تو بتل نت زدم برای reconnect شدن برید پست بزارد یکم باد بالا بلکن یه پی گیری بشه...
http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20749245512
نکته:
لازم نیست بگید که ایرانی هستید یا مشکل با نت ماست فقط چون جاهای دیگه هم دیدم ملت dc بشن...
اونطوری تاپیک خیلی عمومی تر میشه و کلا احتمال اینکه یوزرا دیگه هم پست بزارن میره بالا و در کل بهتره...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این تاپیکو تو بتل نت زدم برای reconnect شدن برید پست بزارد یکم باد بالا بلکن یه پی گیری بشه...
http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20749245512
نکته:
لازم نیست بگید که ایرانی هستید یا مشکل با نت ماست فقط چون جاهای دیگه هم دیدم ملت dc بشن...
اونطوری تاپیک خیلی عمومی تر میشه و کلا احتمال اینکه یوزرا دیگه هم پست بزارن میره بالا و در کل بهتره...
خیلی ساده هست، به محض اینکه از بازی میری بیرون بازی می گرده یکی دیگه رو میاره تو.

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
آخه بعضی اوقات خیلی واضحه که آدم داره از بازی قطع میشه.مثلا دو بار بازی کاملا در حال برد رو آخرای بازی که کمتر از یک دقیقه به پایان بازی مونده بود قطع شدم. خب بازی میتونه تشخیص بده این آدم مریض نیست که چنین بازی که در حال برد بوده و مدال طلا داشته لیو داده :D
فرصت برگشت رو حداقل بیشتر کنن.:D
حالا این سیزن چند وقت دیگش مونده؟
البته فرقی نمیکنه اگه دوباره به بازی برگردی بازم برات باخت حساب میکنه حتی اگه ببری . هر سیزن 3 ماه هست :D
من برای comp تاپیک زدم..
فکر کنم این مشکل حل شده چون من اوایل نمی تونستم rejoin کنم اما الان خودش به بازی برت میگردونه
در کل اینcomp خیلی چرته من حتی با پینگ بالا با کلی لگ بازی کردم ولی از بازی کیک نشدم اما اینجا با پینگ خوب هم DC میشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر